Hoofdmenu

 

Uitslagen Wegatletiek

23 sep 2018: Moscow Marathon

# in catNaamCetegorieAfstandTijd
361 Maurice Van_Den_Heuvel M45 marathon 4:08:47

23 sep 2018: Glibbertreel Leiden

Veel deelnemers van Voorschoten '97



22 sep 2018: 5e clubcircuit bij Voorschoten '97

Podium dames en heren.

 

Caecile,Annelies,Ids en Marjolijn bedankt voor jullie inzet.

En natuurlijk de familie Schrijver !

 

Uitslag 5 km. dames:  Uitslag 5 km. heren:  
1e Jolijn Swager 19 .29 1e (V20) 1e Dennis Rog 18.04 1e (M20)
2e Charlotte v. Veen 21.02 2e (V20) 2e Bert Boter 18.09 1e (M35)
3e Eeke Sinnema 22.03 1e (V35) 3e Martijn Uijldert 18.55 2e (M35)
4e Maria v.d. Velden 22.42 3e (V20) 4e Maarten Bloem 19.35 3e (M35)
5e Marijke Rog 23.28 1e (V55) 5e Ton Goossen 19.58 1e (M55)
6e Marieke Ferguson 23.29 4e (V20) 6e Fons Schrijver 20.22 4e (M35)
7e Esther v. Ginneken 23.37 5e (V20) 7e Frank v.d. Valk 22.12 5e (M35)
8e Fee Man 25.27 2e (V35) 8e Frank den Herder 22.20 2e (M55)
9e Amanda Wassenaar 25.43 6e (V20) 9e Frank Snieder 22.54 6e (M35)
10e Marijke Visscher 25.52 2e (V55) 10e Hein v.d. Kallen 23.09 3e (M55)
11e Jeanine Pas 27.18 7e (V20) 11e Waldo de Boer 23.15 7e (M35)
12e Ellen Vroom 27.47 3e (V55) 12e Edwin Brongeest 23.39 8e (M35)
13e Laura Brink 27.48 4e (V55) 13e Remco Arendse 24.17 2e (M20)
14e Corrie Mechelse 30.42 5e (V55) 14e Arjan Vos 24.46 4e (M55)
14e Sanne v.d. Velde 30.42 8e (V20) 15e Wouter Dollekamp 24.58 3e (M20)
16e Josée Nan 32.14 6e (V55) 16e Tom Wesselink 25.11 4e (M20)
17e Marianne Kuiper 32.50 7e (V55) 17e Tekin Kutlubay 26.48 9e (M35)
18e Regina v.d. Luit 33.17 9e (V20) 18e Evert de Boer 27.10 5e (M55)
19e Mirjam Bekken 33.24 8e (V55) 19e Peter Scheers 29.28 Gast
20e Sija Lanser 35.48 9e (V55) 20e Mark Schwarze 31.39 6e (M55)
20e Myriam Markman 35.48 9e (V55) - - -

Herman Wessendorp D.N.F. hij is gevallen, gelukkig valt het mee.

15 sep 2018 : Kluun Veuruut Dur 'T Kruud te Roelofarendsveen 

 

eindstnaamcategorieafstandtijd
4 Twentse Tobbers estafette marathon 2:49:37

16 sep 2018: HRR 1 van de 4 weg wedstrijd, Den Haag

#NaamAfstandCat.Tijd
4 Maarten Bloem 5 km Mrec 0:19:28
1 Charlotte van Veen 5 km Vrec 0:20:34
3 Maria van der Velden 5 km Vrec 0:23:39
4 Marieke Ferguson 5 km Vrec 0:24:12
13 Ed Zijl 5 km Mrec 0:30:13
4 Eeke Landman-Sinnema 10 km V35 0:46:44

12 sep 2018: 4e HRR Clubwedstrijd om Boetveld te Den Haag

# CatNaamCat.afstandTijd
1 Eeke Landman-Sinnema V40(1) 5 km 0:21:36

7 sep 2018: Leiden LadiesRun

 

Jolijn wint de Ladiesrun 5 km. en Charlotte 3e

En Eeke werd 4e op de 10 km.

2 sep 2018: Wisenttrail, Apeldoorn

#NaamCategorieAfstandTijdsnelheid
12 Col Grootjans Male 18 km 01:29:14 04:58 min/km

2 sep 2018: CZ Tilburg Ten Miles

#NaamCategorieAfstandTijdTempo
1689 Maurice van den Heuvel Mrec 16.09 km 01:29:39 05:31 min/km

2 sep 2018: Vlietloop Voorschoten

Positie in catNaamCategorieafstandTijdSnelheid
1 Rosa den Outer Female 1200m 0:04:16 3:34
25 Rick van Lier Male 1200m 0:05:20 4:27
44 Loes Hilgersom Female 1200m 0:05:46 4:48
56 Imme Zandstra Female 1200m 0:06:01 5:01
61 Lisa Schuurman Female 1200m 0:06:07 5:06
2 Jolijn Swager Female 5 km 0:18:41 3:45
4 Charlotte van Veen Female 5 km 0:20:25 4:06
1 Norma van der Horst 50+V 5 km 0:22:50 4:37
7 Waldo de Boer 50+M 5 km 0:23:35 4:48
42 Wouter Dollekamp Male 5 km 0:23:43 4:50
15 Marieke Ferguson-Versleijen Female 5 km 0:24:47 4:58
65 Ruud Bol Overall 5 km 0:24:32 4:59
9 Arjan Vos 50+M 5 km 0:24:39 5:00
17 Esther van Ginneken Female 5 km 0:24:59 5:05
20 Fee Man Female 5 km 0:25:34 5:12
22 Maaike Ragaay Female 5 km 0:25:40 5:14
23 Mariken Segers Female 5 km 0:26:03 5:15
26 Amanda Wassenaar Female 5 km 0:26:08 5:18
14 Rob Rog 50+M 5 km 0:26:09 5:18
2 Joan van Straalen-Ribbe 50+V 5 km 0:29:00 5:53
3 Marja Soonius 50+V 5 km 0:29:13 5:55
138 Jacqueline Hoek Overall 5 km 0:29:40 6:00
8 Paulien Sweers 50+V 5 km 0:31:10 6:18
1 Fiene Jonker Female 17- 5 km 0:31:32 6:21
30 Mark Schwarze 50+M 5 km 0:32:45 6:37
16 Ankie Schwarze 50+V 5 km 0:36:24 7:23
21 Arnold Verkuylen Male 10 km 0:42:56 4:19
23 Michael Westerbeek Male 10 km 0:44:10 4:26
24 Armand Schuurman Male 10 km 0:44:35 4:30
25 Joost van Kempen Male 10 km 0:44:40 4:30
7 Eeke Landman-Sinnema Female 10 km 0:47:05 4:43
22 Hein van der Kallen 50+M 10 km 0:52:00 5:14
15 Annemarie Bol 50+V 10 km 1:05:39 6:35
4 Bert Boter Male 10 EM 1:03:40 3:58
9 Dennis Rog Male 10 EM 1:07:19 4:12
21 Peter Ruesink Male 10 EM 1:12:31 4:31
3 Ton Goossen 50+M 10 EM 1:13:43 4:36
4 Ingeborg de Boorder- Bartelds 50+V 10 EM 1:22:14 5:09
5 Marijke Rog 50+V 10 EM 1:26:39 5:26
26 Michel van der Plas 50+M 10 EM 1:28:39 5:33
26 Ilona Stoop Female 10 EM 1:31:31 5:43

26 augustus 2018: Wassenaarse Zwemloop 

 

PlaceRacer nameGenderDistanceFinish time
3 Jolijn Swager F 500 meter zwemmen, 5 km lopen 37:08.8

Volgens Jolijn zelf was ze eigenlijk 4e

25 aug 2018: Halve Marathon Van Westenschouwen te Burgh-Haamstede

#Naamcategorieafstandtijd
70 Maurice van den heuvel 45+ ½ marathon 02:00:17

26 aug 2018: Turfveld Zomercross Den Burg, Texel


#(overall)NaamAfstandtijdKm/u
5 Michael Westenbeek 4150 m. 17:59 13,85
7 Charlotte van Veen 4150 m. 18:12 13,68
18 Maria van der Velden 4150 m. 20:17 12,28
27 Arjan Vos 4150 m. 21:51 11,40
31 Fee Man 4150 m. 22:16 11,18
36 Marijke Visscher 4150 m. 22:45 10,95
41 Marieke Ferguson 4150 m. 24:01 10,37
49 Peter Scheers 4150 m. 26:56 9,25
53 Ed Zijl 4150 m. 28:48 8,65
54 Corrie Mechelse 4150 m. 28:48 8,65
14 Eeke Landman 8300 m. 42:07 11,82
15 Nick Molenaar 8300 m. 42:07 11,82
24 Cindy Ginjaar- van Dijk 8300 m. 45:02 11,06

16 aug 2018: Eindstand Star Balm Strandlopen in Noordwijk

Eindstand in punten Voor wie minstens 6 keer meeliep.

Charlotte en Jolijn wonnen met maximale score: 600 punten.

Met ca 590 punten kom je soms op het podium maar soms ook niet...

Rosa

Charlotte en Maria,

Ed namens Jolijn

Marijke.

