Hoofdmenu

 

Uitslagen Wegatletiek

 

28 jun 2020: Time Trial langs Korte Vliet

Dames 2,5 kmHeren 2,5 km
1e Roos Guijt (Vlietlijn) 10.17 1e Freek v. Zoest 8.53
2e Judith v.d. Pluijm 10.44 2e Bastiaan Langeveld 9.00
3e Esther v.d. Ende (Edstafette) 11.19 3e Marcel Boskamp 9.10
4e Fieke Goemaere (Belgie) 11.30 4e Mathieu Hilgersom 9.43
5e Cindy v. Dijk 11.37 5e Rolf Tijssens 10.20
6e Marlous v.d. Poel (Vlietlijn) 11.38 6e Remco Arendse 10.41
7e Irene Staphorst (Vlietlijn) 11.41 7e Walter Boon 10.43
8e Marjolein Wiegerinck 11.58 8e Ed Klaassens (Vlietlijn) 11.44
9e Fee Man 12.15 9e Peter Scheers (gast) 13.17
10e Franca Verheijen (Edstafette) 12.20 - -
11e Marijke Visscher 12.41 - -
12e Jeanine Pas 13.29 - -
13e Charlotte Bornhaupt 13.58 - -
14e Corrie Mechelse 16.10 - -

6 tot 23 jun: marathonestafette Voorschoten '97

 

PlaatsTeamTijd
1. Team F.O.N.S. 2.33,23
2. Donderdaggroep Ed 3.14,44
3. The W-team 3.22,00
4. Gruppedto 3.31,30
5. The Muppets 3.46,30
6. Team Cor 3.49,18
7. Baywatchers 3.51,00
8. De Mooie Bergjes 3.56,08
9. De pupillen 3.59,30
10. Team Volg 'M 4.08,41
11. ALIENS 4.30,00
12. De Vink 4.55,00
13. De wandelende tak (wandelaars) 7.18,00
14. Team Noortje (wandelaars) 8.02,00

De fotoprijs ging naar de Vink

14 jun 2020: Virtuele Leiden marathon

De app werkte voor meerdere lopers problematisch.

Evenement is daarom verlengd tot 14 juni.

Nu de definitieve uitslag.

RankRace №NameFinish (10km)2km4km6km8km
114 1068 Walter Boon 0:51:41 0:09:06 0:19:00 0:29:10 0:39:46
160 1656 Frank Snieder 0:53:53 0:10:39 0:21:58 0:32:33 0:43:23
177 1680 Ilona Stoop 0:54:44 0:10:35 0:21:30 0:32:31 0:43:27
327 1350 Hein Van der Kallen 1:03:10 0:10:50 0:23:52 0:37:50 0:49:20
400 1083 Marieke Bouwman 1:12:03 0:13:13 0:27:52 0:43:07 0:58:17
402 1321 Linda Houthuizen 1:12:19 0:14:12 0:28:55 0:42:33 0:57:01
407 1341 Arita Jol 1:14:17 0:14:10 0:28:22 0:43:42 0:58:12
438 1824 Joan van Straalen   0:11:17 0:22:26 0:57:56  
438 1617 Dorien Schmidt   0:14:26 0:29:57 0:46:22 1:02:40
438 1650 Brenda Smit          

7 jun 2020: Time trial (groep Ed)

Dames 2,5 kmHeren 2,5 km
1e Judith v.d.Pluijm 10.30 1e Bastiaan Langeveld 9.13
2e Roos Guijt (Vlietlijn) 10.36 2e Marcel Boskamp 9.14
3e Dorinda Bolte 10.42 3e Marnix Boon (Leiden atletiek) 9.34
4e Esther v.d.Ende (Edstafette) 11.38 4e Walter Boon 9.42
5e Irene Staphorst (Vlietlijn) 11.39 5e Rolf Tijssen 10.07
6e Cindy v. Dijk 11.51 6e Remco Arendse 10.43
7e Franca Verheijen (Edstafette) 12.16 7e Mathieu Hilgersom 10.44
8e Marijke Visscher 12.36 8e Edwin Bronsgeest 11.47
9e Fee Man 12.39 9e Ed Klaassens (Vlietlijn) 11.51
10e Marlous Jespers 12.40 10e Arjan Vos 12.09
11e Charlotte Bornhaupt 14.08 11e Peter Scheers (gast) 13.27
12e Corrie Mechelse 16.09 - -

 

17 mei 2020: Time-Trial (groep Ed)

Nu een echte 2,5 km, met het wieltje gemeten

2,5 km. dames:2,5 km. heren:
1) Dorinda Bolte 10.38 1) Freek v. Zoest 9.08
2) Mirjan v. Ormondt 12.27 2) Bastiaan Langeveld 9.13
3) Fee Man 12.33 3) Marcel Boskamp 9.17
4) Marijke Visscher 12.34 4) Rolf Tijssens 10.23
5) Britt Hoogenboom 12.42 5) Remco Arendse 10.42
6) Jeanine Pas 13.19 6) Arthur Pinkse 11.22
7) Irene Staphorst 13.53 7) Arjan Vos 11.45
8) Charlotte Bornhaupt 14.16 8) Peter Scheers 13.45
9) Corrie Mechelse 16.13 - -
10) Marieke Ferguson 17.53 - -

3 mei 2020: Time-Trial langs de korte Vliet (groep Ed)

Afstand: 2,4 km.

Dames:Heren:
1e Dorinda Bolte 10.29 1e Jimmy v. Bemmel 8.15
2e Judith v.d. Pluijm 10.53 2e Freek v. Zoest 9.16
3e Britt Hoogenboom 11.45 3e Bastiaan Langeveld 9.25
4e Charlotte Bornhaupt 13.27 4e Mathieu Hilgersom 10.48
5e Marijke Visscher 13.31 5e Arjan Vos 12.30
6e Corrie Mechelse 16.11 6e Peter Scheers 14.11
- - 7e Ed Zijl 17.10

24 mrt 2010: Eindstand Zorgenzekerheidcircuit

Inmiddels is al een tijdje duidelijk dat het Zorg en Zekerheid Circuit dit seizoen is afgelopen.

De tussenstand na 5 lopen is dus de eindstand geworden.

Daarom heb ik die tussenstand nu aangevuld met ieders plaats in de ranglijst in punten.

Aanvulling 3 apr 2020: (zie nieuwsbericht)

Er is nu ook besloten dat er voor seizoen 2019-2020 geen prijzen worden toegekend.

 

# in puntennaampuntendeelnamesgemiddelde
3 Rosa den Outer 399 4 99,8
1 Martine Hendriksen 491 5 98,2
3 Hein van der Kallen 479 5 95,8
7 Robin Zoet 382 4 95,5
9 Dennis Rog 378 4 94,5
5 Dorinda Bolte 376 4 94,0
13 Ellen Vroon 367 4 91,8
2 Ilona Stoop 453 5 90,6
9 Esther van Ginneken 358 4 89,5
21 Bert Boter 268 3 89,3
16 Fons Schrijver 347 4 86,8
4 Joan van Straalen-Ribbe 432 5 86,4
13 Britt Hoogenboom 342 4 85,5
5 Marcel Boskamp 416 5 83,2
28 Elvira Bakker 240 3 80,0
30 Marlous Jespers 239 3 79,7
20 Walter Boon 239 3 79,7
8 Reinier Könemann 397 5 79,4
18 Wilco Schepen 316 4 79,0
7 Remco Arendse-Pas 310 4 77,5
21 Sanne Brummel 297 4 74,3
28 Mark Versteden 221 3 73,7
9 Nanda van der Burg 365 5 73,0
7 Jeanine Pas-Arendse 363 5 72,6
33 Ed Zijl 236 4 59,0
56 Edwin Bronsgeest 107 3 35,7

8 mrt 2020: City Pier City loop

Pos in catNaamCategorieAfstandNetto tijd
665 Carey Batenburg-Einthoven V 5 km 00:30:45
948 Richard van der Peet M 10 km 00:50:13
259 Brenda Smit V 10 km 00:51:47
1643 Miriam Van den Heuvel V 10 km 01:02:53
95 Bert Boter M40 halve marathon 01:27:21
288 Joost van Kempen M35 halve marathon 01:39:32
1119 Walter Boon Msen halve marathon 01:43:55
457 Armand Schuurman M40 halve marathon 01:49:08
11 Ingeborg Boorder-Bartelds V55 halve marathon 01:53:07
221 Frank Snieder M55 halve marathon 01:54:39
493 Maurice van den Heuvel M50 halve marathon 02:02:46
67 Frank den Herder M65 halve marathon 02:10:01
279 Peter Doeksen M60 halve marathon 02:30:09

7 mrt 2020: Kagerzoom parkloop te Warmond

 4e overall

POSITIE IN CATPARKRUNNERLEEFTIJDSGROEPAFSTANDTIJD
2 Mathieu HILGERSOM VM35-39 5 km 19:31

1 mrt 2020: Nederstrandloop Noordwijkerhout

5e overall

# in cat.NaamcategorieafstandNetto tijd
1 Ingeborg de Boorder Dames 55-59 15,5 km 1:22:49

1 mrt 2020: 20 van Alphen

Met deze roze schoenen:

# in catnaamcategorieafstandtijd
10 Col Grootjans man Businessrun 10 km 00:40:08

1 mrt 2020: 1 vd 4 loop bij AV Sparta, Den Haag

Britt 1e dame overall !

# in catNaamCat.Afstandtijd
1 Britt Hoogenboom VS 5 km 24.02
4 E.H. Zijl M65 5 km 32.24
16 Ralph Donners M45 10 km 45.55

16 feb 2020: Lansingerland Run

Met een forse wind.

 

# in catnaamcategorieafstandtijd
44 Maurice van den Heuvel halve marathon H45+ 02:00:58

15 feb 2020: 1e clubcircuit 2020 in het Panbos Katwijk

Zoals traditie, werd het 1e clubcircuit zeer goed bezocht.

 

Dames 5 km.  Heren 5 km.  
1) Dorinda Bolte 25.07 1e(V20) 1) Jimmy v. Bemmel 20.21 1e(M20)
2) Judith v.d. Pluym 26.02 2e(V20) 2) Dennis Rog 20.59 2e(M20)
3) Esther v.d. Ende (Edstafette) 27.32 gast 3) Freek v. Zoest 21.10 1e(M35)
4) Ingeborg de Boorder 27.49 1e(V55) 4) Marcel Boskamp 21.25 2e(M35)
5) Marijke Rog 28.44 2e(V55) 5) Maarten Bloem 21.33 3e(M35)
6) Franca Verheijen (Edstafette) 29.15 gast 6) Bert Boter 22.05 4e(M35)
7) Marijke Visscher 29.32 3e(V55) 7) Mathieu Hilgersom 22.32 5e(M35)
8) Rosa Brink 29.37 1e(V35) 8) Bastiaan Langeveld 22.40 6e(M35)
9) Joan v. Straalen 30.32 4e(V55) 9) Wouter Dollekamp 23.25 3e(M20)
10) Marieke Sannen 30.40 2e(V35) 10) Egon v.d. Broek (H.R.R. ) 23.37 gast
11) Esther v. Ginneken 30.47 3e(V20) 11) Joost v. Kempen 23.59 7e(M35)
12) Jeanine Pas-Arendse 30.48 4e(V20) 12) Rolf Thijssens 24.25 4e(M20)
13) Ellen Vroom 32.52 5e(V55) 13) Wilco Schepen 25.11 1e(M55)
14) Miriam v.d. Heuvel 35.57 3e(V35) 14) Ge de Munk (Edstafette) 25.12 gast
15) Arita Jol 36.53 4e(V35) 15) Waldo de Boer 25.23 8e(M35)
16) Corrie Mechelse 39.38 6e(V55) 16) Arjan Vos 25.51 2e(M55)
17) Josée Nan 40.42 7e(V55) 17) Frank de Herder 25.58 3e(M55)
18) Sija Lanser 41.29 8e(V55) 18) Remco Pas 26.01 5e(M20)
- - - 19) Piet Hein v.d.Ploeg (Edstafette) 26.15 gast
- - - 20) Jeroen Sannen 26.36 4e(M55)
- - - 21) Ido Esman 26.38 9e(M35)
- - - 22) Hein v.d. Kallen 26.41 5e(M55)
- - - 23) Peter den Edel 27.18 gast
- - - 24) Guido v.d. Wolk 27.26 10e(M35)
- - - 25) René Koot 27.28 gast
- - - 26) Edwin Bronsgeest 27.40 11e(M35)
- - - 27) Menno Halme 27.58 12e(M35)
- - - 28) Marcel Meima 28.02 13e(M35)
- - - 29) Ed Klaasen (Vlietlijn) 28.09 gast
- - - 30) Jean Claessens (H.R.R.) 28.37 gast
- - - 31) Frans Kleyheeg 29.59 6e(M55)
- - - 32) Peter Groen 30.12 7e(M55)
- - - 33) Rob Rog 30.19 8e(M55)
- - - 34) Tekin Kutlubay 30.38 14e(M35)
- - - 35) Jelle de Jong 34.00 gast
- - - 36) Peter Scheers 34.55 gast
2,5 km. 
1) Egbert-Jan de Bouvere 14.15
2) Sophie v. Zoest 18.28
3) Julia v. Zoest 18.30

2 feb 2020: Twiskemolenloop te Landsmeer

Col was 3e Overall !

