Vrij 20 apr: 43e Leidsch Dagblad Singelloop

 

Zat 21 apr: 1e ZHM pupillen SC Reeuwijk

 

Zat 21 apr: 1e ZHM CD junioren ARV Ilion - Zoetermeer


Zon 22 apr: Senioren 3e Divisie Wedstrijd 1, Leiden Atletiek

 

Zon 22 apr: Madrid Marathon

 

Zon 29 apr: Omloop van Noordwijkerhout 

 

 

Hoofdmenu

 

Leden mutaties

Waar moeten uw mutaties heen?

Verandert uw e-mail adres?
Dat graag doorgeven aan Louise Schrijver (ledenadministratie atletiek) – louise.schrijver@gmail.com

 

Verandert uw achternaam en/of bankrekening nummer ?
Dat graag ook doorgeven aan Dick Zeldenrust ( contributie en ledenadministratie voetbal)

 

Inschrijving nieuwe leden: Ga naar clubinfo/Lid worden

 

Afmeldingen worden 'direct' vermeld maar wie voor het jaar/kwartaal betaald heeft blijft natuurlijk wel tot het eind van het seizoen/kwartaal lid. 


Als u onverhoopt wilt opzeggen voor het volgend jaar, doe het dan vóór 1 juli. 


18-4-2018

Aanmeldingen: 

Myriam Markman (wegatletiek), Dominic Lauret (pupil), Miho Visser (pupil), Sascha Verheij (pupil),

Faas Glasbergen (pupil), Peter Boot (wegatletiek), Martijn van de Kamp (wegatletiek) 

 


Afmeldingen: 

Marloes Koot (pupil), Amber Koot (pupil), Rachèl van Hellemondt  (wegatletiek), Yara Egberts (pupil)

25-2-2018

Aanmeldingen: 

Conny van Nierop (wandelen), Annette van Fulpen (wandelen) , Nadia Deist (Junior),

Armand Schuurman (wegatletiek),  Bas van Leeuwen (pupil), Roemer van der Wilt (pupil),

Joost van Kempen (wegatletiek)


Afmeldingen:  

Mayke van Laar (Junior C), Hilde Pracht (senior, maar blijft als trainer), 

Merel Donker (junior A), Marc Gazenbeek (wegatletiek), Miranda van Harmelen (wegatletiek), 

Timo Hoogendoorn (junior D)

10-1-2018

Aanmeldingen:   

Alex Timmermans (pupil), Lotte Timmermans (pupil), Rick van Lier (junior D), 

Maria van der Velden (wegatletiek), Ab Stikkelorum (wegatletiek)


Afmeldingen:  

Bas Rijkens (pupil), Menno Halma (wegatletiek), Teun Jonker (pupil), Annelies Staal (wegatletiek),

Renate Akerboom (wegatletiek), Paloma Jol (senior)

12-11-2017  

Aanmeldingen:   

Louisa Vink (pupil), Mirjan van Ormondt (wegatletiek), Jeroen Sannen (wegatletiek), 

Lisa Schuurman (pupil)  

 

Afmeldingen:  

Timo Marchand (junior), Britt Gerdes (junior), Ben Otto (wegatletiek), Carla den Os (wegatletiek), Twan Haverkort (pupil), Els de Graaff  (wegatletiek),Robert Koonings (wegatletiek) 

1-10-2017 

Aanmeldingen:  

Levente Eekhof (pupil), Pascal Hendriksen (pupil), Zahra Aziz (pupil), Yara Egberts (pupil),

Amber Koot (pulpil), Simon Berkhoff (pupil), Lauren Veninga (pupil), Lisanne Baay (senior),

Arend de Graaff (junior-C), Richard van der Peet (wegatletiek), 

Feline van Berge Henegouwen (pupil), Jolijn van Berge Henegouwen (pupil), Ninthe Hagebeek (pupil),

Louise Noppe (pupil), Joris Bosch (pupil), Koen Dingjan (pupil)

 

Afmeldingen: 

Anne Zani (pupil), René Asma (wegatletiek), Margret de Niet (wegatletiek), 

Matthijs Mugge (baanatletiek), Suzanne Mulder (baanatletiek), Alisha Eloufi, Theo Wagtendonk (wegatletiek), Adrian de Geus (pupil), Linde Berger (junior)

20-8-2017

Aanmeldingen: 

Veronique Verweij (pupil), Anouk Steger (pupil), Petra Parlevliet (wegatletiek), Willem van der Weert (pupil), Vera Laurens de Vos (gaat weer wandelen), Monique Krösschell (wandelen), Walter Boon (terug bij wegatletiek), Esther Arons (wegatletiek), Loes Hilgersom (pupil), Babs van Rooijen (wandelen)

Afmeldingen: 

Babette de Grood (pupil), Lucas Lambers (pupil), Dominik Hurrelbrinck (pupil)

18 jun 2017

Aanmeldingen: 

Renate Akerboom (wegatletiek), Fien Sannen (pupil), Jette Sannen (junior D), Suus Mulder (pupil), 

Daan Siera (pupil), Arnold Verkuylen (wegatletiek), Angelique Pieterse (wegatletiek), 

Mick van der Velden (pupil), Jolijn Swager (wegatletiek), Danika Marquis (wegatletiek),

Chivano Bavelaan (pupil), Dominic van Weijen (pupil)


Afmeldingen: 

Thijs van Tol (junior D), Marjo Wermink (wegatletiek), Carlijn van Laar (pupil), 

Helena Zwetsloot (junior D), Carolijn Schrijver (wegatletiek), Mirjam Bekken (wegatletiek), 

Maudy van der Laan (wegatletiek), Carry van der Kley (wegatletiek), Mirjam Bekken (wegatletiek), 

Diana Wien (wegatletiek)Angelique Regeer (wegatletiek), Liselore Thijs (wegatletiek), 

Lars Marijt (wegatletiek), Fenna Berg (pupil), Lianne Meijers (junior A)

17 apr 2017

Aanmeldingen:  

Twan Haverkort(pupil), Mathieu Hilgersom(wegatletiek), Dirk Broekhuizen (wegatletiek), 

Dominik Hurrelbrinck (pupil), Allisha Elaufi (pupil), Imme Zandstra (pupil)


Afmeldingen: 

Henk Wolters (wegatletiek), Leo Niersman (wegatletiek), Ronny Schepers (wegatletiek), Petra Ruijgrok (wegatletiek), Penny Gelauff (wegatletiek), Ingrid Grootes  (wegatletiek)

11 feb 2017

Aanmeldingen:  

Frank Snieder (wegatletiek), Miriam van den Heuvel (wegatletiek),  Maurice van den Heuvel (wegatletiek),

Jurre Glasbergen (pupil), Sasha (Alexander) de Dood (pupil), Maud Dernee  (pupil), Lucas Lambers  (pupil), 

Boaz van Baardwijk (junior), Annemarie Voskamp-Schepers (wegatletiek), Twan Haverkort (pupil)

 

Afmeldingen:

Ines Colijn (wegatletiek), Nicole Gras (wegatletiek), Melvin Schuchhard (Bjunior), Zaynul Andarabi (pupil), Tjalling Wolfenbuttel (pupil), Sarah den Outer (pupil A), Erica Verkerk-Dodd  (wegatletiek)

© 2017-2018 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.