 

RangNaamClub12345678910Beste 6
3. Rosa Den Outer Jeugd 9 t/m 12 jaar - 4 km Meisjes 100 97 99 99 97 0 0 0 0 98 590
6. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - 4 km Mannen 96 97 96 95 96 97 95 97 95 97 580
1. Charlotte van Veen Senioren t/m 39 jaar - 4 km Vrouwen 99 99 100 100 100 100 100 0 100 100 600
3. Maria van der Velden Senioren t/m 39 jaar - 4 km Vrouwen 96 96 0 97 97 99 98 99 97 99 589
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 98 98 98 0 99 98 0 0 99 99 591
5. Marlous Jespers Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 97 97 97 98 98 0 0 0 97 98 585
6. Corrie Mechelse Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 95 95 95 96 0 95 97 0 0 0 573
4. Herman Wessendorp Veteranen 60+ - 4 km Mannen 98 0 97 0 96 96 98 98 98 97 586
20. Ed Zijl Veteranen 60+ - 4 km Mannen 88 85 87 86 83 82 0 0 0 84 513
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar - 8 km Vrouwen 100 0 100 100 100 0 100 100 0 0 600
4. Eeke Landman-Sinnema Veteranen 40+ - 8 km Vrouwen 98 98 97 0 98 0 0 100 97 99 590

16 aug 2018: 10e Star Balm Strandloop in Noordwijk

Alle Voorschoten '97 dames in top 3 positie !

RangNaamCategorieAfstandTijd
4. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:18:28.9
1. Charlotte van Veen Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:21:15.8
2. Maria van der Velden Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:21:25.9
4. Herman Wessendorp Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:22:13.6
3. Rosa Den Outer Jeugd 9 t/m 12 jaar – Meisjes 4km 0:22:30.1
2. Marijke Visscher Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:22:35.3
3. Marlous Jespers Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:22:37.0
17. Ed Zijl Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:28:24.7
2. Eeke Landman-Sinnema Veteranen 40+ - Vrouwen 8 km 0:42:51.0

11 aug 2018: A local Swim Westland, De Lier

NaamAfstandTijdSnelheid
Ellen Vroon 2 km 1:05:05 1,84 km/u

9 aug 2018: 9e Star Balm Strandloop in Noordwijk

RangNaamcategorieafstandtijd
6e Michael Westerbeek Heren tot 39 jaar 4 km 0:17:01.2
1e Charlotte van Veen Dames tot 39 jaar 4 km 0:17:48.7
4e Maria van der Velden Dames tot 39 jaar 4 km 0:19:18.6
3e Herman Wessendorp Heren 60 plus 4 km 0:19:34.5
2e Marijke Visscher Dames 50 plus 4 km 0:20:35.4
4e Marlous Jespers Dames 50 plus 4 km 0:21:25.8
4e Eeke Landman-Sinnema Dames 40 plus 8 km 0:37:47.9

8 aug 2018: De Krimstrandloop Texel

#naamAfstandtijdkm/uur
20 Ed Zijl 4 kilometer 28:44 8,35

5 aug 2018 Turfveld Zomercross Texel

#naamAfstandtijdkm/uur
38 Ed Zijl 4150 m 29:11 8,53

1 aug 2018: De Krimstrandloop Texel

#naamAfstandtijdkm/uur
21 Ed Zijl 4 kilometer 25:54 9,27
3 Col Grootjans 8 kilometer 36:34 13,13

25 jul 2018: De Krimstrandloop Texel

 naamAfstandtijdkm/uur
9 Ed Zijl 4 kilometer 28:51 8,32

2 aug 2018: 8e Star Balm Strandloop in Noordwijk

RangNaamCategorieAfstandTijd
4. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:18:58.6
3. Herman Wessendorp Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:22:27.3
2. Maria van der Velden Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:22:39.3
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar -Vrouwen 8 km 0:38:36.2
11. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar – Mannen 8 km 0:43:18.4
1. Eeke Landman-Sinnema Veteranen 40+ - Vrouwen 8 km 0:44:02.0

26 juli 2018: 7e Star Balm Strandloop in Noordwijk

RangNaamCategorieAfstandTijd
6. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:17:30.1
1. Charlotte van Veen Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:18:44.0
3. Maria van der Velden Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:19:05.0
3. Herman Wessendorp Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:19:56.8
4. Corrie Mechelse Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:26:55.0
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar -Vrouwen 8 km 0:33:58.5

19 juli 2018: 6Star Balm Strandloop in Noordwijk

4e

heren

tot 39 jaar

Michael Westerbeek

17.37

4 km

1e

dames

tot 39 jaar

Charlotte v. Veen

19.07

4 km

2e

dames

tot 39 jaar

Maria v.d.Velden

19.35

4 km

5e

heren

60 plus

Herman Wessendorp

20.22

4 km

3e

dames

50 plus

Marijke Visscher

21.30

4 km

6e

dames

50 plus

Corrie Mechelse

26.19

4 km

19e

heren

60 plus

Ed Zijl

26.57

4 km

15 juli 2018: De 10 van Noordwijk

3e dames Jolijn Swagers 20.32 5.4 km
8e dames Charlotte van Veen 22:37 5.4 km
124e M40-49 Maurice van den Heuvel 00:56:33 10 km
69e V45-54 Miriam van den heuvel 01:12:02 10 km

12 juli 2018: 5Star Balm Strandloop in Noordwijk

5e heren tot 39 jaar Michael Westerbeek 17.31 4 km
1e dames tot 39 jaar Charlotte v. Veen 18.36 4 km
4e dames tot 39 jaar Maria v.d.Velden 19.08 4 km
5e heren 60 plus Herman Wessendorp 19.44 4 km
5e dames tot 39 jaar Marieke Ferguson 20.57 4 km
2e dames 50 plus Marijke Visscher 20.58 4 km
1e meisjes Jeugd 9 tot 13 jaar Rosa den Outer 20.59 4 km
3e dames 50 plus Marlous Jespers 21.07 4 km
17e heren 60 plus Ed Zijl 26.17 4 km
4e heren tot 39 jaar Mathieu Hilgersom 33.48 8 km
1e dames tot 39 jaar Jolijn Swagers 34.07 8 km
1e dames 40 plus Eeke Landman-Sinnema 36.33 8 km

6 juli 2018: MidZomerloop Leiderdorp

2e Jolijn Swager  25.54 6,3 km.
7e  Maria v. Velden 30.23 6,3 km.
 9e Bert Boter 38.37 10 km. 
28e Joost v. Kempen 44.19 10 km. 

5 juli 2018: 4Star Balm Strandloop in Noordwijk

RangNaamCategorieAfstandTijd
6. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:17:43.3
1. Charlotte van Veen Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:19:16.6
2. Rosa Den Outer Jeugd 9 t/m 12 jaar – Meisjes 4 km 0:20:22.9
4. Maria van der Velden Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:20:51.0
3. Marlous Jespers Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:22:20.9
15. Ed Zijl Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:26:46.4
5. Corrie Mechelse Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:27:57.8
4. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar – Mannen 8 km 0:34:16.6
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar -Vrouwen 8 km 0:35:49.1

2 juli 2018: 3e HRR Clubwedstrijd

5 km
21.19 Charlotte v. Veen 2e(VSE)
21.23 Eeke Sinnema 1e(V40)

1 juli 2018: 3e Triathlon Noordwijkerhout

 

 

1/8 Triathlon
01.04.26 Michael Westerbeek 2e(H20+)

30 jun 2018: 4e Clubcircuit in Katwijk

 

Alle vrijwilligers bedankt!

 

5 km. Dames5 km. mannen
1) Jolijn Swager 20.32 1e(V20) 1) Mathieu Hilgersom 19.24 1e(M20)
2) Charlotte v. Veen 22.12 2e(V20) 2) Bert Boter 19.28 1e(M35)
3) Eeke Sinnema 22.46 1e(V35) 3) Dennis Rog 19.46 2e(M20)
4) Marieke Ferguson 25.33 3e(V20) 4) Maarten Bloem 20.21 2e(M35)
5) Esther v.d. Ende 26.11 Edstafette 5) Joost Hummelink 20.49 H.R.R.
6) Fee Man 26.40 2e(V35) 6) Ton Goossens 21.32 1e(M55)
7) Amanda Wassenaar 27.25 4e(V20) 7) Mark Versteden 21.34 3e(M20)
8) Marlous Jespers 28.31 1e(V55) 8) Henk Braam 22.02 H.R.R.
9) Laura Brink 29.47 2e(V55) 9) Joost v. Kempen 22.13 3e(M35)
10) Marja Soonius 30.20 3e(V55) 10) Egon v.d. Broek 22.30 H.R.R.
11) Corrie Mechelse 32.50 4e (V55) 11) Frank den Herder 23.55 2e(M55)
12) Marianne Kuiper 35.37 5e (V55) 12) Arjan Vos 24.01 3e(M55)
13) Regina v.d. Wit 36.55 5e(V20) 13) Hein v.d. Kallen 24.14 4e(M55)
14) Miriam Markman 39.26 6e (V55) 14) Herman Wessendorp 24.24 5e(M55)
- - - 15) Frank v.d. Valk 25.05 4e(M35)
- - - 16) Remco Arendse 26.10 4e(M20)
- - - 17) Dick v.d. Boon 27.49 6e(M55)
- - - 18) Peter Groen 27.55 7e(M55)
- - - 19) Frans Kleyheeg 28.45 8e(M55)
- - - 20) Peter Scheers 30.00 Gast