Plaats in catnaamcategorieafstandtijd
1 Col Grootjans M45 16,1 km 01:07:11

26 jan 2020: PuinDuinRun, Den Haag

Nr.NaamCatAfstandNetto
20 Freek van Zoest M3 9,4 km 45:56
70 Sander Rooijakkers M3 9,4 km 52:16
84 Joost van Kempen M3 9,4 km 53:20

26 jan 2020: 36e Uithoorns Mooiste de Loop, Uithoorn

Mooi weer, vaag zonnetje en met 1343 deelnemers goed bezocht.

Rosa overall 3e en dus op het podium !

Rosa 1e, Dorinda, Ingeborg en Frank 2e in hun categorie.

(alleen bestaat de categorie 65+ bij Lang eigenlijk niet :-))

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
1 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:20:30
2 Dorinda Bolte Dames 20-34 Kort 0:21:15
13 Fons Schrijver Heren 45-54 Kort 0:21:34
18 Remco Arendse-Pas Heren 20-34 Kort 0:23:18
11 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 0:23:42
22 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 0:26:28
7 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:11
24 Jeanine Pas-Arendse Dames 20-34 Kort 0:27:28
17 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 0:39:30
19 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:40:09
5 Charlotte van Veen Dames Senioren Midden 0:41:09
4 Martine Hendriksen Dames 45-54 Midden 0:42:52
4 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:47:36
81 Menno Halma Heren 45-54 Midden 0:53:33
15 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 0:54:19
28 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:55:17
56 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Midden 1:04:21
12 Bert Boter Heren 35-44 Lang 1:04:40
10 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:05:30
21 Walter Boon Heren Senioren Lang 1:15:26
2 Ingeborg de Boorder Dames 55+ Lang 1:22:41
2 Frank den Herder Heren 65+ Lang 1:25:28
11 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:27:00
80 Maurice van den Heuvel Heren 45-54 Lang 1:30:02

19 jan 2020: 51e Drechtloop Leimuiden

plNaamcategorieafstandTijd
5 Col Grootjans H 10 EM 1:06:39

19 jan 2020: Ruitenburg Halve in Maassluis

Jimmy gaat weer erg hard!

Nr.NaamCatafstandBruto
9 Jimmy van Bemmel Man 5 km 17:47

18 jan 2020: 1 vd 4 Westduincross, Den Haag

PltsNaamCategorieafstandTijdSnelheid
22 Ed Zijl KC KORTE CROSS 27:04 8,86 km/u
23 Charlotte Bornhaupt KC KORTE CROSS 27:08 8,85 km/u
8 Freek van Zoest M35 LANGE CROSS 36:53 14,31 km/u

12 jan 2020: Halve van Egmond

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
2225 Waldo de Boer MREC 21.1 KM 01:53:03 11.2 km/h
5191 Maurice van den Heuvel MREC 21.1 KM 02:12:26 9.56 km/h
5683 Tekin Kutlubay MREC 21.1 KM 02:20:00 9.04 km/h

5 jan 2020: AVC Strand- & Duinloop, Castricum

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
16 Niek Molenaar M50 10.1 KILOMETER 51:31 11,76 km/u
26 Col Grootjans MRECR 15 KILOMETER 1:07:10 13,39 km/u

5 jan 2020: Runnersworld Leiden Nieuwjaarsloop, Leiden

Goed loopweer en veel deelnemers  (1337).

Martine en Ingeborg 1e in hun categorie.

Tijden en plaatsen gecorrigeerd op basis van download 17:30 uur.

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
5 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 Kort 0:18:39
6 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:19:47
19 Fons Schrijver Heren 45-54 Kort 0:21:59
13 Dorinda Bolte Dames 20-34 Kort 0:22:38
15 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 0:23:46
26 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:23:52
20 Britt Hoogenboom Dames 20-34 Kort 0:24:58
8 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 0:26:59
32 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 0:27:42
13 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:28:40
40 Jeanine Pas-Arendse Dames 20-34 Kort 0:29:01
29 Charlotte Bornhaupt Dames 35-44 Kort 0:31:15
38 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:32:54
7 Robin Zoet Heren 45-54 Midden 0:38:54
20 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:39:59
22 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 0:40:38
25 Michael Westerbeek Heren 35-44 Midden 0:40:51
32 Mark Versteden Heren 35-44 Midden 0:43:01
1 Martine Hendriksen Dames 45-54 Midden 0:43:26
6 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:48:38
57 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Midden 0:51:52
20 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 0:56:06
23 Elvira Bakker Dames 35-44 Midden 0:56:39
24 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:56:53
76 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Midden 0:57:13
24 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:57:46
4 Dennis Rog Heren Senioren Lang 0:59:42
14 Bert Boter Heren 35-44 Lang 1:01:49
17 Wilco Schepen Heren 55+ Lang 1:14:33
21 Walter Boon Heren Senioren Lang 1:14:57
41 Hugo Aalders Heren 45-54 Lang 1:15:25
1 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 55+ Lang 1:17:06
8 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:22:41
  Ton Goossen Heren 55-64 Lang Geen tijd

31 dec 2019 37e Oliebollenloop, Schoonhoven

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
33 Freek van Zoest M 15 KILOMETER 1:02:19 14,44 km/u

29 dec 2019: OliebollenCross, Delft

PltsNaamCategorieAftandTijdSnelheid
3 Michael Westerbeek M35 4,6KM 19:43 13,99 km/u
9 Joost van Kempen MS 4,6KM 23:03 11,97 km/u
10 Fons Schrijven MS 4,6KM 23:24 11,79 km/u
1 Marijke Visscher V55 4,6 KM 25:55 10,64 km/u
4 Annabel Schrijver VS 4,6KM 29:06 9,48 km/u
3 Ed Zijl M65 4,6 KM 32:52 8,39 km/u
12 Freek van Zoest M35 9,2KM 39:53 13,84 km/u
23 Walter Boon MS 9,2KM 51:37 10,69 km/u

26 dec 2019: HRR Kerststrandloop, 's-Gravenhage

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
4 Freek van Zoest M5KM 5 KM LOOP 20:06 14,92 km/u

7 dec 2019: Ter Hills Trail 2019, Maasmechelen

Mooie trail, redelijk droog wel veel modder in de Belgische Kempen.

Pl in CatNaamCategorieAfstandTijd
84 Niek Molenaar man 10 km HM 215 01:08:28
44 Col Grootjans man 20 Km HM 365 01:45:54

15 dec 2019: 32e LJ Sport - Ter Specke Loop, Lisse

Droog, en na de eerste bocht een fris briesje tegenwind.

Totaal maar weinig deelnemers (976).

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
7 Michael Westerbeek Heren 35-44 Kort 0:19:35
10 Fons Schrijver Heren 45-54 Kort 0:22:00
10 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 0:22:52
18 Remco Arendse-Pas Heren 20-34 Kort 0:23:28
13 Britt Hoogenboom Dames 20-34 Kort 0:24:01
2 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:24:22
23 Jeanine Pas-Arendse Dames 20-34 Kort 0:27:05
9 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:27
34 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:31:18
5 Robin Zoet Heren 45-54 Midden 0:39:23
11 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:39:41
17 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 0:41:19
22 Mark Versteden Heren 35-44 Midden 0:43:17
2 Martine Hendriksen Dames 45-54 Midden 0:43:46
3 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:48:26
54 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Midden 0:52:03
42 Arjan Vos Heren 55-64 Midden 0:53:12
12 Elvira Bakker Dames 35-44 Midden 0:54:28
9 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 0:54:32
27 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:58:35
6 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:00:37
5 Col Grootjans Heren 45-54 Lang 1:02:13
22 Walter Boon Heren Senioren Lang 1:13:36
25 Wilco Schepen Heren 55+ Lang 1:13:56
9 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:22:21

8 dec 2019: Bruggenloop Rotterdam

# in catNaamcategorieafstandtijd
9 Ingeborg de Boorder-Bartelds V55 15 km 01:16:42
505 Marcel Meima M45 15 km 01:23:00
431 Siem Nugteren M50 15 km 01:26:20
490 Maurice van den Heuvel M50 15 km 01:29:34
175 Annemarie Bol V50 15 km 01:37:03
469 Charlotte Bornhaupt V40 15 km 01:44:00

7 dec 2019: 7e clubcircuit bij Snowworld Zoetermeer

Alle vrijwilligers bedankt!

De strijd voor clubcircuit 2019 is gestreden. Volgend jaar prijsuitreiking en

een nieuw clubcircuit 2020 startend op Zaterdag 15 februari 1e clubcircuit in het Panbos.

 

DamesHeren
1) Dorinda Bolte 24.17 1e(V20) 1) Dennis Rog 20.23 (1eM20)
2) Esther v. Ginneken 25.19 2e(V20) 2) Marcel Boskamp 20.51 (1eM35)
3) Britt Hoogenboom 26.44 3e(V20) 3) Jimmy v. Bemmel 20.57 (2eM20)
4) Marijke Rog 27.48 1e(V55) 4) Bert Boter 21.21 (2eM35)
5) Jeanine Pas 30.27 4e(V20) 5) Sander Rooijakkers 21.59 (3eM35)
6) Annebel Schrijver 31.43 5e(V20) 6) Michael Westerbeek 22.03 (4eM35)
7) Sonja Klap 33.10 2e(V55) 7) Paul Buisman 22.13 gast
8) Gerda Rooijakkers 33.46 gast 8) Maarten Bloem 22.53 (5eM35)
9) Corrie Mechelse 38.03 3e(V55) 9) Ton Goossen 23.24 (1eM55)
- - - 10) Henk Braam 23.56 H.R.R.
- - - 11) Fons Schrijver 24.15 (6eM35)
- - - 12) René v. Rijn 24.19 gast
- - - 13) Waldo de Boer 24.45 (7eM35)
- - - 14) Remco Arendse 25.17 (3eM20)
- - - 15) Frank den Herder 25.31 (2eM55)
- - - 16) Hein v.d. Kallen 25.44 (3eM55)
- - - 17) Arjan Vos 27.21 (4eM55)
- - - 18) Michael den Ouden 29.10 gast
- - - 19) Rob Rog 30.27 (5eM55)
- - - 20) Tekin Kutlubay 30.36 (8eM35)
- - - 21) Peter Scheers 35.10 gast

1 dec 2019: HRR Duindigt Cross in Wassenaar

 

# in catNaamCat.AfstandTijd
5 Freek van Zoest Mrec ca. 4,5 km 0:19:31
10 Rolf Tijssens Mrec ca. 4,5 km 0:23:11
12 Remco Arendse-Pas Mrec ca. 4,5 km 0:23:37
3 Esther van Ginneken Vrec ca. 4,5 km 0:24:09
8 Marijke Visscher Vrec ca. 4,5 km 0:26:53

24 nov 2019: Sint Nicolaasloop, Monnickendam

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
6 Col Grootjans MAN 10 KM TRIMLOOP 41:42 14,38 km/u

24 nov 2019: Runnersworld Leiden Pepernotenrun, Leiden

Prachtige omstandigheden.

Zo druk (1164 lopers) dat de start iets werd uitgesteld.

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
13 Dennis Rog Heren 20-34 Kort 0:18:52
10 Michael Westerbeek Heren 35-44 Kort 0:20:07
11 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:21:02
1 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:21:44
14 Fons Schrijver Heren 45-54 Kort 0:22:12
7 Dorinda Bolte Dames 20-34 Kort 0:22:20
27 Remco Arendse-Pas Heren 20-34 Kort 0:23:26
10 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 0:23:29
14 Britt Hoogenboom Dames 20-34 Kort 0:24:06
12 Jasja van Ark Dames 45-54 Kort 0:26:24
10 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 0:26:52
28 Jeanine Pas-Arendse Dames 20-34 Kort 0:27:40
29 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 0:27:56
32 Petra Veerman Dames 45-54 Kort 0:31:51
45 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:33:07
6 Robin Zoet Heren 45-54 Midden 0:38:52
24 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:41:33
25 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 0:41:37
27 Mark Versteden Heren 35-44 Midden 0:41:46
4 Martine Hendriksen Dames 45-54 Midden 0:44:11
49 Waldo de Boer Heren 45-54 Midden 0:47:20
49 Walter Boon Heren Senioren Midden 0:47:24
5 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:48:07
51 Joost van Kempen Heren 35-44 Midden 0:48:21
72 Marcel Meima Heren 45-54 Midden 0:51:53
83 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Midden 0:53:18
14 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 0:56:18
15 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:56:47
28 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:56:51
48 Charlotte Bornhaupt Dames 35-44 Midden 1:05:33
73 Freek van Zoest Heren 35-44 Midden geen tijd
2 Ton Goossen Heren 55+ Lang 1:08:08
22 Peter Ruesink Heren 45-54 Lang 1:11:56
17 Wilco Schepen Heren 55-64 Lang 1:14:12
13 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:22:55

17 nov 2019: Zevenheuvelenloop Nijmegen

Pl in catNaamCategorieOnderdeelNetto tijd 
71 Miriam van den Heuvel V50 Zevenheuvelennacht - 7 km 40:21  
190 Maurice van den Heuvel M50 Zevenheuvelennacht - 7 km 40:21  
102 Bert Boter M40 NN Zevenheuvelenloop - 15 km 59:46  
1192 Walter Boon MSR NN Zevenheuvelenloop - 15 km 1:06:53  
613 Armand Schuurman M40 NN Zevenheuvelenloop - 15 km 1:10:59  
125 Frank den Herder M65 NN Zevenheuvelenloop - 15 km 1:21:09  
334 Maaike Ragay V40 NN Zevenheuvelenloop - 15 km 1:23:29  

16 nov 2019: 6e clubcircuit ('t Geertje Zoeterwoude )

Ideale omstandigheden en mooie tijden ( en p.r.'s).

 

5 km. dames5 km. heren
1) Charlotte v. Veen 19.24 1e(V20) 1) Dennis Rog 18.19 1e(M20)
2) Esther v. Ginneken 22.14 2e(V20) 2) Bert Boter 18.48 1e (M35)
3) Britt Hoogenboom 22.59 3e(V20) 3) Marcel Boskamp 18.57 2e(M35)
4) Esther v.d. Ende (edstafette) 23.47 gast 4) Wouter Dollekamp 19.20 2e(M20)
5) Miranda v. Harmelen 24.07 gast 5) Egon v.d Broek (H.R.R.) 19.45 gast
6) Franca Verheijen (edstafette) 24.19 gast 6) Sander Rooijakkers 20.01 3e(M20)
7) Marieke Ferguson 24.20 4e(V20) 7) Bart v.d. Bos 21.46 gast
8) Marijke Rog 24.26 1e(V55) 8) Ge de Munck (edstafette) 22.00 gast
9) Fee Man 25.19 1e(V35) 9) Waldo de Boer 22.13 3e(M35)
10) Joan v. Straalen 26.27 2e(V55) 10) Hein v.d Kallen 22.25 1e(M55)
11) Jeanine Pas 26.51 5e(V20) 11) Arjan Vos 22.53 2e(M55)
12) Paulien Sweers 29.05 3e(V55) 12) Remco Arendse 22.55 4e(M20)
13) Charlotte Bornhaupt 29.44 2e(V35) 13) Frank den Herder 23.39 3e(M55)
14) Annelies Staal 31.53 3e(V35) 14) Edwin Brongeest 23.56 4e(M35)
15) Corrie Mechelse 32.13 4e(V55) 15) Jean Claessens (H.R.R.) 24.34 gast
16) Suzanne Bosch 33.14 4e(V35) 16) Michael v.d. Plas 24.38 4e(M55)
17) Arita Jol 34.39 5e(V35) 17) Rob Rog 24.56 5e(M55)
18) Sija Lanser 36.12 6e(V55) 18) Siem Nugteren 25.19 5e(M35)
- - - 19) Dick v.d. Boon 25.39 6e(M55)
- - - 20) Tekin Kutluby 26.49 6e(M35)

9 nov 2019: NSL Boscross te Noordwijkerhout

Alleen maar top classeringen in ieders eigen categorie.

Pl in catNaamcategorieafstandtijd
1 Martine Hendriksen Dames 45-49 5 km 0:22:28
2 Fons Schrijver Heren 50-54 5 km 0:22:32
1 Louise Schrijver Dames 50-54 5 km 0:27:35
1 Marijke Visscher Dames 55-59 5 km 0:27:59

10 nov 2019: 43e Klaverbladloop in Zoetermeer

# in catnaamCategorieAfstandchiptijdchipsnelheid
8 Esther van Ginneken V 5 km 00:22:45 04:33 min/km
40 Remco Arendse-Pas M 5 km 00:23:13 04:39 min/km
129 Ed Zijl M 5 km 00:32:03 06:25 min/km

10 nov 2019: Theehuis Oosterbosrun, Klazienaveen

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
8 Mark Versteden 10MSN 10 KILOMETER 42:57 13,96 km/u

2 nov 2019 : 43e Floracross in Boskoop

Pl.naamcategorieafstandtijd
1 Michael Westerbeek Prestatieloop 4500m 23,09

5 okt 2019: Tweed Valley Tunnel Trail Run, Schotland

Pos in catNameCategoryDistanceChip time
5 Col Grootjans M50-59 20 K 01:39:52
32 Niek Molenaar M50-59 20 K 02:05:02

2 nov 2019: Kleintje Berenloop West-Terschelling

# in catNaamcatafstandNetto tijd
25 Rosa Brink-Elshoff V50 10 km 57:16
35 Louise Schrijver V50 10 km 59:30

3 nov 2019: New York marathon

PltsNaamcategorieafstandNetto tijd
104 Ingeborg de Boorder-Bartelds F55 Marathon 03:57:53

3 nov 2019: De 29e Zilveren Turfloop, Mijdrecht

In goede loopomstandigheden: Droog, niet te koud, weinig wind.

#CatNaamCategorieAfstandNetto tijd
4 Charlotte van Veen Dames 20-34 Kort 0:20:19
1 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:21:25
6 Dorinda Bolte Dames 20-34 Kort 0:21:56
29 Remco Arendse-Pas Heren 20-34 Kort 0:23:42
18 Britt Hoogenboom Dames 20-34 Kort 0:23:47
24 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 0:25:58
7 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:06
27 Jeanine Pas-Arendse Dames 20-34 Kort 0:27:12
47 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:31:31
4 Robin Zoet Heren 45-54 Midden 0:39:01
14 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:40:04
26 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 0:42:14
3 Martine Hendriksen Dames 45-54 Midden 0:44:32
47 Walter Boon Heren Senioren Midden 0:47:38
8 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:49:02
42 Arjan Vos Heren 55-64 Midden 0:50:49
23 Elvira Bakker Dames 35-44 Midden 0:54:15
16 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 0:54:37
25 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:56:02
29 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:56:52
46 Charlotte Bornhaupt Dames 35-44 Midden 1:04:07
8 Bert Boter Heren 35-44 Lang 1:04:06
6 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:06:21
18 Peter Ruesink Heren 45-54 Lang 1:14:03
17 Wilco Schepen Heren 55-64 Lang 1:20:47
11 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:28:07

27 okt 2019: Devil’s Trail – Rijk van Nijmegen

PltsNaamcategorieafstandNetto tijd
25 Marcel Boskamp Man Moenen - 22km 01:56:06

27 okt 2019 : Marathon Brabant, Etten-Leur

PltsNaamcategorieafstandNettoSnelheid
18 Col Grootjans M45 HELE MARATHON 3:21:53 12,54 km/u

19 okt 2019: Haagse Tien (1 van de 4 loop)

PltsNaamCategorieAfstandTijd
7 Ed Zijl M65 5KM 32:31
10 Freek van Zoest M35 10KM 40:40

6 okt 2019: Devil's Trail Utrechtse Heuvelrug, Doorn

PltsNaamcategorieAfstandNettoSnelheid
4 Martine Hendriksen VROUW 16 km 1:24:33 11,35 km/u
17 Marcel Boskamp MAN 26 km 2:12:55 11,73 km/u

5 okt 2019: 5e Clubcircuit 2019 bij Voorschoten '97

Dames 5 km.  Heren 5km  
1) Charlotte v. Veen 20.05 1e(V20) 1) Dennis Rog 18.20 1e(M20)
2) Yara Schepen 21.58 2e(V20) 2) Martijn Uijldert 19.05 1e(M35)
3) Esther v. Ginneken 22.37 3e (V20) 3) Freek v. Zoest 19.21 2e(M35)
4) Esther v. de Ende (edstafette) 23.32 gast 4) Mathieu Hilgersom 19.29 2e(M20)
5) Marieke Ferguson 23.54 4e(V20) 5) Wouter Dollekamp 20.02 3e(M20)
6) Britt Hoogenboom 24.19 5e (V20) 6) Joost v. Kempen 21.01 3e(M35)
7) Fee Man 25.24 1e(V35) 7) Ton Goossen 21.09 1e(M55)
8) Marijke Rog 26.27 1e(V55) 8) Frank Snieder 21.57 4e(M35)
9) Jeanine Pas 26.33 6e(V20) 9) Twan Bierman 22.16 gast
10) Joan v. Straalen 26.46 2e(V55) 10) Jeko Rog 22.18 gast
11) Marja Soonius 27.58 3e(V55) 11) Waldo de Boer 22.28 5e(M35)
12) Paulien Sweers 28.43 4e(V55) 12) Arjan Vos 22.47 2e(M55)
13) Sonja Klap 29.44 5e(V55) 13) Hein v.d. Kallen 22.56 3e(M55)
14) Charlotte Bornhaupt 29.46 2e(V35) 14) Remco Arendse 23.10 4e(M20)
15) Annelies Staal 30.24 3e(V35) 15) Michael v.d. Plas 24.56 4e(M55)
16) Corrie Mechelse 32.07 6e (V55) 16) Siem Nugteren 25.13 6e(M35)
17) Sija Lanser 35.49 7e (V55) 17) Dick v.d. Boon 25.39 5e(M55)
17) Josée Nan 35.49 7e(V55) 18) Pieter Groen 25.40 6e(M55)
17) Miriam Markman 35.49 7e(V55) 19) Rob Rog 25.49 7e(M55)
- - - 20) Peter Scheers 28.14 gast
- - - 21) Harrie Lalieu 29.31 8e(M55)
- - - 22) Mark Schwarze 30.54 9e(M55)

29 sep 2019: Groene Hardloop  te Zoeterwoude

PosNaamCategorieafstandtijd
5 Bas Hilgersom jongens tot 8 jaar 1,4 km geen tijdwaarneming
2 Loes Hilgersom meisjes tot en met 12 jaar 1,4 km geen tijdwaarneming
6 Mathieu Hilgersom mannen 6,1 km 24:44 min

29 sep 2019: Geuzenloop Zoetermeer

 

PosNaamCategorieafstandNetto tijd
1 Charlotte van Veen Vsen 5km 00:20:43

29 sep 2019: Posbankloop, Velp (Gld)

Plts in catNaamCategorieafstandNettoTempo
133 Waldo de Boer M45 15K 1:16:11 5:04 min/km
37 Frank Snieder M55 15K 1:16:23 5:05 min/km
246 Tekin Kutlubay M45 15K 1:33:16 6:13 min/km

29 sep 2019: Berlin Marathon

# in CategorienaamCategorieAfstandTijd
3764 Maurice van den Heuvel
M50 marathon 4:57:06

28 sep 2019: Halve van Katwijk

# in CategorienaamCategorieAfstandTijdTempo
7 Freek van Zoest Male 5 km 21:22 4:16 min/km
44 Remco Arendse-Pas - 5 km 26:28 5:18 min/km
13 Britt Hoogenboom Female 5 km 26:52 5:22 min/km
59 Ed Zijl Male 5 km 35:37 7:07 min/km
52 Hein van der Kallen Male 15 km 1:22:17 5:29 min/km
9 Bert Boter M35 halve marathon 1:29:52 4:16 min/km
11 Dennis Rog Msen halve marathon 1:31:02 4:19 min/km
2 Ingeborg de Boorder-Bartelds V55 halve marathon 1:54:35 5:26 min/km

15 sep 2019: Bridge to Bridge Arnhem

# in catnaamcategorieafstandtijdsnelheid
163 Maurice van den Heuvel M45 10EM 1:33:12 05:48 min/km

13 sep 2019: Oranjeloop Voorhout

plaatsnaamafstandtijd
28 Martijn Uijldert 7,3 kilometer 28.04
29 Marcel Boskamp 7,3 kilometer 28.06

14 sep 2019: One and only estafette marathon Roelofarendsveen

3e in de estafette ! in  2:53:32

De Tukse Tubbies: Rene van der Geest, Fons schrijver, Robin Zoet en Bert Boter.