28 jun 2018: 3Star Balm Strandloop in Noordwijk

RangNaamCategorieAfstandTijd
5. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:18:03.0
1. Charlotte van Veen Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:19:05.2
4. Herman Wessendorp Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:20:07.1
2. Rosa Den Outer Jeugd 9 t/m 12 jaar – Meisjes 4 km 0:20:12.0
4. Marieke Ferguson-Versleijen Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:21:11.0
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:21:11.0
4. Marlous Jespers Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:21:42.4
14. Ed Zijl Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:26:19.0
6. Corrie Mechelse Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:26:31.5
3. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar – Mannen 8 km 0:33:28.7
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar -Vrouwen 8 km 0:34:26.2
4. Eeke Landman-Sinnema Veteranen 40+ - Vrouwen 8 km 0:37:38.6

24 jun 2018: Drieplassenloop Zoetermeer

PltsNaamCategorieBrutoNetto
5 Jasja van Ark V 5KM 23:35

24 jun 2018: De hardloopwinkel Bentwoudrun, Boskoop

PltsNaamCategorieBrutoNettoSnelheid
18 Maarten Bloem M5 5KM 19:18 15,54 km/u
3 Jolijn Swager V5 5KM 19:32 15,35 km/u
6 Eeke Landman V5 5KM 21:13 14,13 km/u
77 Ed Zijl M5 5KM 30:44 9,76 km/u

17 jun 2018: Overbetuweloop, Elst Gld

 

Eeke was snelste Dame Overall !

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
1 Eeke Landman-Sinnema V35 10 KILOMETER 45:00 13,33 km/u

22 jun 2018: Grachtenloop in Haarlem

# in catnaamcategorieafstandtijdsnelheid
2 Jolijn Swager Vrouwen 5 km 00:19:25 03:53 min/km

21 jun 2018: 2e Star Balm Strandloop in Noordwijk

RangNaamCategorieAfstandTijd
4. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:18:00.0
1. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:18:40.4
2. Charlotte van Veen Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:19:05.1
4. Rosa Den Outer Jeugd 9 t/m 12 jaar – Meisjes 4km 0:22:39.8
5. Maria van der Velden Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:20:15.7
6. Marieke Ferguson-Versleijen Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:21:14.2
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:21:14.3
4. Marlous Jespers Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:21:42.6
6. Corrie Mechelse Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:26:41.9
16. Ed Zijl Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:26:17.4
4. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar – Mannen 8 km 0:33:14.1
6. Mathieu Hilgersom Senioren t/m 39 jaar – Mannen 8 km 0:33:37.6
3. Eeke Landman-Sinnema Veteranen 40+ - Vrouwen 8 km 0:38:33.3

17 jun 2018: 27e Sparta Molenloop in Voorburg

Jolijn 1e dame en tevens een parcours record! 

# in catnaamcategorieafstandtijdsnelheid
1 Jolijn Swager Vrouwen 5 km 00:19:17 03:51 min/km
20 Col Grootjans Mannen 10 km 00:42:09 04:13 min/km

16 jun 2018: Midnight Sun Marathon Tromsø

# in catNamedistancecategoryTime
27 Ilona Stoop marathon K45-49 4:29:15

14 jun 2018: 1e Star Balm Strandloop in Noordwijk

Voorschoten '97 was er, het is inmiddels traditie, met een heel snelle groep. 

RangNaamCategorieAfstandTijd
5. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:16:37.4
1. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:16:58.1
2. Charlotte van Veen Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:17:51.2
1. Rosa Den Outer Jeugd 9 t/m 12 jaar – Meisjes 4km 0:18:40.3
5. Maria van der Velden Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:18:47.3
3. Herman Wessendorp Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:19:43.8
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:19:48.3
4. Marlous Jespers Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:20:17.7
5. Corrie Mechelse Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:25:01.1
13. Ed Zijl Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:25:23.5
6. Mathieu Hilgersom Senioren t/m 39 jaar – Mannen 8 km 0:34:29.3
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 8 km 0:34:36.7
3. Eeke Landman-Sinnema Veteranen 40+ - Vrouwen 8 km 0:38:22.6

10 jun 2018 : Teylingenloop

 

PlaatsNaamCategorieAfstandTijd
7 Maria van der Velden vrouw 5KM 00:23:30
11 Jasja van Ark vrouw 5KM 00:24:53
3 Mathieu Hilgersom man 10KM 00:39:28
1 Jolijn Swager vrouw 10KM 00:40:52
3 Eeke Landman-Sinnema vrouw 10KM 00:46:23

30 mei 2018: Station tot Station Loop, Dalfsen

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
68 Frank den Herder M55 10EM 1:29:53 10,74 km/u

3 jun 2018: Hugo Boss Letterenloop in Bloemendaal 

Zo finishen is wel heel speciaal: 

PositieNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
1 Jolijn Swager Vrouwen 10 km 00:41:53 04:12

2 jun 2018: 3e clubcircuit bij Strandpaviljoen Sport 

Alle vrijwilligers bedankt!

 

Dames 5 km.  Heren 5km  
1e Caecile Schalker 23.17 1e (V20) 1e Mathieu Hilgersom 20.24 1e (M20)
2e Eeke Sinnema 23.36 1e (V35) 2e Dennis Rog 20.37 2e (M20)
3e Tanja Bulavskaya 23.44 Gast (H.R.R.) 3e Bert Boter 20.43 ) 1e (M35)
4e Maria v.d. Velden 25.28 2e (V20) 4e Maarten Bloem 21.32 2e (M35)
5e Marijke Rog 25.37 1e (V55) 5e Michael Westerbeek 22.21 3e (M20)
6e Ingeborg de Boorder 26.26 2e (V55) 6e Egon van den Broek 22.39 Gast (H.R.R.)
7e Esther v.d. Ende 26.29 Gast (Edstafette) 7e Fons Schrijver 22.57 3e (M35)
8e Marijke Visscher 26.41 3e (V55) 8e Joost v. Kempen 23.07 4e (M35)
9e Marieke Ferguson 27.19 3e (V20) 9e Frank den Herder 23.38 1e (M55)
10e Fee Man 28.04 2e (V35) 10e Frank van der Valk 25.15 5e (M35)
11e Amanda Wassenaar 29.47 4e (V20) 11e Hein v.d. Kallen 25.19 2e (M55)
12e Ellen Vroom 29.55 4e (V55) 12e Arjan Vos 26.02 3e (M55)
13e Laura Brink 30.12 5e (V55) 13e Herman Wessendorp 26.34 4e (M55)
14e Charlotte Bornhaupt 33.02 Gast (Edstafette) 14e Maurice v.d. Heuvel 28.11 6e (M35)
15e Ingrid van Lier 33.46 3e (V35) 15e Bruno v. Dunné 28.26 7e (M35)
16e Sonja Klap 36.04 6e (V55) 16e Dick v.d. Boon 29.04 5e (M55)
17e Marianne Kuiper 36.05 7e (V55) 17e Frans Kleyheeg 30.25 6e (M55)
Ilona Stoop D.N.F. - 18e Evert de Boer 30.37 7e (M55)
- - - 19e Harrie Lalieu 31.38 8e (M55)
- - - 20e Ed Zijl 33.02 9e (M55)

27 mei 2018: Leiden Marathon

Positie in catNaamCategorieAfstandTijdmin/km
1 Rosa den Outer Meisjes 2 km 00:08:51 04:26 
20 Bert Boter Male 10 km 00:39:20 03:56 
4 Eeke Landman-Sinnema V35 10 km 00:47:00 04:42 
260 Niek Molenaar Male 10 km 00:47:57 04:48
38 Dick van der Boon M60 10 km 00:56:07 05:37 
199 Edwin Bronsgeest M40 10 km 00:56:14 05:38 
213 Maurice van den Heuvel M40 10 km 00:56:56 05:42 
25 Laura Brink V55 10 km 01:01:24 06:09 
32 Marja Soonius V55 10 km 01:01:53 06:12 
203 Miriam van den Heuvel V45 10 km 01:15:24 07:33 
55 Dennis Rog MSen 21 km 01:36:24 04:35 
4 Ton Goossen M60 21 km 01:44:29 04:58 
71 Peter Ruesink M45 21 km 01:46:35 05:04 
69 Maria van der Velden VSen 21 km 01:53:07 05:22
59 Michel van der Plas M55 21 km 01:56:01 05:30 
166 Anton de Groot M40 21 km 01:57:05 05:33 
16 Marlous Jespers V55 21 km 02:10:26 06:11
339 Tekin Kutlubay M45 21 km 02:33:25 07:17 
12 Col Grootjans M50 42 km 03:30:53 05:00 
175 Walter Boon Msen 42 km 04:38:49 06:37

26 mei 2018: Leiden Marathon

Positie in catNaamCategorieAfstandTijdmin/km
7 Maarten Bloem Msen 5 km 00:17:53 03:35
8 Mathieu Hilgersom Msen 5 km 00:17:53 03:35
2 Jolijn Swager Vsen 5 km 00:18:51 03:47
1 Frank den Herder M60 5 km 00:22:09 04:26
37 Diego Hofman Msen 5 km 00:22:21 04:29
18 Frank vd Valk M40 5 km 00:25:02 05:01
11 Ed Zijl M60 5 km 00:30:25 06:05 
64 Linda Houthuizen V45 5 km 00:33:32 06:43
30 Elly Pracht V55 5 km 00:35:50 07:10
12 Toni Vermeulen Female 10 km wandelen 01:49:35 10:52

14 mei 2018: 2e HRR Clubwedstrijd Boetveld, Den Haag

Een droomtijd voor Maarten

#NaamTrainerCat.AfstandTijd
1 Maarten Bloem Ed Zijl(1) M35(1) 5 km 0:16:58

13 mei 2018: Rondehoeploop, Ouderkerk a/d Amstel

PltsNaamcategorieafstandNettoSnelheid
5 Col Grootjans M50 17 KILOMETER RO 1:12:38 14,04 km/u

10 mei 2018: 31e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft

PltsNaamcategorieafstandNettoSnelheid
94 Maurice van den Heuvel M-45 10 KILOMETER 54:45 10,95 km/u
70 Miriam van den Heuvel V-50 10 KILOMETER 1:02:36 9,58 km/u

29 apr 2018: eindstanden Zorg en Zekerheids circuit 

 

Als vereniging wonnen we zilver.