11 sep 2019 : 4e HRR Clubwedstrijd op/om Boetveld

#NaamCat.AfstandTijd
2 Charlotte van Veen VSE 5 km 0:20:39

8 sep 2019 : Kopjesloop (1vd4) te Delft

PltsNaamCategorieafstandTijdSnelheid
12 Ed Zijl M65 5KM 31:48 9,43 km/u

8 sep 2019: Halve Marathon Oostland te Pijnacker

#naamcategorieafstandtijdsnelheid
63 Waldo de boer M45 halve marathon 01:51:07 05:16 min/km
77 Maurice vd Heuvel M45 halve marathon 01:56:47 05:33 min/km
103 Tekin Kutlubay M45 halve marathon 02:15:15 06:25 min/km

7 sep 2019: Afstanden Coopertest

Naam Afstand
Femke 1410
Senna 1692
Vera 1786
Elly Pracht 1800
Marianne Kuiper 1880
Ab Stikkelorum 1880
Petra Veerman 2068
Anja van Herk 2068
Marieke Bouwman 2068
Harrie Lalieu 2068
Leonoor 2068
Maurice van den Heuvel 2350
Michel van der Plas 2425
Edwin Bronsgeest 2444
Hein v.d. Kallen 2630
Waldo de Boer 2650
Dorinda Bolte 2700
Solange 2820 ??
Martijn Uijldert 3060

Solange waarschijnlijk 1 ronde minder, wat nog heel mooi zou zijn.

6 sep 2019: Leiden Ladies Run

De dames van groep Ed deden het weer goed op de 5 km:

Charlotte 3e , Esther 5e en Britt 7e.

(Er was overigens geen officiële tijdwaarneming).

1 sep 2019: Tilburg Ten Miles

#naamcategorieafstandtijd
2080 Maurice van den Heuvel Mrec 10EM 01:31:46

1 sep 2019: Vlietloop in Voorschoten

Positie in catNaamCategorieAfstandchiptijd
23 Tijmen van Rijn Male 1200 m 0:05:40
26 Jasmine van Alderwegen Female 1200 m 0:05:47
7 Mark Versteden Male 5 km 17 en ouder 0:19:14
8 Freek van Zoest Male 5 km 17 en ouder 0:19:17
5 Charlotte van Veen Female 5 km 17 en ouder 0:20:28
18 Wouter Dollekamp Male 5 km 17 en ouder 0:21:42
6 Dorinda Bolte Female 5 km 17 en ouder 0:22:14
6 Arjan Vos 50+M 5 km 17 en ouder 0:23:11
11 Esther van Ginneken Female 5 km 17 en ouder 0:23:52
19 Fee Man Female 5 km 17 en ouder 0:25:49
20 Mariken Segers Female 5 km 17 en ouder 0:25:52
15 Frans Kleyheeg 50+M 5 km 17 en ouder 0:26:45
2 Joan van Straalen 50+V 5 km 17 en ouder 0:28:05
3 Marja Soonius 50+V 5 km 17 en ouder 0:28:15
5 Ellen Vroon 50+V 5 km 17 en ouder 0:28:41
48 Charlotte Bornhaupt Female 5 km 17 en ouder 0:30:36
7 Marieke Bouwman 50+V 5 km 17 en ouder 0:31:15
60 Petra Veerman Female 5 km 17 en ouder 0:32:13
12 Arita Jol 50+V 5 km 17 en ouder 0:34:02
15 Martijn Uijldert Male 10 km 0:42:22
22 Reinier Könemann Male 10 km 0:43:26
27 Joost van Kempen Male 10 km 0:46:06
32 Peter Ruesink Male 10 km 0:46:45
24 Frank Snieder 50+M 10 km 0:51:08
63 Walter Boon Male 10 km 0:51:18
31 Hein van der Kallen 50+M 10 km 0:52:09
20 Maaike Ragay Female 10 km 0:53:54
7 Ilona Stoop 50+V 10 km 0:55:42
33 Esther Arons Female 10 km 0:58:16
55 Dick van den Boon 50+M 10 km 0:59:27
42 Nanda van der Burg Female 10 km 0:59:39
43 Elvira Bakker Female 10 km 0:59:59
5 Bert Boter Male 10 EM 1:04:52
17 Miriam van den Heuvel 50+V 10 km 1:05:11
18 Linda Houthuizen 50+V 10 km 1:05:12
6 Dennis Rog Male 10 EM 1:05:23
3 Col Grootjans 50+M 10 EM 1:07:47
11 Marcel Boskamp Male 10 EM 1:08:55
17 Waldo de Boer 50+M 10 EM 1:23:00
18 Niek Molenaar 50+M 10 EM 1:23:09
5 Ingeborg de Boorder-Bartelds 50+V 10 EM 1:23:55
30 Tekin Kutlubay 50+M 10 EM 1:36:51

22 aug 2019: Eindstand Strandlopen in Noordwijk

Prijzen voor Freek en Marijke! :

Eindstand voorzover tenminste 6 maal deelgenomen:

#.NaamCategorieafstandbeste 6
9. Michael Westerbeek Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 568
11. Remco Arendse Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 540
4. Marieke Ferguson Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 583
8. Esther van Ginneken Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 567
11. Jeanine Pas Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 555
2. Freek van Zoest Mannen Veteranen 40+ 4 km 596
3. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 50+ 4 km 591
5. Herman Wessendorp Mannen Veteranen 60+ 4 km 585
5. Ed Zijl Mannen Veteranen 70+ 4 km 583
5. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 8 km 579

22 aug 2019: 10e Star Balm Strandloop in Noordwijk

#Naamcategorieafstandtijd
3. Michael Westerbeek Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:18:54.9
3. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 50+ 4 km 0:22:52.3
  Dorinda Bolte (Vrouwen Senioren t/m 39 jaar) 4 km 0:23:12
4. Marlous Jespers Vrouwen Veteranen 50+ 4 km 0:23:58.8
4. Herman Wessendorp Mannen Veteranen 60+ 4 km 0:23:40.1
12. Remco Arendse Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:24:38.6
3. Marieke Ferguson Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:24:50.8
8. Jeanine Pas Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:28:30.9
9. Esther van Ginneken Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:28:31.1
5. Charlotte Bornhaupt Vrouwen Veteranen 40+ 4 km 0:28:57.6
3. Ed Zijl Mannen Veteranen 70+ 4 km 0:30:13.6
9. Freek van Zoest Mannen Veteranen 40+ 4 km (8 km) 0:36:18.1
2. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 8 km 0:38:08.6

18 aug 2019: Turfveld Zomercross op Texel

van av Texel:

"Record aantal deelnemers zesde Turfveld Zomercross

Ed Zijl, trouwe deelnemer van de Zomercrossen van AV Texel, had zijn trainingsgroep van AV Voorschoten '97 meegenomen voor een verenigingsuitje op Texel. Ze deden met z’n allen mee aan de 4150 meter. Dit bracht samen met alle anderen het aantal inschrijvers op 93 deelnemers."

#Naamafstandtijdkm/uur
4 Freek van Zoest 4150 m. 17:24 14,31
8 Jimmy van Bemmel 4150 m. 17:38 14,12
11 Michael Westerbeek 4150 m. 17:55 13,90
17 Dorinda Bolte 4150 m. 19:45 12,61
23 Remco Arendse 4150 m. 21:20 11,67
24 Esther van Ginneken 4150 m. 21:21 11,66
28 Esther van den Ende (Edstafette) 4150 m. 21:50 11,40
29 Marijke Visscher 4150 m. 21:52 11,39
31 Fee Man 4150 m. 22:38 11,00
41 Charlotte Bornhaupt 4150 m. 26:25 9,43
13 Nick Molenaar 8300 m. 41:30 12,00

15 aug 2019: 9e Star Balm Strandloop in Noordwijk

#NaamCategorieAfstandTijd
2. Freek van Zoest Mannen Veteranen 40+ 4 km 0:16:49.0
  Dorinda Bolte Vrouwen (Senioren t/m 39 jaar) 4 km 0:19:28
3. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 50+ 4 km 0:20:31.7
7. Remco Arendse Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:20:58.1
3. Herman Wessendorp Mannen Veteranen 60+ 4 km 0:21:08.2
7. Esther van Ginneken Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:23:36.1
8. Jeanine Pas Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:23:37.5
4. Ed Zijl Mannen Veteranen 70+ 4 km 0:27:29.4
5. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 8 km 0:34:34.2

14 aug 2019: RECTIFICATIE zorgenzekerheidcircuit 2018-2019

Aan het begin van seizoen 2018-2019 werd bij het zorgenzekerheidcircuit het reglement voor de individuele prijzen per categorie ingrijpend gewijzigd.

Over het verenigingsklassement werd echter niets gezegd. (noch in mails, noch op de hetcircuit.net)

Omdat de uitslagen en standen per vereniging op zorgenzekerheidscircuit.nl nog steeds conform het regelement van 2017-2018 werden berekend en gepubliceerd, dacht ik te kunnen constateren dat daar niets was veranderd. Mijn conclusie blijkt nu echter fout.

 

Na elke loop vermelde ik, conform de uitslag op zorgenzekerheidscircuit.nl, wat de plaats van onze vereniging in de uitslag was, en welke 10 toppers daaraan hadden bijgedragen.

 

Het klopte ook met de verenigingsstand op zorgenzekerheidscircuit.nl dat ik constateerde dat Voorschoten '97 het verenigingsklassement had gewonnen. Daar mogen we nog steeds trots op zijn. Wat NIET klopte was dat dan een 1e prijs opleverde. Want die prijs was afgeschaft :-(

 

Mijn bericht over onze 1e prijs in het verenigingklassement is in verschillende media overgenomen.

Niemand heeft mij op mijn fout gewezen.

Pas gisteren kwam ik er, door mijn eigen vragen over het nieuwe seizoen 2019-2020, achter dat de verenigingsprijzen over 2018-2019 niet meer waren toegekend.

 

In het nieuwe seizoen 2019-2020 wordt bij het zorgenzekerheidcircuit het reglement voor de individuele prijzen per categorie bijna geheel weer teruggebracht naar de situatie in seizoen 2017-2018.

Maar dat geldt NIET voor het verenigingsklassement.

In seizoen 2019-2020 komen de prijzen voor het verenigingsklassement niet terug.

Hein van der Kallen

4 aug 2019: Khmer Empire Marathon Siem Reap, Cambodia

CAT. PLACENAMECATEGORYDISTANCECHIP TIME
20 Waldo de Boer M13+ 10K 0:52:52

8 aug 2019: 8e Star Balm Strandloop in Noordwijk

#NaamCategorieafstandtijd
2. Freek van Zoest Mannen Veteranen 40+ 4 km 0:16:42.2
2. Michael Westerbeek Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:16.4
3. Herman Wessendorp Mannen Veteranen 60+ 4 km 0:20:53.7
2. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 50+ 4 km 0:20:55.6
5. Ed Zijl Mannen Veteranen 70+ 4 km 0:27:28.4

1 aug 2019: 7e Star Balm Strandloop in Noordwijk

#NaamCategorieAfstandTijd
4. Herman Wessendorp Mannen Veteranen 60+ 4 km 0:21:15.8
12. Remco Arendse Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:21:48.4
8. Esther van Ginneken Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:23:40.3
9. Jeanine Pas Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:23:40.7

31 jul 2019: De Krimstrandloop , Texel

#naamafstandtijdkm/uur
21 Ed Zijl 4 kilometer 31:37 7,59

24 jul 2019: De Krimstrandloop , Texel

#naamafstandtijdkm/uur
17 Ed Zijl 4 kilometer 27:52 8,61

21 jul 2019: Turfveld Zomercross , Texel

#NaamAfstandTijdkm/uur
26 Ed Zijl 4,15 km. 29:29 8,45

14 jul 2019: 10 van Noordwijk

# in catNaamCat.AfstandTijd
12 Mathieu Hilgersom Male 5 km 20:20
7 Martine Hendriksen Female 5 km 22:34
14 Britt Hoogenboom Female 5 km 24:31
678 Maurice van den Heuvel Male 10 km 56:47
531 Miriam van den Heuvel Female 10 km 1:09:28

8 jul 2019: 3e HRR Clubwedstrijd op om Boetveld Den Haag

# in catNaamCat.AfstandTijd
2 Freek van Soest M40 5 km 0:19:03

05 jul 2019: Midzomerloop, Leiderdorp

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
6 Bert Boter MAN PRESTATIELOOP10 39:39 15,58 km/u
24 Walter Boon MAN PRESTATIELOOP10 45:58 13,44 km/u

30 jun 2019: 4e Rondje Schoolmeester 2019, Westzaan

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
12 Col Grootjans M10KM 10KM RECREATIE 43:23 13,83 km/u

30 jun 2019: Devil's Trail Maasduinen, Arcen

PltsNaamCategorieAfstandBrutoNettoSnelheidTempo
26 Marcel Boskamp MAN MOENEN TRAIL 1:58:50 1:58:47 11,11 km/u 5:23 min/km

22 jun 2019: Nieuwlandse Wallenloop, Amersfoort

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
16 Col Grootjans M10KM 10 KILOMETER 44:21 13,52 km/u

17 jun 2019: 42e Woerdense Singelloop, Woerden

#NaamCategorieAfstandNettoSnelheid
1 Charlotte van Veen 6V 6.5 KILOMETER 28:02 13,91 km/u

15 jun 2019: Scania Zwolse Halve Marathon, Zwolle

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid

1164

Pauline de Haan

VRECR

4 EM RECREATIE

42:25

9,10 km/u

02 jun 2019: Trailrun Leudal, Heythuysen

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
62 Niek Molenaar MAN 21 KILOMETER 2:14:30 9,68 km/u

19 juli 2019: 6e Star Balm Strandloop in Noordwijk

Rang.

Naam

tijd

afstand

categorie

2e

Freek v. Zoest

16:28

4 km

40+ - Mannen

7e

Michael Westerbeek

18:04

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Mannen

3e

Marieke Ferguson

20:30

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen

3e

Marlous Jespers

23:01

4 km

50+ - Vrouwen

4e

Marijke Visscher

25:07

4 km

50+ - Vrouwen

4e

Marcel Boskamp

34:52

8 km

40+ - Mannen

17 juli 2019: De Krimstrandloop Texel

Rang.

Naam

tijd

afstand

1e

Marvy Zijl

15.05

4 km

21e

Ed Zijl

27:30

4 km

14 juli 2019: De 10 van Noordwijk

Rang.

Naam

tijd

afstand

categorie

12e

Mathieu Hilgerson

20:20

5 km

Mannen

7e

Martine Hendriksem

22:34

5 km

Vrouwen

12 juli 2019: 5e Star Balm Strandloop in Noordwijk

Rang.

Naam

tijd

afstand

categorie

3e

Freek v. Zoest

15:52

4 km

40+ - Mannen

8e

Michael Westerbeek

17:10

4 km

Senioren t/m 39 jaar- Mannen

2e

Marijke Visscher

19:34

4 km

50+ - Vrouwen

12e

Remco Arendse

19:34

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Mannen

5e

Herman Wessendorp

19:59

4 km

60+ - Mannen

6e

Esther v. Ginneken

22:23

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen

7e

Jeanine Pas

22:23

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen

5e

Marlous Jespers

23:04

4 km

50+ - Vrouwen

12e

Charlotte Bornhaupt

24:55

4 km

40+ - Vrouwen

5e

Ed Zijl

26:41

4 km

70+ - Mannen

6e

Marcel Boskamp

33:53

8 km

40+ - Mannen

5 juli 2019: Midzomerloop Leiderdorp

Rang

naam

tijd

afstand

categorie

6e

Bert Boter

39:39

10.3km

Mannen

24e

Walter Boon

45:58

10.3km

Mannen

5 juli 2019: 4e Star Balm Strandloop in Noordwijk

Rang.

Naam

tijd

afstand

categorie

3e

Freek v. Zoest

16.39

4 km

40+ - Mannen

9e

Michael Westerbeek

18:01

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Mannen

5e

Marieke Ferguson

19:55

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen

 

Doinda Bolte

19:55

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen

14e

Remco Arendse

20:27

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Mannen

2e

Marijke Visscher

20:46

4 km

50+ - Vrouwen

5e

Herman Wessendorp

20:50

4 km

60+ - Mannen

4e

Marlous Jaspers

22:09

4 km

50+ - Vrouwen

6e

Esther v. Ginneken

21:39

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen

13e

Charlotte Bornhaupt

25:52

4 km

40+ - Vrouwen

6e

Marcel Boskamp

35:19

8 km

40+ - Mannen

29 juni 2019: 1500 meter Voorschoten '97 clubkampioenschappen 

# in cat Naam Categorie 1500m
1 Mathieu Hilgersom Masters Mannen 05:08,0
1 Dennis Rog Senioren Mannen 05:19,0
2 Bert Boter Masters Mannen 05:24,0
3 Maarten Bloem Masters Mannen 05:37,0
2 Wouter Dollekamp Senioren Mannen 05:47,0
4 Fons Schrijver Masters Mannen 05:51,0
1 Martine Hendriks Masters Vrouwen 05:56,0
5 Waldo de Boer Masters Mannen 06:16,0
1 Britt Hoogenboom Senioren Vrouwen 06:22,0
2 Rosa Brink Masters Vrouwen 07:10,0

27 juni 2019: 3e Star Balm Strandloop in Noordwijk

Rang. Naam tijd afstand categorie
1e Freek v. Zoest 16.34 4 km 40+ - Mannen
  Mathieu Hilgersom 16:42 4 km  
2e Charlotte v. Veen 18:12 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
5e Marieke Ferguson 19:20 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
12e Remco Arendse 19:25 4km Senioren t/m 39 jaar - Mannen
7e Esther v. Ginneken 20:38 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
3e Marijke Visscher 20:26 4 km 50+ - Vrouwen
4e Herman Wessendorp 21:10 4 km 60+ - Mannen
10e Jeanine Pas 22:54 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
11e Charlotte Bornhaupt 26:29 4 km 40+ - Vrouwen
4e Ed Zijl 27:02 4 km 70+ - Mannen
4e Marcel Boskamp 33:44 8 km 40+ - Mannen
6e Maarten Bloem 34:29 8 km Senioren t/m 39 jaar - Mannen

23 juni 2019: De bentwoudloop

Plek Naam categorie afstand tijd snelheid
2e Dorinda Bolte Dames 5 km 23:26 12.8 km/h
6e Marieke Ferguson Dames 5 km 24:06 12.45 km/h
8e Britt Hoogenboom Dames 5 km 24:45 12.12
78e Ed Zijl Heren 5 km 33:17 9.01 km/h

20 juni 2019: 2e Star Balm Strandloop in Noordwijk

Rang. Naam tijd afstand categorie
1e Freek v. Zoest 16.23 4 km 40+ - Mannen
1e Charlotte v. Veen 19.10 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
3e Marieke Ferguson 20.05 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
11e Remco Arendse 20.17 4km Senioren t/m 39 jaar - Mannen
  Britt Hoogeveen 20.55 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
4e Marijke Visscher 21.01 4 km 50+ - Vrouwen
5e Esther v. Ginneken 21.13 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
5e Marlous Jespers 22.02 4 km 50+ - Vrouwen
10e Jeanine Pas 23.44 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
10e Charlotte Bornhaupt 24.50 4 km 40+ - Vrouwen
4e Herman Wessendorp 21.14 4 km 60+ - Mannen
2e Ed Zijl 25.33 4 km 70+ - Mannen
9e Marcel Boskamp 36.36 8 km 40+ - Mannen
8e Maarten Bloem 36.46 8 km Senioren t/m 39 jaar - Mannen

15 juni 2019: 4e Clubcircuit 2019 bij Wassenaarseslag

Dames Heren
1e Britt Hoogenboom 23.51 1e (V20) 1e Mathieu Hilgersom 19.20 1e (M20)
2e Esther v. Ginneken 24.37 2e (V20) 2e Bert Boter 19.25 1e( M35)
3e Esther v.d. Ende 25.07 Edstafette 3e Freek v. Zoest 19.36 2e (M35)
4e Marijke Visscher 25.44 1e(V55) 4e Maarten Bloem 20.00 3e(M35)
5e Jeanine Pas 26.39 3e(V20) 5e Marcel Boskamp 20.46 4e (M35
6e Laura Brink  27.40 2e(V55) 6e Wouter Dollekamp 21.50 2e(M20)
7e Marlous Jespers 28.43 3e(V55) 7e Fons Schrijver 21.51 5e(M35)
8e Charlotte Bornhaupt 30.00 1e(V35) 8e Arjan Vos 23.00 1e(M55)
9e Melanie Mourette 30.30 2e(V35) 9e Frank de Herder 23.16 2e(M55)
10e Sonja Klap 31.30 3e(V35) 10e Waldo de Boer 23.31 6e(M35)
11e Annelies Staal 33.23 4e(V35) 11e Remco Arendse 23.50 3e(M20)
12e Suzanne Bosch 33.30 5e (V35) 12e Frank Snieder 24.16 7e(M35)
13e Corrie Mechelse 34.28 4e(V55) 13e Marcel Meima 24.47 8e(M35)
        14e Tekin Kutlutby 26.37 9e(M35)
        15e Dick v.d.Boon 27.12 3e(M55)
        16e Peter Groen 27.14 4e(M55)
        17e Evert de Boer 29.01 5e(M55)

13 juni 2019: 1e Star Balm Strandloop in Noordwijk

Rang. Naam tijd afstand categorie
8e Michael Westerbeek 17.21 4 km Senioren t/m 39 jaar - Mannen
12e Remco Arendse 18.52 4 km Senioren t/m 39 jaar - Mannen
4e Marieke Ferguson 19.02 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
9e Jeanine Pas 21.24 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
2e Freek v. Zoest 15.54 4 km 40+ - Mannen
10e Charlotte Bornhaupt 24.50 4 km 40+ - Vrouwen
4e Marijke Visscher 21.03 4 km 50+ - Vrouwen
3e Herman Wessendorp 21.05 4 km 50+ - Mannen
6e Ed Zijl 25.27 4 km 70+ - Mannen
4e Maarten Bloem 33.25 8 km Senioren t/m 39 jaar - Mannen
6e Marcel Boskamp 33.04 8 km 40+ - Mannen

26 mei 2019 : 3Plassenloop Zoetermeer

# in catNaamCategorieAfstandTijd
5 Freek van Zoest m 5 km 19:35

26 mei 2019: The Royal Ten in Den Haag

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
6 Charlotte van Veen VTRIM 5 KILOMETER PRE 21:00 14,28 km/u
8 Marieke Ferguson VTRIM 5 KILOMETER PRE 22:24 13,39 km/u
61 Arjan Vos MTRIM 5 KILOMETER PRE 23:37 12,70 km/u
109 Ed Zijl MTRIM 5 KILOMETER PRE 29:51 10,05 km/u
141 Elly Pracht VTRIM 5 KILOMETER PRE 35:03 8,55 km/u
151 Arita Jol VTRIM 5 KILOMETER PRE 36:31 8,21 km/u
2 Martine Hendriksen V45 10 KILOMETER AT 43:53 13,67 km/u
195 Waldo de Boer MTRIM 10 KILOMETER PR 48:08 12,46 km/u
34 Esther van Ginneken VTRIM 10 KILOMETER PR 50:11 11,95 km/u
324 Frank Snieder MTRIM 10 KILOMETER PR 52:12 11,49 km/u
415 Dick van der Boon MTRIM 10 KILOMETER PR 55:15 10,85 km/u
422 Tekin Kutlubay MTRIM 10 KILOMETER PR 55:46 10,75 km/u
434 Siem Nugteren MTRIM 10 KILOMETER PR 55:57 10,72 km/u
143 Laura Brink VTRIM 10 KILOMETER PR 56:43 10,57 km/u
452 Vd Heuvel MTRIM 10 KILOMETER PR 57:13 10,48 km/u
569 David Martin MTRIM 10 KILOMETER PR 1:03:24 9,46 km/u
300 Pauline de Haan VTRIM 10 KILOMETER PR 1:05:28 9,16 km/u
598 Ids Bakker MTRIM 10 KILOMETER PR 1:09:55 8,58 km/u
341 Paulien Sweers VTRIM 10 KILOMETER PR 1:09:58 8,57 km/u