Jolijn werd tweede overall.

1e in hun categorie werden Jolijn, Maarten en Marijke.

2e in zijn categorie werd Dennis.

3e in hun categorie werden Eeke en Ingeborg.

 

pl catpl overallNaamAfstandCategorieDeelnamesPunten CatPunten overall
1 2 Jolijn Swager Kort Dames 20-34 8 1.000 1.600
1 4 Maarten Bloem Kort Heren 35-44 6 1.800 6.000
9 17 Mathieu Hilgersom Kort Heren 20-34 6 9.800 18.800
3 21 Eeke Landman-Sinnema Kort Dames 35-44 8 2.800 18.000
6 24 Jasja van Ark Kort Dames 45-54 6 5.000 23.200
3 30 Rosa den Outer Kort Meisjes t/m 15 6 2.600 27.800
5 45 Diego Hofman Kort Jongens 16 t/m 19 6 5.600 54.800
6 49 Cor Hofman Kort Heren 45-54 6 7.600 57.600
7 49 Ellen Vroon Kort Dames 55+ 6 5.200 52.200
8 55 Frank van der Valk Kort Heren 45-54 5 11.400 65.600
19 61 Walter Boon Kort Heren 20-34 6 26.000 72.400
10 65 Laura Brink Kort Dames 55+ 5 9.400 73.000
11 67 Marja Soonius Kort Dames 55+ 4 9.500 76.250
14 74 Miriam van den Heuvel Kort Dames 45-54 6 18.000 83.800
4 8 Caecile Schalker Midden Dames Senioren 5 5.200 10.000
10 19 Maria van der Velden Midden Dames Senioren 7 9.400 20.400
9 45 Marlous Jespers Midden Dames 55+ 6 6.800 49.400
10 48 Arnold Verkuylen Midden Heren 45-54 5 17.600 62.600
12 50 Peter Ruesink Midden Heren 45-54 7 18.800 64.600
21 124 Hein van der Kallen Midden Heren 55-64 6 27.400 152.800
10 168 Jaap Hoek Midden Heren 65+ 6 12.800 211.200
3 8 Ingeborg de Boorder-Bartelds Lang Dames 45-54 5 2.600 9.600
5 11 Robin Zoet Lang Heren 45-54 5 4.400 11.400
1 11 Marijke Rog Lang Dames 55+ 7 1.000 11.000
6 14 Ilona Stoop Lang Dames 45-54 6 6.600 18.000
2 24 Dennis Rog Lang Heren Senioren 6 6.800 28.600
7 41 Ton Goossen Lang Heren 55+ 5 5.800 49.400
30 78 Wilco Schepen Lang Heren 45-54 5 34.200 100.000
39 103 Maurice van den Heuvel Lang Heren 45-54 4 48.500 136.750

29 apr 2018: Omloop van Noordwijkerhout 

in een beetje druilerige regen haalden ook dit keer weer 10 kanjers een mooie klassering in het verenigingsklassement. 

De 10 km was overigens door een foutje iets langer dan de bedoeling was. 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
2 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:17:37
9 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:18:22
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:37
3 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:22:35
11 Arnold Verkuylen Heren 45-54 Midden 0:46:50
12 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 0:46:51
5 Caecile Schalker Dames Senioren Midden 0:48:22
9 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:50:34
7 Bert Boter Heren 35-44 Lang 1:25:35
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:48:34
3 Voorschoten '97 Vereniging - 7:44:57

En in elke categorie hadden we nog reserves over. 

Zelfs met een tijd van 18:23 haal je de verenigings top tien bij Voorschoten '97 niet eens...

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
10 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 Kort 0:18:23
6 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 Kort 0:22:13
4 Cor Hofman Heren 45-54 Kort 0:22:23
5 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:22:54
5 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 0:25:04
12 Marieke Ferguson Dames 20-34 Kort 0:25:47
9 Laura Brink Dames 55+ Kort 0:28:00
15 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 0:30:29
31 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:31:05
22 Herman Wessendorp Heren 55-64 Midden 0:53:20
23 Hein van der Kallen Heren 55-64 Midden 0:54:16
21 Jasja van Ark Dames 45-54 Midden 0:57:34
12 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:31:06
38 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 1:44:02
44 Martijn van de Kamp Heren 35-44 Lang 1:52:18
10 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:54:42

21 april 2018: Marathon van Zeeuws Vlaanderen 

# in catNaamCategorieafstandtijdsnelheid
25 Frank den Herder m60 marathon 04:53:09 06:57 min/km

22 apr 2018: 11e Oranjeloop, Ter Aar  

PltsNaamCatafstandNettoSnelheid
6 Freek van Zoest MAN 5 KILOMETER 20:48 14,42 km/u
3 Eeke Landman-Sinnema VROUW 5 KILOMETER 23:12 12,93 km/u
5 Maria van der Velden VROUW 5 KILOMETER 24:03 12,47 km/u
25 Ed Zijl MAN 5 KILOMETER 32:23 9,26 km/u
6 Mathieu Hilgersom MAN 10 KILOMETER 38:50 15,45 km/u
18 Michael westerbeek MAN 10 KILOMETER 43:14 13,87 km/u


22 apr 2018: Madrid Marathon

# in CategoríaNombreCategoríaDistanciaTiempo Neto
225 MICHEL VAN DER PLAS H-M Km 42.195 4:16:52

15 apr 2018: Braassemloop(Roelofarendsveen) 

Omdat veel marathon lopers het een keertje wat rustiger aan deden,

hield het er om of we het verenigingsklassement zouden halen.

Maar dankzij Col en Marijke lukte het net wel, we werden zelfs weer derde

Voor het klassement telden mee:  

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
3 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:17:45
6 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:18:21
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:42
4 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:22:51
9 Dennis Rog Heren Senioren Midden 0:39:41
18 Arnold Verkuylen Heren 45-54 Midden 0:43:49
8 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:50:14
14 Jasja van Ark Dames 45-54 Midden 0:52:30
8 Col Grootjans Heren 45-54 Lang 1:31:10
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:53:49
3 Voorschoten '97 Vereniging - 7:49:52

In de totaalstand staan we als vereniging tweede,

en als we de volgende keer ook het klassement halen,

wordt dat ook de eindstand !

 

Jolijn went al aan het podium ( nu weer overall tweede)

 

Maar ook andere lopers en loopsters haalden mooie klasseringen:

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
2 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 Kort 0:22:11
5 Cor Hofman Heren 45-54 Kort 0:22:16
7 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:23:00
3 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:23:16
8 Laura Brink Dames 55+ Kort 0:28:07
9 Marja Soonius Dames 55+ Kort 0:29:02
28 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:31:57
22 Anton de Groot Heren 35-44 Midden 0:46:46
28 Wilco Schepen Heren 45-54 Midden 0:46:52
23 Walter Boon Heren Senioren Midden 0:47:15
25 Ralph Kijk in de Vegte Heren Senioren Midden 0:47:56
27 Hein van der Kallen Heren 55-64 Midden 0:51:11
55 Richard van der Peet Heren 45-54 Midden 0:52:14
9 Brenda Smit Dames 35-44 Midden 0:52:36
9 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:53:41

8 apr 2018: Rotterdam Marathon

Pl in catNaamcategorieafstandtijdtempo
5839 Miriam van den Heuvel V ¼ marathon 01:08:05 06:27 min/km
175 Bert Boter M40 marathon 03:12:23 04:34 min/km
174 Robin Zoet M45 marathon 03:21:42 04:47 min/km
33 Ton Goossen M60 marathon 03:40:44 05:14 min/km
1141 Dennis Rog MSR marathon 03:50:32 05:28 min/km
627 Peter Ruesink M45 marathon 03:54:45 05:34 min/km
1023 Fons Schrijver M45 marathon 04:17:26 06:06 min/km
221 Peter Doeksen M60 marathon 04:57:01 07:02 min/km
1623 Maurice van den Heuvel M45 marathon 05:06:09 07:15 min/km

Marijke Rog finishte met Dennis, maar liep net niet de hele afstand.

7 apr 2018: 2e clubcircuit strandpavilioen Sport Wassenaar

Met stralend lenteweer. 