19 mei 2019: Leiden Marathon

PositieNaamCategorieAfstandTijd
79 Peter Ruesink M40 marathon 3:56:59
120 Anton de Groot M40 marathon 4:17:51
29 Frank de Herder M60 marathon 4:31:19
221 Walter Boon MSEN marathon 4:38:35
57 Dennis Rog MSEN 21 km 1:29:49
29 Marcl Boskamp M40 21 km 1:32:56
76 Michael Westerbeek M35 21 km 1:38:04
6 Ingeborg de boorder - Bartelds V55 21 km 1:47:41
140 Waldo de Boer M50 21 km 1:51:32
46 Ilona Stoop V50 21 km 1:59:46
77 Brenda Smit V40 21 km 1:59:55
262 Richard vd Peet M45 21 km 1:59:57
139 Michel van der Plas M55 21 km 2:00:22
121 Esther Arons V40 21 km 2:07:28
318 Tekin Kutlubay M50 21 km 2:09:37
8 Charlotte van Veen VSEN 10 km 0:44:10
39 Dick van der Boon M60 10 km 0:55:02
17 Laura Brink V55 10 km 0:56:31
23 Joan van straalen-Ribbe V55 10 km 0:57:22
284 Maria van der Velden VSEN 10 km 0:58:11
83 Petra Parlevliet V45 10 km 0:58:23
190 Maurice van den Heuvel M50 10 km 0:58:43
39 Marja Soonius V55 10 km 0:59:34
178 Annemarie Bol V45 10 km 1:04:35
228 Miriam van den Heuvel V45 10 km 1:08:32

18 mei 2019: Leiden Marathon

PositieNaamCategorieAfstandTijd
2 Jolijn Swager VSEN 5 km 0:18:37
12 Matieu Hilgersom MSEN 5 km 0:18:38
22 Remco Arendse MSEN 5 km 0:22:20
2 Arjan Vos M60 5 km 0:23:55
3 Ellen Vroon V55 5 km 0:27:23
17 Charlotte Bornhaupt V35 5 km 0:29:06
13 Ed Zijl M60 5 km 0:30:21
55 Petra Veerman V45 5 km 0:33:48
54 Frank Snieder M50 5 km 0:34:41
239 Roos van der Plas VSEN 5 km 0:37:11
259 Anna Wentzel VSEN 5 km 0:38:12

13 mei 2019: 2e HRR Clubwedstrijd bij Den Haag

# in catNaamCategorieAfstandTijd
4 Mathieu Hilgersom MSE 5 km 0:18:42

11 mei 2019: Run Bike Run

Uitslag Run-Bike-Run 11 mei 2019

Dames
Heren Teams

Maria v/d Velde

00:46:32

1

Freek van Zoest

00:40:02

1

Michael en Maarten

00:37:43

1

Sonja Klap

00:56:27

2

Bert Boter

00:43:52

2

Ilona en Reinout Stoop

00:48:51

2
   

3

Waldo de Boer

00:46:34

       
   

4

Frank den Herder

00:47:58

       
   

5

Tekin Kutlubay

00:56:27

       

12 mei 2019: Kopjesloop Delft

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
4 Col Grootjans M10KM 10KM 41:28 14,46 km/u

28 apr 2019 : Zwemloop TTL Leidschendam

plNaam1000 m zwemmen10,5 km lopentotaal
3 Freek van Zoest 0:15:57 0:42:11 0:58:08

28 apr 2019: Eindstand individueel bij Zorg en Zekerheid circuit

Bij het huidige regelement moet je in praktijk in je categorie

1. Het meeste lopen hebben gelopen

2. Het beter gedaan hebben dan de anderen die evenveel lopen liepen.

 

De dikgedrukte atletes behaalden een prijs.

Martine haalde 7 maal een 1e plaats maar geen prijs.

 

Om toch een beetje een indruk te geven wat er zonder bonus zou gebeuren heb ik in de laatste kolom aangeven hoeveel punten men per loop gemiddeld behaald, heeft excl bonussen.

 

In sommige gevallen is een extra deelname bijgeschreven voor vrijwilligers bij de VoorschotenLoop.

In dat geval is een extra deelname maar zijn daarvoor 0 punten gegeven.

Datzelfde gebeurde bij lopen van een afwijkende afstand.

Zo scoort Marijke Rog 7 deelnames: 5 maal een 1e plaats, eenmaal vrijwilliger en eenmaal een afwijkende afstand.

 

PuntenNaamDeelnamesBonus(punten-bonus)/deelnames
1349 Jolijn Swager 8 550 99,88
1346 Rosa den Outer 8 550 99,50
1313 Ellen Vroon 8 550 95,38
1308 Marcel Boskamp 8 550 94,75
1299 Esther van Ginneken 8 550 93,63
1297 Maarten Bloem 8 550 93,38
1248 Nanda van der Burg 8 550 87,25
1242 Walter Boon 8 550 86,50
1116 Frank van der Valk 8 550 70,75
1100 Martine Hendriksen 7 400 100,00
1078 Marijke Visscher 7 400 96,86
1024 Sanne Brummel 7 400 89,14
900 Marijke Rog 7 400 71,43
846 Ton Goossen 6 275 95,17
835 Marieke Ferguson-Versleijen 6 275 93,33
817 Michael Westerbeek 6 275 90,33
809 Remco Arendse 6 275 89,00
804 Wilco Schepen 6 275 88,17
798 Amanda Wassenaar 6 275 87,17
770 Diego Hofman 6 275 82,50
757 Dennis Rog 6 275 80,33
750 Ed Zijl 6 275 79,17
728 Reinier Könemann 6 275 75,50
700 Rob Rog 6 275 70,83
664 Hein van der Kallen 5 175 97,80
605 Peter Ruesink 5 125 96,00
552 Mathieu Hilgersom 5 175 75,40
486 Eeke Landman-Sinnema 4 100 96,50
483 Maria van der Velden 4 100 95,75
474 Cor Hofman 5 175 59,80
473 Charlotte van Veen 5 175 59,60
469 Freek van Zoest 4 100 92,25
457 Jeanine Pas 4 100 89,25
396 Elvira Bakker 5 125 54,20
389 Mark Versteden 4 100 72,25
320 Marlous Jespers 3 50 90,00
314 Joost van Kempen 3 50 88,00
311 Fons Schrijver 3 50 87,00
284 Edwin Bronsgeest 4 100 46,00
141 Tekin Kutlubay 3 0 47,00

 

28 apr 2019: Eindstand vereniging bij Zorg en Zekerheid circuit

We hadden in Noordwijkerhout onze slechtste klassering tot nu toe,

maar hadden die niet eens nodig om het verenigingsklassement te winnen.

Want onze beide naaste concurrenten haalden het klassement helemaal niet.

Beiden misten een Dame op de lange afstand.

 

1e plaats = 20 punten, 2e plaats = 19 punten etc.

club \ loop12345678totaal
Voorschoten '97 19 19 19 18 18 19 19 17 148
Leiden Road Runners Club 16 18 17 17 17 17 20 - 122
Leiden Atletiek 20 20 20 20 20 20 - - 120
AV De Spartaan 15 17 18 16 - 18 - 18 102
AKU 18 16 16 14 19 - - 19 102
AV Rijnsoever - 15 - 15 16 16 - - 62
Noordwijkerhoutse Strandlopers - - - 19 - - - 20 39
De Veenlopers 17 - - - - - - - 17

Voorbehoud: De uitslag is zelf berekend.

De uitslag staat (nog) niet op http://www.zorgenzekerheidcircuit.nl

28 apr 2019: Omloop van Noordwijkerhout (Noordwijkerhout)

De volgende 10 toppers stelden voor ons het verenigingsklassement veilig:

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 00:19:05
9 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 00:20:00
1 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 00:21:56
13 Remco Arendse Heren 20-34 Kort 00:22:56
7 Mathieu Hilgersom Heren Senioren Midden 00:39:47
7 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 00:41:35
21 Amanda Wassenaar Dames Senioren Midden 00:52:00
16 Elvira Bakker Dames 35-44 Midden 00:55:17
8 Bert Boter Heren 35-44 Lang 01:26:50
2 Martine Hendriksen Dames 45-54 Lang 01:34:01
4 Voorschoten '97 Totaal - 7:33:27

Maar we waren weer in grote getale aanwezig.

We hadden zelfs voldoende mensen voor een tweede verenigings-team...

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
11 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 00:23:02
6 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 00:23:26
4 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 00:26:18
6 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 00:27:51
12 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 00:28:07
17 Charlotte Bornhaupt Dames 35-44 Kort 00:30:05
24 Ed Zijl Heren 55+ Kort 00:31:43
8 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 00:41:38
12 Joost van Kempen Heren 35-44 Midden 00:43:15
17 Walter Boon Heren Senioren Midden 00:45:13
23 Waldo de Boer Heren 45-54 Midden 00:46:38
24 Diego Hofman Heren Senioren Midden 00:48:28
31 Cor Hofman Heren 45-54 Midden 00:48:47
4 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 00:49:22
40 Rob Rog Heren 55-64 Midden 00:53:00
16 Marijke Rog Dames 55+ Midden 00:55:38
18 Laura Brink Dames 55+ Midden 00:55:58
21 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 00:57:05
22 Marja Soonius Dames 55+ Midden 00:58:00
43 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 01:43:55
18 Sandra Heeren Dames 45-54 Lang 02:09:54

 

22 apr 2019: PaasHaaswijkLoop Oegstgeest

Op de warmste pasen ooit:

Plaats in catnaamcategorieafstandtijd
1 Jolijn Swager v 10km 42:10
? Hein van der Kallen m 10km 52:18

Tijden op basis van finish-video.

22 apr 2019:  Lions Heuvelloop, Overveen

Plts in catNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
3 Col Grootjans M50 15 KM WEDSTRIJD 1:06:39 13,50 km/u

21 apr 2019:  Zwemloop Breda

Plts in catNaamcategorieafstandTijdSnelheid Tempo
4 Freek van Zoest H40 1000M Z - 10KM 59:33 11,08 km/u 5:24 min/km

13 apr 2019: 3e clubcircuit bij Willy Zuid in Katwijk

Alle vrijwilligers bedankt!

 

DamesHeren
1e Jolijn Swager 20.06 1e (V20) 1e Mathieu Hilgersom 19.55 1e(M20)
2e Marieke Ferguson 24.28 2e(V20) 2e Freek v. Zoest 20.15 1e (M35)
3e Esther v. Ginneken 25.13 3e(V20) 3e Bert Boter 20.21 2e(M35)
4e Esther v.d. Ende 26.47 Edstafette 4e Marcel Boskamp 20.30 3e(M35)
5e Maria v.d. Velden 27.03 4e(V20) 5e Michael Westerbeek 21.30 2e(M20)
6e Fee Man 27.16 1e(V35) 6e Egon v.d. Broek 21.36 (H.R.R.)
7e Jeanine Pas 27.57 5e(V20) 7e Twan Bierman 21.53 gast
8e Ellen Vroom 28.37 1e(V55) 8e Fons Schrijver 22.28 4e (M35)
9e Laura Brink 29.01 2e(V55) 9e Arjan Vos 24.02 1e(M55)
10e Joan v. Stralen 29.29 3e(V55) 10e Remco Arendse 24.27 3e(M20)
11e Marja Soonius 29.40 4e(V55) 11e Hein v.d. Kallen 24.29 2e(M55)
12e Sonja Klap 31.04 5e (V55) 12e Waldo de Boer 24.34 5e(M35)
13e Charlotte Bornhaupt 31.26 2e(V35) 13e Frank Snieder 25.03 6e(M35)
14e Pauline Sweers 33.33 6e (V55) 14e Frank den Herder 25.41 3e (M55)
15e Suzanne Bosch 35.38 3e(V35) 15e Marcel Meima 26.35 7e(M35)
16e Melanie Mourette 35.39 4e(V35) 16e Siem Nugteren 26.54 8e(M35)
17e Anne Maria v.d. Velden 36.48 gast 17e Dick v.d. Boon 27.27 4e(M55)

7 apr 2019: Generali Milano Marathon

# in catNaamcatafstandtijd
256 Willem Schepen SM55 marathon 03:57:21

7 apr 2019: Voorschoten '97 leidt verenigingsklassement Z&Z circuit

Niet Leiden Atletiek maar de Leiden Roadrunners won bij de 7e loop ( de Braassemloop)

En Leiden Atletiek haalde het klassement niet (miste een dame op de lange afstand).

Daardoor haalden zowel Voorschoten '97 als Leiden Roadrunners de tot dan gedoodverfde favoriet Leiden Atletiek in.

Als Voorschoten '97 de laatste loop een volledige ploeg heeft, wint het het klassement.

 

1e plaats = 20 punten, 2e plaats = 19 punten etc.

club \ loop12345678punten totaal
Voorschoten '97 19 19 19 18 18 19 19 - 131
Leiden Road Runners Club 16 18 17 17 17 17 20 - 122
Leiden Atletiek 20 20 20 20 20 20 - - 120
AV De Spartaan 15 17 18 16 - 18 - - 84
AKU 18 16 16 14 19 - - - 83
AV Rijnsoever - 15 - 15 16 16 - - 62
Noordwijkerhoutse Strandlopers - - - 19 - - - - 19
De Veenlopers 17 - - - - - - - 17

24 mrt 2019: AmstelveenZ Lentemarathon

Pl in catNaamcategorieafstandtijd
98 Peter Ruesink MANNEN marathon 03:43:23

7 apr 2019: Rotterdam Marathon

# in catNaamcategorieafstandtijdsnelheid
3010 Maurice van den Heuvel M 10.6 KM 01:00:45 10.42 km/h
4917 Miriam van den Heuvel V 10.6 KM 01:14:51 8.46 km/h
289 Bert Boter M40 42.195 KM 03:24:13 12.4 km/h
1198 Dennis Rog MSR 42.195 KM 03:46:13 11.19 km/h
60 Ton Goossen M60 42.195 KM 03:54:53 10.78 km/h
57 Ingeborg de Boorder-Bartelds V50 42.195 KM 04:03:18 10.41 km/h
960 Joost van Kempen M35 42.195 KM 04:04:56 10.34 km/h
382 Brenda Smit V40 42.195 KM 04:40:12 9.04 km/h
1353 Richard van der Peet M45 42.195 KM 04:40:14 9.03 km/h
1297 Tekin Kutlubay M50 42.195 KM 05:24:51 7.79 km/h

7 apr 2019: Braassemloop (Roelofarendsveen)

Het hield erom, maar we hadden toch net weer de vereiste  10 toppers voor het verenigingsklassement. En die zaten zelfs maar twee minuten achter Leiden Roadrunners. 

Jolijn Swager werd weer 2e overall.

Martine miste met een 4e plaats overall net het podium.

 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
7 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 00:19:01
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 00:19:15
4 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 00:19:31
7 Marieke Ferguson-Versleijen Dames 20-34 Kort 00:23:07
7 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 00:41:34
17 Walter Boon Heren Senioren Midden 00:46:28
18 Elvira Bakker Dames 35-44 Midden 00:57:31
20 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 00:58:06
1 Martine Hendriksen Dames 45-54 Lang 01:36:01
14 Peter Ruesink Heren 45-54 Lang 01:40:02
2 Voorschoten '97 vereniging - 8:00:36

En de anderen haalden ook nog vaak een top-10 in hun categorie:

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
6 Freek van Zoest Heren 35-44 Kort 00:19:50
9 Michael Westerbeek Heren 35-44 Kort 00:20:51
9 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 00:23:04
16 Remco Arendse Heren 20-34 Kort 00:23:48
3 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 00:23:48
9 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 00:24:05
4 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 00:25:08
14 Jeanine Pas Dames 20-34 Kort 00:26:17
6 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 00:27:02
16 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 00:27:32
15 Charlotte Bornhaupt Dames 35-44 Kort 00:30:15
28 Ed Zijl Heren 55+ Kort 00:31:46
27 Diego Hofman Heren Senioren Midden 00:49:23
7 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 00:49:24
48 Cor Hofman Heren 45-54 Midden 00:52:23

3 apr 2019:  HRR Clubwedstrijd , Den Haag

# in catNaamCat.AfstandTijd
1 Freek van Zoest M40 5 km 0:19:11
2 Maarten Bloem M35 5 km 0:19:36
3 Charlotte Bornhaupt V40 5 km 0:28:17

31 mrt 2019 : Zandvoort Circuit Run

# in catnaamcategorieafstandtijd
7 Frank van der Valk M45 12 km 00:58:15

23 mrt 2019: 2e clubcircuit strandpavilioen Sport Wassenaar

Alle vrijwilligers bedankt.

5 km. dames.  5 km. heren.  
1) Jolijn Swager 19.44 1e(V20) 1) Dennis Rog 18.46 1e(M20)
2) Marieke Ferguson 23.50 2e (V20) 2) Bert Boter 19.10 1e(M35)
3) Maria v.d. Velden 24.06 3e (V20) 3) Freek v. Zoest 19.34 2e(M35)
4) Esther v. Ginneken 24.18 4e(V20) 4) Egon v.d. Broek 20.15 (H.R.R.)
5) Amanda Wassenaar 25.30 5e(V20) 5) Marcel Boskamp 20.23 3e(M35)
6) Fee Man 26.00 1e(V35) 6) Michael Westerbeek 20.57 2e(M20)
7) Jeanine Pas 27.05 6e(V20) 7) Fons Schrijver 21.38 4e(M35)
8) Laura Brink 27.30 1e(V55) 8) Twan Bierman 22.05 Gast
9) Marja Soonius 28.17 2e(V55) 9) Arjan Vos 23.14 1e(M55)
10) Dineke de Waal 29.50 (H.R.R.) 10) Remco Arendse 24.17 3e(M20)
11) Eeke Landman 30.17 2e(V35) 11) Hein v.d. Kallen 24.32 2e(M55)
12) Charlotte Bornhaupt 31.06 3e(V35) 12) Frank Snieder 25.07 5e(M35)
13) Corrie Mechelse 31.25 3e(V55) 13) Frans Kleyheeg 26.39 3e(M55)
14) Monique Bakker 33.10 4e(V55) 14) Tekin Kutlubay 27.03 6e(M35)
15) Suzanne Bosch 35.24 4e(V35) 15) Pieter Groen 27.18 4e(M55)
16) Melanie Mourette 35.30 5e(V35) 16) Dick v.d. Boon 27.41 5e(M55)
- - - 17) Peter Scheers 28.34 Gast

17 mrt 2019: De VoorschotenLoop (Voorschoten)

Kampioenen van Voorschoten zijn geworden:

NaamCategorieAfstandTijd
Sander van Elk Heren 5 km 00:15:56
Jolijn Swager Dames 5 km 00:18:14
Gerwin Hordijk Heren 10 km 00:36:03
Erna Molleman Dames 10 km 00:43:16
Bert Boter Heren 16 EM 01:04:04
Johanna van der Rooden Dames 16 EM 01:07:15

17 mrt 2019: De VoorschotenLoop (Voorschoten)

 

Jolijn was dit keer ook 1e overall !

 

Als vereniging werden we in eigen huis 2e met de volgende 10 kanjers

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 00:18:14
10 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 00:18:16
12 Reinier Könemann Heren 35-44 Kort 00:18:40
2 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 00:20:39
10 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 00:42:02
21 Walter Boon Heren Senioren Midden 00:47:01
10 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 00:50:59
18 Elvira Bakker Dames 35-44 Midden 00:56:47
6 Bert Boter Heren 35-44 Lang 01:04:04
1 Martine Hendriksen Dames 45-54 Lang 01:10:22
2 Voorschoten '97 Vereniging - 06:47:04

Martine is voor ons een nieuwe ster.

Ze is recent overgekomen van Leiden Atletiek en loopt nu bij Ed.

 

Maar verder waren we natuurlijk met véél meer lopers en loopsters.

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
13 Freek van Zoest Heren 35-44 Kort 00:18:44
15 Mark Versteden Heren 20-34 Kort 00:19:28
15 Michael Westerbeek Heren 35-44 Kort 00:19:59
19 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 00:20:37
7 Twan Bierman Jongens t/m 15 Kort 00:22:03
12 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 00:22:22
10 Marieke Ferguson-Versleijen Dames 20-34 Kort 00:22:56
14 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 00:23:49
5 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 00:24:29
15 Marcel Meima Heren 45-54 Kort 00:24:35
20 Jan-Pieter van Trierum Heren 55+ Kort 00:24:53
9 Mariken Segers Dames 45-54 Kort 00:25:01
10 Fee Man Dames 45-54 Kort 00:25:08
12 Nelleke van der Krogt Dames 35-44 Kort 00:25:26
8 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 00:26:58
10 Marja Soonius Dames 55+ Kort 00:28:12
8 Fiene Jonker Meisjes t/m 15 Kort 00:28:29
25 Mariette van den Berg Dames 45-54 Kort 00:28:45
13 Marieke Bouwman Dames 55+ Kort 00:28:50
26 Glendy Waardenburg Dames 45-54 Kort 00:29:17
33 Theo Jorritsma Heren 55+ Kort 00:29:25
34 Harrie Lalieu Heren 55+ Kort 00:29:30
30 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 00:30:29
31 Marian van Wissen Dames 45-54 Kort 00:30:31
32 Linda Houthuizen Dames 45-54 Kort 00:30:43
34 Noortje Wijsman-Kaart Dames 20-34 Kort 00:30:46
39 Dirk Broekhuizen Heren 55+ Kort 00:31:23
21 Corrie Mechelse Dames 55+ Kort 00:31:36
24 Geert Draijer Heren 45-54 Kort 00:32:25
28 Melanie Mourette Dames 35-44 Kort 00:32:25
34 Marianne Verzijl-Vreeburg Dames 45-54 Kort 00:32:26
36 Margré Jongeling Dames 45-54 Kort 00:33:10
37 Suzanne Bosch Dames 45-54 Kort 00:33:11
27 Marianne Kuiper Dames 55+ Kort 00:33:19
28 Monique Welling Dames 55+ Kort 00:33:19
29 Elly Pracht Dames 55+ Kort 00:33:33
39 Arita Jol Dames 45-54 Kort 00:34:54
30 Sija Lanser Dames 55+ Kort 00:35:27
31 Anneke Dekker Dames 55+ Kort 00:36:16
34 Nathalie Raad Dames 35-44 Kort 00:36:30
42 Nicole Engering Dames 45-54 Kort 00:36:31
43 Dorien Beukema Dames 45-54 Kort 00:37:03
23 Diego Hofman Heren Senioren Midden 00:48:31
27 Arjan Vos Heren 55-64 Midden 00:49:55
55 Ido Esman Heren 45-54 Midden 00:52:00
10 Dick van der Boon Heren 65+ Midden 00:55:31
16 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 00:57:48
22 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 00:57:51
27 Charlotte Molenaar Dames 45-54 Midden 00:58:08
19 Laura Brink Dames 55+ Midden 00:58:49
29 Yvonne Koevoet Dames 45-54 Midden 01:01:04
12 Ton Goossen Heren 55+ Lang 01:12:29
24 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 01:17:32
33 Waldo de Boer Heren 45-54 Lang 01:19:08
2 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 55+ Lang 01:19:57
36 Frank den Herder Heren 55+ Lang 01:22:10
48 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Lang 01:32:48
16 Sandra Heeren Dames 45-54 Lang 01:34:38

3 mrt 2019: Tokio Marathon

# in catNaamCat.AfstandTijd
2936 Maurice vd Heuvel M50 Marathon 4:43:14

2 mrt 2019 : 33e Kruikenloop, Tilburg

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
33 Yvonne Devilee VROUW 5 KM 28:28 10,53 km/u

24 feb 2019: 1_van_de_4_loop_AV_Sparta Den Haag

# in catNaamCat.AfstandTijd
8 Mathieu Hilgersom MS 5 km 18.52
3 Freek van Zoest M35 5 km 19.13
1 Marieke Ferguson VS 5 km 22.52
4 Ed Zijl M65 5 km 31.06

16 feb 2019: 1e clubcircuit Panbos Katwijk

Prachtig lenteweer en liefst 70 deelnemers!