Alle vrijwilligers bedankt.

 

6 km. dames:  6 km. heren:  
1e Jolijn Swager 24.31 1e (V20) 1e Mathieu Hilgersom 22.50 1e (M20)
2e Eeke Sinnema 28.31 1e (V35) 2e Maarten Bloem 23.07 1e(M35)
3e Maria v.d. Velden 28.50 2e (V20) 3e Egon v.d. Broek 25.02 Gast ( H.R.R. )
4e Esther v.d. Ende 29.50 Gast (edstafette) 4e Michael Westerbeek 26.22 2e (M20)
5e Fee Man 32.45 2e (V35) 5e Ge de Munck 27.33 Gast (edstafette)
6e Laura Brink 34.20 1e (V55) 6e Frank den Herder 28.16 1e (M55)
7e Marja Soonius 35.02 2e (V55) 7e Frank v.d. Valk 29.10 2e (M35)
8e Ingrid de Lier 35.14 3e (V35) 8e Herman Wessendorp 29.40 2e(M55)
9e Jacqueline Hoek 36.22 4e (V35) 9e Arjan Vos 31.06 3e(M55)
10e Corrie Mechelse 38.24 3e (V55) 10e Jean Claessens 31.15 Gast (H.R.R.)
11e Charlotte Bornhaupt 38.24 Gast (edstafette) 11e Dick v.d. Boon 31.24 4e (M55)
12e Marianne Kuiper 40.09 4e (V55) 12e Evert de Boer 34.27 5e (M55)
13e Sija Lanser 44.38 5e (V55) 13e Peter Scheers 36.02 Gast
- - - 14e Harrie Lalieu 36.55 6e (M55)
- - - 15e Tekin Kutlubay 37.40 3e (M35)
- - - 16e Mark Schwarze 40.31 4e (M35)

4 apr 2018: Time trial bij HRR Den Haag

# in catNaamCat.AfstandTijd
1 Eeke Landman-Sinnema V40 5 km 0:22:22

2 apr 2018: De Halve van de Haar, Haarzuilens

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
34 Joost van Kempen M35 HALVE MARATHON 1:38:30 12,85 km/u

2 apr 2018 : 54e Drie molenloop, Aarlanderveen

PltsNaamAfstandNettoSnelheid
58 Siem Nugteren 15.5 KILOMETER 1:29:18 10,41 km/u

25 mrt 2018: De Hardloopwinkel HRR 1vd4loop, Wassenaar

PltsNaamCategorieafstandTijdSnelheid
2 Freek van Zoest MREC, PRESTATIELOOP 5 km 19:00 15,78 km/u
6 Mathieu Hilgersom MSE, WEDSTRIJD 10 km 39:28 15,20 km/u

24 mrt 2018: Ronde van Bruinisse

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
3 Rosa den Outer V5, TRIMLOOP 5 KM 24:46 12,11 km/u

25 mrt 2018: Zandvoort Circuitrun

pl in cat  naam  categorie  afstand  tijd 
 1113 Maurice van den Heuvel  MRecr  12 km  01:05:53
 1095 Miriam van den Heuvel  VRecr  12 km  01:16:46

18 mrt 2018: Kampioenschap van Voorschoten

Kampioenen van Voorschoten werden

  Dames Heren
5 km Jolijn Swager 0:19:21 Sander van Elk 0:16:59
10 km Erna Molleman 0:43:21 Gerwin Hordijk 0:35:41
10 EM Marleen van den Oetelaar 1:13:23 Bert Boter 1:02:58

18 mrt 2018: De VoorschotenLoop 

Ook dit keer haalden onze toppers een 2e plaats in het verenigingsklassement 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
1 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:17:17
6 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 Kort 0:17:21
2 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:21
2 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:21:53
4 Caecile Schalker Dames Senioren Midden 0:43:33
12 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 0:44:26
17 Arnold Verkuylen Heren 45-54 Midden 0:46:07
8 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:48:10
4 Bert Boter Heren 35-44 Lang 1:02:58
3 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 45-54 Lang 1:20:10
2 Voorschoten '97 vereniging - 6:41:16

Ook in de stand van van de verenigingen staan we nu 2!

( Op eerbiedige afstand achter Leiden Atletiek dat alle 6 lopen won)  

 

Maar ook bij de "rest" nog heel veel top tien plaatsen!

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
12 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:17:59
8 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 Kort 0:21:28
28 Walter Boon Heren 20-34 Kort 0:22:29
5 Jasja van Ark Dames 45-54 Kort 0:22:54
2 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:23:18
7 Cor Hofman Heren 45-54 Kort 0:23:21
8 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:23:29
7 Mariken Segers Dames 45-54 Kort 0:23:40
9 Fee Man Dames 45-54 Kort 0:24:36
8 Jan-Pieter van Trierum Heren 55+ Kort 0:24:40
11 Ruud Bol Heren 45-54 Kort 0:24:47
7 Mirjan van Ormondt Dames 35-44 Kort 0:24:51
13 Rachel van Hellemondt Dames 45-54 Kort 0:26:25
6 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:53
7 Laura Brink Dames 55+ Kort 0:28:09
8 Marja Soonius Dames 55+ Kort 0:28:10
20 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 0:28:41
36 Jeroen Schouten Heren 20-34 Kort 0:28:44
22 Harrie Lalieu Heren 55+ Kort 0:29:10
18 Jaap Lootsma Heren 45-54 Kort 0:29:19
24 Pieter Groen Heren 55+ Kort 0:29:38
22 Marian van Wissen Dames 45-54 Kort 0:30:14
28 Ab Stikkelorum Heren 55+ Kort 0:30:16
19 Dirk Broekhuizen Heren 45-54 Kort 0:30:46
35 Petra Veerman Dames 35-44 Kort 0:33:30
19 Ines Colijn Dames 55+ Kort 0:33:54
20 Marjolein Laurens Dames 55+ Kort 0:34:23
38 Yvonne Koevoet Dames 45-54 Kort 0:35:26
21 Sija Lanser Dames 55+ Kort 0:35:36
22 Anneke Dekker Dames 55+ Kort 0:36:12
26 Anton de Groot Heren 35-44 Midden 0:48:48
38 Martin Brussee Heren 45-54 Midden 0:51:34
5 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:53:09
7 Dick van der Boon Heren 65+ Midden 0:53:57
14 Yvonne Devilee Dames Senioren Midden 0:54:58
12 Jaap Hoek Heren 65+ Midden 0:55:36
25 Charlotte Molenaar Dames 45-54 Midden 0:58:36
14 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 0:58:43
3 Ton Goossen Heren 55+ Lang 1:09:22
28 Maurice van den Heuvel Heren 45-54 Lang 1:25:56
7 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:27:51
15 Ralph Kijk in de Vegte Heren Senioren Lang 1:30:08
33 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Lang 1:40:41

11 mrt 2018: Marató Barcelona

POSITION IN CATNAMECAT.DISTANCEREAL T.
1799 WILLEM SCHEPEN VetBM Marathon 4:06:01

11 mrt 2018: City-Pier-City Loop, Den Haag 

POS IN CATNAMEBIBAFSTANDCATEGORYCHIP TIME
420 Maurice van den Heuvel 25332 5 km M 00:26:30
2463 Fee Man 25137  5 km ? V 00:50:33
327 Jasja van Ark 44180 10 km V 00:50:33
1942 Maurice van den Heuvel 15510 10 km M 00:53:51
2868 Josée Nan 18083 10 km V 01:07:33 
27 Bert Boter 5962 ½ marathon M40 01:22:32
20 Robin Zoet 503 ½ marathon M45 01:22:58
259 Dennis Rog 42378 ½ marathon Msen 01:29:15
316 Fons Schrijver 3069 ½ marathon M45 01:47:01
11 Frank den Herder 10686 ½ marathon M65 01:47:55
11 Marijke Rog 42379 ½ marathon V55 01:48:39
21 Norma van der Horst 3068 ½ marathon V50 01:47:09
513 Anton de Groot 652 ½ marathon M35 01:50:00
136 Ilona Stoop 3658 ½ marathon V45 02:01:25
769 Maurice van den Heuvel 2655 ½ marathon M45 02:03:35
202 Brenda Smit 4056 ½ marathon V40 02:04:11
603 Frank Snieder 9743 ½ marathon M50 02:05:18
174 Peter Doeksen 4541 ½ marathon M60 02:09:38
193 Fred Schmitz 4914 ½ marathon M60 02:12:53

10 mrt 2018: NK Cross / Phanos Boscross, Amstelveen

Het echte NK cross senioren was een dag later..

PltsNaamcategorieAfstandTijd
1 Jimmy Van Bemmel MSEN (recreatie) 6000 m 28:16

4 mrt 2018: 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn

1 dame bij de businessloop 5 km was nog sneller dan Jolijn. 