2,5 km dames en heren
1) Marijke Visscher 13.55
2) Marcel Meima 14.58
2) David Mourette 14.58
4) Julia v. Zoest 16.12
4) Sophie v. Zoest 16.12
6) Glendy Waardenburg 17.30
7) Melanie Mourette 18.24
8) Arita Jol 18.44
9) Marianne Kamphuis 19.12
10) Suzanne Bosch 19.26
11) Nicole Engering 20.45
-) Guus Lustig D.N.F.

 

5 km dames5 km heren
1) Jolijn Swager 20.50 1e (V20) 1) Dennis Rog 20.25 1e(M20)
2) Charlotte v. Veen 24.00 2e (V20) 2) Bert Boter 20.36 1e(M35)
3) Tanja Bulavkaya 24.18 H.R.R. 3) Mathieu Hilgersom 20.54 2e(M20)
4) Emma Koster 24.36 H.R.R. 4) Freek v. Zoest 21.24 2e(M35)
5) Ingeborg de Boorder 26.00 1e (V35) 5) Jesper Houwen 21.41 H.R.R.
6) Marieke Ferguson 26.25 3e (V20) 6) Marcel Boskamp 22.09 3e(M35)
7) Maria v.d. Velden 27.17 4e (V20) 7) Michael Westerbeek 22.18 3e(M20)
8) Marijke Rog 27.44 1e(V55) 8) Henk Braam 22.36 H.R.R.
9) Amanda Wassenaar 27.45 5e(V20) 9) Mark Versteden 22.38 4e(M20)
10) Fee Man 27.58 2e(V35) 10) Ton Goossen 22.44 1e(M55)
11) Franka Verheijen 28.02 Edstafette 11) Maarten Bloem 23.31 4e(M35)
12) Nina v. Haasteren 28.33 Leiderdorp 12) Fons Schrijver 23.35 5e(M35)
13) Jeanine Pas 29.46 6e(V20) 13) Twan Bierman 23.45 Voorschoten
14) Roos v. Haasteren 30.30 Leiderdorp 14) Frank v.d. Valk 24.46 6e(M35)
15) Laura Brink 31.04 2e(V55) 15) Frank den Herder 24.50 2e(M55)
16) Marja Soonius 31.25 3e(V55) 16) Waldo de Boer 24.57 7e(M35)
17) Evelien v. Haasteren 31.39 Leiderdorp 17) Stan v. Haasteren 25.28 Leiderdorp
18) Sandra Zonderop 32.30 Vlietlijn 18) Arjan Vos 25.40 3e(M55)
19) Paulien Sweers 32.33 4e(V55) 19) Michael den Ouden 25.51 Den Haag
20) Erma Onvlee 33.14 Vlietlijn 20) Hein v.d. Kallen 26.05 4e(M55)
21) Sonja Klap 35.03 5e(V55) 21) Remco Arendse 26.16 5e(M20)
22) Miriam v.d.Heuvel 36.15 3e(V35) 22) Frank Snieder 27.09 8e(M35)
23) Corrie Mechelse 37.00 6e(V55) 23) Edwin Brongeest 27.13 9e(M35)
24) Annelies Staal 39.50 4e (V35) 24) Jean Claessens 28.09 H.R.R.
25) Sija Lanser 40.52 7e(V55) 25) Rob Rog 28.38 5e(M55)
- - - 26) Tekin Kutlubay 29.01 10e(M35)
- - - 27) Maurice v.d. Heuvel 29.05 11e(M35)
- - - 28) Frans Kleyheeg 29.14 6e(M55)
- - - 29) Mart Nije 30.30 6e(M20)
- - - 30) Pieter Groen 30.36 7e(M55)
- - - 31) Peter Scheers 31.08 Nieuwerkerk a/d Ijssel
- - - 32) Evert de Boer 31.47 8e(M55)
- - - 33) Peter Kol 35.26 9e(M55)

10 feb 2019: Groet uit Schoorl Run

# in catNaamcategorieafstandtijdsnelheid
93 Joost van Kempen M35 30 km 02:35:09 11.6 km/h
116 Maurice van den Heuvel M50 30 km 02:55:25 10.26 km/h
69 Michel van der Plas M55 30 km 02:55:40 10.25 km/h

20 jan 2019: Rokkeveense Dekkerloop te Zoetermeer

# in catNaamcategorieafstandtijdtempo
1 Jolijn Swager Vrouwen 5 km 00:18:57 03:48 min/km
136 Maurice van den Heuvel Mannen 21,1 km 01:57:11 05:34 min/km

9 feb 2019 : Aarcross - AAV `36 te Alphen aan den Rijn

#NaamCategorieAfstandPrestatie
4 Ed Zijl Masters mannen 4200m 33:34,0
2 Freek van Zoest Masters mannen 7000m 30:55,0

6 feb 2019: Winnaars clubcircuit 2018

leeftijd#Dames#Heren
Senioren 1) Jolijn Swager 1) Mathieu Hilgersom
Senioren 2) Maria v.d. Velden 2) Dennis Rog
Senioren 3) Amanda Wassenaar - -
35 + 1) Eeke Sinnema 1) Bert Boter
35 + 2) Fee Man 2) Maarten Bloem
35 + - - 3) Frank v.d. Valk
55+ 1) Marijke Visscher 1) Frank den Herder
55+ 2) Laura Brink 2) Hein v.d. Kallen
55+ 3) Ellen Vroon 3) Arjan Vos

3 feb 2019 Midwinter Marathon, Apeldoorn

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
4 Debora Messelink V40 ASSELRONDE(25km) 1:55:12 13,02 km/u
121 Michel van der Plas M55 ASSELRONDE(25km) 2:22:01 10,56 km/u
26 Marijke Rog V55 ASSELRONDE(25km) 2:23:48 10,43 km/u

3 feb 2019: Groenhovenloop, Gouda

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
10 Maria van der Velden 5V 5 KILOMETER 25:14 11,88 km/u

3 feb 2019: RunX Zaanlandcross, Zaandam

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
8 Col Grootjans H45+ 8 KM MANNEN 35:12 13,63 km/u

2 feb 2019: Plantise Kassenloop te Bleiswijk

PositieNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
1 Jolijn Swager Vrouwen 5 km 00:19:24 03:53 min/km
10 Mathieu Hilgersom Mannen 5 km 00:20:04 04:01 min/km
137 Ed Zijl Mannen 5 km 00:31:52 06:23 min/km

27 jan 2019: Uithoorns Mooiste-de loop (Uithoorn)

Ook deze keer werden on beste 10 kanjers  derde,

dit keer achter AKU.

Jolijn werd wéér 2e overall.

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 00:19:11
9 Reinier Könemann Heren 35-44 Kort 00:19:26
10 Freek van Zoest Heren 35-44 Kort 00:19:31
1 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 00:22:13
4 Robin Zoet Heren 45-54 Midden 00:39:06
23 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 00:42:22
5 Charlotte van Veen Dames Senioren Midden 00:44:15
28 Amanda Wassenaar
Dames Senioren Midden 00:56:53
10 Bert Boter Heren 35-44 Lang 01:04:53
1 Martine Hendriksen
Dames 45-54 Lang 01:12:30
3 Voorschoten '97 Vereniging - 06:40:20

Mijdrecht was ver en nat, daarom dit keer wat minder overige deelnemers uit Voorschoten.

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
13 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 00:20:37
14 Michael Westerbeek Heren 35-44 Kort 00:20:56
10 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 00:22:42
11 Marieke Ferguson-Versleijen Dames 20-34 Kort 00:23:40
12 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 00:23:43
4 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 00:25:27
5 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 00:26:39
19 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 00:26:42
29 Ed Zijl Heren 55+ Kort 00:31:42
24 Walter Boon Heren Senioren Midden 00:46:19
73 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Midden 00:53:28
54 Rob Rog Heren 55-64 Midden 00:56:52
22 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 00:57:48
11 Dennis Rog Heren Senioren Lang 01:05:29
10 Ton Goossen Heren 55+ Lang 01:13:17
27 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 01:19:20
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 01:25:34
56 Fons Schrijver Heren 45-54 Lang 01:31:59

19 jan 2019: Fortius Merwelandencross, Dordrecht

PltsNaamCatAfstandTijdSnelheid
5 Col Grootjans M40 8185 m 34:05 13,90 km/u
13 Niek Molenaar M40 8185 m 39:22 12,04 km/u

13 jan 2019: Kopjesloop 1vd4, Delft

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
2 Marieke Ferguson VS 5KM 24:02 12,48 km/u
14 Ed Zijl M65 5KM 30:44 9,76 km/u

12 jan 2019: Gouweboscross 2019 te Waddinxveen

#NaamCategorieafstandTijd
5 Marijke Visscher VSen 4200m 22:07,93
1 Freek van Zoest M40+ 7000m 29:31,50

6 jan 2019: Meerhorstloop, Stompwijk

PlaatsNaamcategorieAfstandNetto tijdGemiddeld
7 C. Grootjans m 14.880 m 1:03:41 14,02 km/u

5 jan 2019: Oliebollencross, Den Haag

PltsNaamcategorieAfstandTijdSnelheid
28 Els Wiegel KC KORTE CROSS 23:32 10,19 km/u

31 dec 2018: 34e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek

PltsNaamcategorieAfstandNettoSnelheid
13 Esther van Ginneken VROUW 5 KILOMETER 23:04 13,00 km/u

6 jan 2019: Runnersworld Leiden Nieuwjaarsloop (Leiden)

Alle weelde went, want dit keer werden onze beste 10 kanjers "slechts" derde,

dit keer achter de Noordwijkerhoutse Strandlopers.

Jolijn werd 2e overall.

 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:05
8 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:19:25
10 Freek van Zoest Heren 35-44 Kort 0:20:14
7 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 0:23:47
19 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:42:51
2 Charlotte van Veen Dames Senioren Midden 0:44:53
43 Waldo de Boer Heren 45-54 Midden 0:47:07
9 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:48:46
3 Bert Boter Heren 35-44 Lang 1:00:05
1 Martine Hendriksen Dames 45-54 Lang 1:07:30
3 Voorschoten '97 Vereniging - 6:33:43

De uitslagen van de overige lopers

(we hebben ook met gemak een tweede team van 10 lopers en zelfs een derde)

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
11 Reinier Könemann Heren 35-44 Kort 0:20:17
13 Michael Westerbeek Heren 35-44 Kort 0:20:52
5 Wouter Dollekamp Jongens 16 t/m 19 Kort 0:22:01
24 Remco Arendse Heren 20-34 Kort 0:24:01
2 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:24:22
5 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 0:25:06
14 Marieke Ferguson-Versleijen Dames 20-34 Kort 0:25:25
18 Jeanine Pas Dames 20-34 Kort 0:26:49
6 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:26
21 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 0:27:52
36 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:31:34
34 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 0:32:03
29 Walter Boon Heren Senioren Midden 0:47:54
51 Cor Hofman Heren 45-54 Midden 0:47:56
5 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:48:41
10 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Midden 0:50:49
15 Amanda Wassenaar Dames Senioren Midden 0:51:39
35 Arjan Vos Heren 55-64 Midden 0:51:47
40 Diego Hofman Heren Senioren Midden 0:51:57
39 Rob Rog Heren 55-64 Midden 0:52:47
90 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Midden 0:54:43
96 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Midden 0:55:56
30 Sandra Heeren Dames 45-54 Midden 0:57:28
24 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:57:44
17 Laura Brink Dames 55+ Midden 0:58:54
12 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:00:31
7 Ton Goossen Heren 55+ Lang 1:06:46
10 Peter Ruesink Heren 45-54 Lang 1:06:50
17 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 1:10:28
1 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 55+ Lang 1:13:50
2 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:18:36
12 Fee Man Dames 45-54 Lang 1:24:43
13 Esther Blom Dames 45-54 Lang 1:24:43
50 Maurice van den Heuvel Heren 45-54 Lang 1:24:49
52 Michel van der Plas Heren 55+ Lang 1:25:09

© 2019-2020 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.