Plts in catNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
8 Mathieu Hilgersom MAN 5 KILOMETER 18:37 16,11 km/u
1 Jolijn Swager VROUW 5 KILOMETER 19:47 15,16 km/u
6 Eeke Landman-Sinnema VROUW 5 KILOMETER 23:02 13,02 km/u
65 Mark Schwarze MAN 5 km businessloop 31:24 9,55 km/u
12 Freek van Zoest Man 10 km businessloop 39:34 15,16 km/u
316 Maurice van den Heuvel Man 20 km prestatieloop 1:49:33 10,95 km/u
16 Peter Doeksen M60 20 KM WEDSTRIJD 2:02:46 9,77 km/u

25 feb 2018: Two Rivers Marathon te Zaltbommel

Plts in catNaamCategorieAfstandNetto
100 Michel van der Plas  MAN Marathon 3.58.50
25 Ingeborg de Boorder  VROUW Marathon 3.58.50

18 feb 2018: 157eZegerplasloop, Alphen aan den Rijn

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
9 Col Grootjans M10KM 10 KILOMETER 41:59 14,26 km/u

17 feb 2018: 1e clubcircuit 2018 in het Panbos te Katwijk

Regels clubcircuit 2018: 

Er is 1 afstand die gelopen wordt door de lopers

7 loopjes door het hele jaar heen

Om in aanmerking te komen voor de prijzen moet je bij 5 van de 7 loopjes in de uitslag zijn gekomen.

 

Categorie:

  •  mannen tot 35 jaar
  •  vrouwen tot 35 jaar

 nieuw:

  • mannen 35 tot 55 jaar
  • vrouwen 35 tot 55 jaar
  • mannen 55 +
  • vrouwen 55 + 

Alle vrijwilligers bedankt!

Start

en podiums na afloop

 

Dames:Heren:
1e Jolijn Swager 21.55 1e (V20) 1e Bert Boter 20.10 1e (M35)
2e Caecile Schalker 22.58 2e (V20) 2e Dennis Rog 20.25 1e (M20)
3e Tanja Bulavskaya (H.R.R.) 23.24 - 3e Mathieu Hilgersom 20.35 2e (M20)
4e Maria v.d. Velden 25.15 3e (V20) 4e Freek v. Zoest 21.10 2e (M35)
5e Eeke Sinnema 25.31 1e (V35) 5e Michael Westerbeek 22.12 3e (M20)
6e Marijke Rog 26.17 1e (V55) 6e Jimmy v. Bemmel 22.59 4e (M20 )
7e Esther v.d. Ende (Edstafette) 26.45 - 7e Ge de Munck (Edstafette) 23.33 -
8e Marijke Visscher 27.13 2e (V55) 8e Joost v. Kempen 23.41 3e (M35)
9e Fee Man 29.40 2e (V35) 9e Frank den Herder 24.58 1e (M55)
10e Ellen Vroon 29.58 3e (V55) 10e Hein v.d. Kallen 26.01 2e (M55)
11e Laura Brink 31.08 4e (V55) 11e Waldo de Boer 26.30 4e (M35)
12e Paulien Sweers 32.56 5e (V55) 12e Rob Rog 27.49 3e (M55)
13e Corrie Mechelse 35.17 6e (V55) 13e Jean Claessens (H.R.R.) 28.00  
14e Marianne Kuiper 36.36 7e (V55) 14e Herman Wessendorp 28.47 4e (M55)
15e Sija Lanser 41.39 8e (V55) 15e Peter Scheers ( gast ) 30.31 -
15e Mirjam Markman 41.39 8e (V55) 16e Evert de Boer 32.23 5e (M55)
- - - 17e Ab Stikkelorum 33.56 6e (M55)
- - - 18e Peter Krol 35.20 7e (M55)
- - - Wouter Dollekamp D.N.F. -

17 feb 2018: Aarcross, Alphen aan den Rijn

Twee wedstrijdjes op éęn dag (zelfs voor Freek wat veel van het goede.... ),

maar het resultaat mag er zijn!
Een 2e plek (M35) bij het clubcircuit én

een 2e plek bij eindstand in de ZHM crosscompetitie (M40) na het lopen van de Aarcross.

 

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheidTempo
15 Stan Berger JPA2 1400M 7:39 10,98 km/u 5:27 min/km
13 Freek van Zoest MSEN+M40+ 9800M 46:05 12,75 km/u 4:42 min/km

11 feb 2017: De Hardloopwinkel Roadrunnersloop (Leiden)

Opnieuw een wedstrijd met veel wind, vooral door de polder naar Zoeterwoude.

Opnieuw een podiumplaats overall voor Jolijn ( 3e dit keer). 

We haalden ook nu het club-klassement en werden zelfs tweede!

en wel met de volgende 10 kanjers. 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
2 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:18:23
8 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:19:24
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:20:14
4 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:23:14
4 Caecile Schalker Dames Senioren Midden 0:45:14
21 Fons Schrijver Heren 45-54 Midden 0:45:39
23 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 0:46:08
6 Norma van der Horst Dames 45-54 Midden 0:48:29
4 Robin Zoet Heren 45-54 Lang 1:00:17
4 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 45-54 Lang 1:15:30
2 Voorschoten '97 Vereniging - 6:42:32

Maar bij onze buurvereniging deden er natuurlijk veel meer mee.

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
11 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 Kort 0:19:40
16 Michael Westerbeek Heren 20-34 Kort 0:20:28
22 Walter Boon Heren 20-34 Kort 0:24:01
5 Jasja van Ark Dames 45-54 Kort 0:24:04
12 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:24:14
5 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:04
18 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 0:30:47
10 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:49:14
26 Hein van der Kallen Heren 55-64 Midden 0:51:15
55 Henry Nieuwenhuijsen Heren 45-54 Midden 0:54:25
59 Siem Nugteren Heren 45-54 Midden 0:55:19
37 Paul Segaar Heren 55-64 Midden 0:55:43
18 Jaap Hoek Heren 65+ Midden 0:58:08
4 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:02:40
9 Freek van Zoest Heren 35-44 Lang 1:04:07
2 Ton Goossen Heren 55+ Lang 1:07:32
26 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 1:12:56
15 Michel van der Plas Heren 55+ Lang 1:15:27
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:15:47
42 Maurice van den Heuvel Heren 45-54 Lang 1:20:56
46 Richard van der Peet Heren 45-54 Lang 1:23:45
7 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:24:06
6 Brenda Smit Dames 35-44 Lang 1:25:08
50 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Lang 1:29:30

7 feb 2017: Prijsuitreiking clubcircuit 2017

DamesHeren
Kampioen clubcircuit 2016Kampioen clubcircuit 2016
Jolijn Swager Maarten Bloem
SeniorenSenioren
1e Jolijn Swager 1e Dennis Rog
- 2e Mathieu Hilgersom
- 3e Michael Westerbeek
- 4e Wouter Dollekamp
Veteranen 35-49Veteranen 35-49
1e Jasja v. Ark 1e Maarten Bloem
2e Fee Man 2e Bert Boter
- 3e Freek v. Zoest
  4e Fons Schrijver 
- 5e Maurice v.d. Heuvel
- 6e Edwin Bronsgeest
Veteranen 50+Veteranen 50+
1e Marijke Rog 1e Ton Goossen
- 2e Arjan Vos
- 3e Frank den Herder
- 4e Hein v.d. Kallen
- 5e Siem Nugteren

4 feb 2018: Midwinter Marathon Apeldoorn

Pl in catNaamCatOnderdeelNetto tijd
16 Marijke Rog V55 Asselronde (25 km) 2:23:31


28 jan 2018: Beeckestijn Cross Velzen-Zuid

Mooie cross van 9,3 km op het landgoed Beeckestijn in Velsen-zuid.    

POSNAMEDISTANCECHIP TIME
44 Col Grootjans 9,3 km 00:41:46
74 Niek Molenaar 9,3 km 00:44:27

28 jan 2018: Uithoorns Mooiste-de loop (Uithoorn)

Veel wind maar verder goed loop-weer.

Jolijn werd 2e overall. Dus weer op het podium!

We haalden ook nu het club-klassement, en wel met de volgende 10 kanjers. 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
6 Freek van Zoest Heren 35-44 Kort 0:18:40
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:11
6 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 Kort 0:21:17
2 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:22:49
21 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 0:44:49
5 Caecile Schalker Dames Senioren Midden 0:45:07
14 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:49:30
35 Hein van der Kallen Heren 55-64 Midden 0:50:39
4 Robin Zoet Heren 45-54 Lang 1:02:24
3 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:21:59
4 Voorschoten '97 - - 6:56:25

Maar ook nu liepen er veel meer, met soms ook heel mooie plaatsen/tijden

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
11 Cor Hofman Heren 45-54 Kort 0:21:57
6 Jasja van Ark Dames 45-54 Kort 0:23:13
3 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:24:13
23 Walter Boon Heren 20-34 Kort 0:24:20
5 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:26:24
18 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 0:29:08
33 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:29:34
8 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:52:48
12 Jaap Hoek Heren 65+ Midden 0:55:06
113 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Midden 0:57:36
10 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:08:01
1 Ton Goossen Heren 55-64 Lang 1:12:46
39 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 1:17:10
56 Fons Schrijver Heren 45-54 Lang 1:22:38
63 Maurice van den Heuvel Heren 45-54 Lang 1:25:17

21 jan 2018: Trailrun NSL Noordwijk

Plaats in catNaamM-VAfstandtijd
52. Michiel Plas van der m Lange afstand 1:33:12
7. Ingeborg de Boorder f Lange afstand 1:34:02
92. Frank Valk van der m Lange afstand 1:46:50

21 jan 2018: Ruitenburg halve Marathon , Maassluis

Pl overallNaamCatAfstandNetto
240 Frank den Herder M60 ½ marathon 1:46:24

20 jan 2018: Westduincross, Den Haag

Video na de start

PLTSNAAMCATAFSTANDTIJD
18 Maria van der Velden KC KORTE CROSS (4,4 km) 20:57
37 Ed Zijl KC KORTE CROSS (4,4 km) 25:49
8 Freek van Zoest M35 LANGE CROSS (8,8 km) 36:28
2 Jolijn Swager VS LANGE CROSS (8,8 km) 38:08
4 Cecile Schalker VS LANGE CROSS (8,8 km) 41:15

Jolijn werd nu 2e, maar in de eindstand VS na 4 crosses 1e !!

Freek werd in de M35 in de eindstand 5e. 

14 jan 2018: Egmond Halve Marathon

Pl in catnaamcatafstandtijd
1148 Miriam van den Heuvel VREC ¼ marathon  01:11:39
3280 Maurice van den Heuvel MREC ½ marathon 01:56:16
1468 Brenda Smit VREC ½ marathon 02:14:47

13 jan 2018: Gouweboscross , Waddinxveen

Pl in catnaamafstandgroeptijd
15 Stan Berger 1300m J pup A2 6:40
15 Michael Westerbeek 2000m Mannen kort 08:47
26 Ed Zijl 2000m Mannen kort 12:57
4 Maria van der Velden 3900m Vrouwen 0:21:09
5 Marijke Visscher 3900m Vrouwen 35 0:22:10
8 Maarten Bloem 10400m Mannen 0:45:15
3 Freek van Zoest 10400m Mannen 40 0:46:58
1 Caecile Schalker 10400m Prestatie 0:53:40

7 jan 2018 : Bedafcross van De Keien, Uden

 

Uit https://www.mooiuden.nl/nieuws/sport/23123/overtuigende-winnaars-bij-bedafcross?

Bijzonder was de deelname van Freek van Zoest uit Voorschoten. Hij ging van start onder nummer 114, het nummer waaronder zijn vader in 1966 al deelnam aan de Keiencross. Hoewel dit startnummer eigenlijk bedoeld was voor een jeugdatleet, zorgde de organisatie er uiteraard voor dat Freek met dit nummer kon lopen. Hij deed dit zeer verdienstelijk en werd vierde. "Wat geweldig dat de organisatie hieraan mee wilde werken", zeiden vader en zoon enthousiast. 

 

PltsNaamAfstandTijdSnelheid
4 Freek van Zoest 9240 meter 38:17 14,48 km/u

7 jan 2018: Runnersworld Leiden Nieuwjaarsloop(Leiden)

In een stralend zonnetje, maar wel fris,

liepen we als vereniging naar een heel verdienstelijke derde plaats.

Daarvoor zorgden de volgende 10 toppers 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
3 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:18:32
14 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:19:48
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:20:11
4 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:23:46
26 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 0:46:02
14 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:47:56
40 Fons Schrijver Heren 45-54 Midden 0:48:30
5 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:53:02
6 Robin Zoet Heren 45-54 Lang 0:59:27
2 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 45-54 Lang 1:14:08
3 Voorschoten '97 Vereniging - 6:51:22

Maar bij onze buurgemeente waren er natuurlijk veel meer lopers en loopsters. 

Alleen Dames Midden was wat dun bezet.

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
17 Cor Hofman Heren 45-54 Kort 0:22:54
9 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 Kort 0:23:41
29 Walter Boon Heren 20-34 Kort 0:23:56
5 Jasja van Ark Dames 45-54 Kort 0:24:06
24 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:25:11
10 Mirjan van Ormondt Dames 35-44 Kort 0:26:13
7 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:41
30 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Kort 0:28:24
6 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:28:27
11 Jacqueline Hoek Dames 55+ Kort 0:29:25
12 Marjo Soonius Dames 55+ Kort 0:29:30
13 Laura Brink Dames 55+ Kort 0:29:36
30 Ingrid van Lier Dames 45-54 Kort 0:32:55
41 Arita Jol Dames 45-54 Kort 0:35:04
25 Hein van der Kallen Heren 55-64 Midden 0:49:00
38 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 0:49:24
37 Arjan Vos Heren 55-64 Midden 0:52:23
81 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Midden 0:57:35
18 Jaap Hoek Heren 65+ Midden 0:57:48
12 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:04:20
3 Ton Goossen Heren 55-64 Lang 1:10:00
27 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 1:12:25
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:16:14
56 Maurice van den Heuvel Heren 45-54 Lang 1:21:49
7 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:24:04
61 Siem Nugteren Heren 45-54 Lang 1:28:05

31 dec 2017: Oliebollencross, Av De Koplopers, Delft 

Uitsl CategNaamCategAfstandTijdKm/Uur
11e Michael Westerbeek K_MS 4,6 km 20:52 13,227
1e Marijke Visscher K_V55 4,6 km 25:35 10,788
5e Maarten Bloem L_M35 9,2 km 40:55 13,491
6e Freek van Zoest L_M35 9,2 km 41:18 13,366
1e Jolijn Swager L_VS 9,2 km 42:46 12,907
4e Caecile Schalker L_VS 9,2 km 46:43 11,816

Nagekomen uitslag:

19 nov 2017: Valencia Marathon

PLACE CAT.NAMECATEGORYDISTANCEREAL TIME
342 MICHEL VAN DER PLAS VETERANO MASC E Marathon 3:57:36
1023 Wilco SCHEPEN VETERANO MASC D Marathon 4:08:16

26 dec 2017: Kerststrandloop in Scheveningen

# in catNaamCat.AfstandTijd
1 Sophie van Zoest KidMe 1,5 km 0:06:28
5 Freek van Zoest M05km 5 km 0:21:32

26 dec 2017: Warmunda Kerstloop, Warmond 

# in catnaamcatafstandtijd
1 JolijnSwager sv 5 km 20:06:00
22 Marianne Kuiper vv 5 km 33:50:00

24 dec 2017 : 3Plassenloop Zoetermeer 

# in catNaamCategorieAfstandTijd
2 Jasja van Ark v 5 km 23:37

16 dec 2017: 7e clubcircuit bij Snowworld ( Zoetermeer)

Alle vrijwilligers bedankt.

Marieke, Jimmy, Annelies, Willem, Wim , Anneke, Eeke en

Marjolein, gevallen met de fiets en dan toch nog helpen!

Ondanks dat Toni ziek was, stond ze toch weer bij de start en finish.

Dames 6 km.Heren 6 km.
1e Jolijn Swagers (V20) 1 25.35 1e Maarten Bloem (M35) 1 23.59
2e Caecile Schalker (V20) 2 27.52 2e Bert Boter (M35) 2 24.27
3e Marijke Rog (V50) 1 30.30 3e Freek v. Zoest (M35) 3 24.34
4e Jasja v. Ark (V35) 1 31.08 4e Peter Tjeerdsma gast 24.54
5e Maria v.d. Velden (V20) 3 31.47 5e Dennis Rog (M20) 1 25.09
6e Esther v.d. Ende Edstafette 32.30 6e Matthieu Hilgersom (M20) 2 25.22
7e Marijke Visscher (V50) 2 33.26 7e Michael Westerbeek (M20) 3 26.05
8e Ilona Stoop (V35) 2 34.26 8e Egon v.d. Broek H.R.R. 27.04
9e Fee Man (V35) 3 34.34 9e Fons Schrijver (M35) 4 27.30
10e Laura Brink (V50) 3 37.25 10e Mark Versteden gast 27.35
11e Marja Soonius (V50) 4 37.27 11e Arjan Vos (M50)1 30.11
12e Nanda v.d. Burg (V35) 4 39.18 12e Piet Hein v.d. Ploeg gast 30.34
13e Paulien Sweers (V50) 5 40.39 13e Herman Wessendorp (M50) 2 30.57
14e Corrie Mechelse (V50) 6 41.35 14e Hein v.d. Kallen (M50) 3 31.41
15e Josée Nan (V50) 7 48.33 15e Edwin Bronsgeest (M35) 5 31.55
- - - 16e Frank den Herder (M50) 4 32.53
- - - 17e Siem Nugteren (M50) 5 34.03
- - - 18e Rob Rog (M50) 6 34.34
- - - 19e Tekin Kutlutby (M50) 7 36.14
- - - 20e Peter Scheers gast 41.03

10 dec 2017: de Duinrellcross

Jolijn wint weer. Zie ook http://www.haagsetopsport.nl/berhane-wint-duinrellcross

Pl in catNaamCat.AfstandTijd
10 Michael Westerbeek MS korte cross 24.42
12 Ed Zijl M55 korte cross 40.13
2 Freek van Zoest M35 lange cross 36.27
1 Jolijn Swager VS lange cross 38.47
13 Fons Schrijver M45 lange cross 44.05
18 Anton de Groot M35 lange cross 47.27

26 nov 2017: LJ Sport - Ter Specke Loop (Lisse)

De eerste plaats van Jolijn is echt waar. Ook Overall.

En ook Marijke was eerste in haar categorie.

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
4 Freek van Zoest Heren 35-44 Kort 0:18:49
20 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:19:12
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:16
27 Michael Westerbeek Heren 20-34 Kort 0:20:25
8 Reinier Könemann Heren 35-44 Kort 0:21:13
34 Walter Boon Heren 20-34 Kort 0:22:50
2 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:23:35
10 Michel van der Plas Heren 55+ Kort 0:23:35
6 Jasja van Ark Dames 45-54 Kort 0:23:39
5 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:23:42
17 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Kort 0:24:32
9 Mirjan van Ormondt Dames 35-44 Kort 0:24:36
18 Roel Sint Heren 35-44 Kort 0:26:24
8 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:26:57
25 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Kort 0:28:11
9 Marja Soonius Dames 55+ Kort 0:28:36
10 Laura Brink Dames 55+ Kort 0:28:39
19 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 0:29:02
38 Linda Drupsteen Dames 35-44 Kort 0:33:32
20 Arnol Verkuylen Heren 45-54 Midden 0:44:04
25 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 0:45:04
8 Jaap Hoek Heren 65+ Midden 0:52:23
7 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:52:32
5 Robin Zoet Heren 45-54 Lang 0:57:55
10 Bert Boter Heren 35-44 Lang 0:59:25
3 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:00:16
18 Fons Schrijver Heren 45-54 Lang 1:08:06
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:11:54
2 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 45-54 Lang 1:13:13
6 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:19:24
5 Brenda Smit Dames 35-44 Lang 1:22:10

Het verenigingsklassement halen we dit keer niet.

(te weinig dames op de midden afstand). 

18 nov 2017: Reeuwijksehout Cross, Reeuwijk

PltsNaamCatAfstandTijdSnelheid
10 Stan Berger JPA2 1.000 meter 5:43 10,49 km/u
3 Freek van Zoest M40 9.000 meter 35:40 15,14 km/u

19 nov 2017: Zevenheuvelenloop te Nijmegen

Pl in catNaamCatOnderdeelNetto tijd
49 Martijn Uijldert M40 15 km 59:04
71 Bert Boter M40 15 km 59:58
76 Ton Goossen M55 15 km 1:06:29
1416 Walter Boon MSR 15 km 1:09:03
322 Maria van der Velden VSR 15 km 1:13:31
304 Corrie Mechelse V55 15 km 1:37:11

19 nov 2017: Duindigtcross bij The Haque Road Runners 

#NaamCatAfstandTijd
10 Michael Westerbeek Mrec 5 km 0:21:42
45 Ed Zijl Mrec 5 km 0:31:49
3 Maarten Bloem M35 10 km 0:40:27
7 Freek van Zoest M35 10 km 0:41:22
2 Jolijn Swager VSE 10 km 0:43:20
13 Niek Molenaar M45 10 km 0:47:06
5 Eeke Landman-Sinnema V35 10 km 0:52:21

29 okt 2017: Duinentrail Schoorl 

Uitdagende duinentrail in Schoorl met 350 hoogtemeters in 10 kilometer  

plaats in catnaamcatafstandtijd
10 Niek Molenaar MALE Trail 10km 00:55:29

05 nov 2017: Berenloop, West-Terschelling

PltsNaamCatAfstandNettoSnelheid
152 Rosa Brink-Elshoff V45 21.1 KM RECR 2:00:46 10,48 km/u
422 Richard van der Peet M40 21.1 KM RECR 2:03:55 10,21 km/u
184 Brenda Smit V35 21.1 KM RECR 2:03:55 10,21 km/u

11 nov 2017: Het 6e clubcircuit (Bistro de Bollenschuur )

Alle vrijwilligers bedankt.

Dames 5 km.Heren 5 km.
1) Jolijn Swager V20 (1) 19.51 1) Maarten Bloem M35 (1) 18.09
2) Caecile Schalker V20 (2) 21.10 2) Freek v. Zoest M35 (2) 18.32
3) Norma v.d. Horst V50 (1) 21.55 3) Bert Boter M35 (3) 18.40
4) Eeke Sinnema V35 (1) 22.19 4) Dennis Rog M20 (1) 19.05
5) Marijke Rog V50 (2) 22.44 5) Matthieu Hilgersom M20 (2) 19.46
6) Esther v.d. Ende (Edstafette) 23.02 6) Egon v.d. Broek (H.R.R.) 20.13
7) Ingeborg de Boorder V50 (3) 23.24 7) Koen de Jong (H.R.R.) 20.41
8) Mirjan v. Ormondt V35 (2) 23.56 8) Michael Westerbeek M20 (3) 20.50
9) Fee Man V35 (3) 24.52 9) Francesco Ferroni (H.R.R.) 20.56
10) Marjolijn Buul (H.R.R.) 25.24 10) Mark Versteden ( gast ) 21.20
11) Ellen Vroon V50 (4) 27.43 11) Wouter Dollekamp M20 (4) 21.32
12) Miriam v.d. Heuvel V50 (5) 28.08 12) Frank den Herder M50 (1) 22.06
13) Paulien Sweers V50 (6) 28.25 13) Piet Hein v.d. Ploeg (Edstafette) 22.53
14) Jacqueline Hoek V50 (7) 28.31 14) Arjan Vos M50 (2) 23.11
15) Laura Brink V50 (8) 28.39 15) Hein v.d. Kallen M50 (3) 23.34
16) Nanda v.d. Burg V35 (4) 28.46 16) Maurice v.d. Heuvel M35 (4) 23.55
17) Marianne Kuiper V50 (9) 31.30 17) Herman Wessendorp M50 (4) 24.00
18) Josée Nan V50 (10) 31.51 18) Waldo de Boer M35 (5) 24.16
19) Arita Jol V50 (11) 33.06 19) Edwin Brongeest M35 (6) 24.44
20) Renate Akerboom V35 (5) 35.00 20) Dick v.d. Boon M50 (5) 24.44
21) Ankie Schwarze V50 (12) 35.10 20) Jaap Hoek M50 (6) 25.14
22) Miriam Markman V50 (13) 38.25 21) Rob Rog M50 (7) 26.08
23) Sija Lanser V50 (13) 38.25 22) Ab Stikkelorum M50 (8) 30.33

4 nov 2017:  Garden Plaza Floracross in Boskoop

Pl.naamcategorieafstandtijd
3 Michael Westerbeek Prestatieloop 4500m 21,52
9 Marijke Visscher Vrouwen 35 4500m 26,27
14 Ed Zijl Mannen 60 6000m 42,10
2 Freek van Zoest Mannen 40 9000m 40,26

4 nov 2017: Kleintje Berenloop, West-Terschelling

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
24 Louise Schrijver V45 10 KM 57:58 10,35 km/u

5 nov 2017: De Zilveren Turfloop(Mijdrecht)

Als vereniging haalden we met gemak en met glans het circuitklassement

Met  de volgende 10 dames en heren 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
1 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:17:22
8 Freek van Zoest Heren 35-44 Kort 0:19:12
3 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:20
3 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:22:25
21 Arnold Verkuylen Heren 45-54 Midden 0:43:57
26 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 0:44:25
8 Caecile Schalker Dames Senioren Midden 0:44:29
13 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:47:07
3 Robin Zoet Heren 45-54 Lang 1:02:29
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:17:27
3 Voorschoten '97   Totaal  6:38:13

We hadden zelfs overal iemand over:

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
22 Michael Westerbeek Heren 20-34 Kort 0:20:14
10 Cor Hofman Heren 45-54 Kort 0:22:09
26 Walter Boon Heren 20-34 Kort 0:22:25
4 Jasja van Ark Dames 45-54 Kort 0:22:59
16 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Kort 0:24:29
27 Reinier Könemann Heren 35-44 Kort 0:24:34
3 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:24:34
2 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:26:19
31 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Kort 0:27:39
27 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 0:29:25
48 Arita Jol Dames 45-54 Kort 0:33:59
37 Hein van der Kallen Heren 55-64 Midden 0:49:41
38 Arjan Vos Heren 55-64 Midden 0:49:47
13 Jaap Hoek Heren 65+ Midden 0:52:13
12 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:53:35
5 Col Grootjans Heren 45-54 Lang 1:06:45
5 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:08:51
1 Ton Goossen Heren 55-64 Lang 1:10:50
22 Fons Schrijver Heren 45-54 Lang 1:14:04
2 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 45-54 Lang 1:17:35
26 Michel van der Plas Heren 55+ Lang 1:19:13
38 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 1:19:14
6 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:26:52

 29 oktober 2017: Najaarscross de Kieviten Bleiswijk

PLTS IN CATNAAMCATEGORIEAFSTANDTIJD
1 Jolijn Swager VSEN CROSS KORT 19:48
5 Michael Westerbeek MSEN CROSS KORT 20:37
1 Marijke Visscher V55 CROSS KORT 25:53
2 Ed Zijl M65 CROSS KORT 30:23
2 Jimmy Bemmel MSEN CROSS LANG 37:56
3 Maarten Bloem M35 CROSS LANG 38:00
5 Freek van Zoest M35 CROSS LANG 39:20
1 Caecile Schalker VSEN CROSS LANG 44:31
4 Maria van der Velden VSEN CROSS LANG 51:15

21 okt 2017: 5e clubcircuit bij Voorschoten '97

Liefst 50 deelnemers !

Alle vrijwilligers bedankt, in het bijzonder Ids.

De top-3 van Dames en Heren

Dames 5 kmHeren 5 km
1) Jolijn Swager 1e V20 19.45 1) Jimmy v. Bemmel 1e M20 16.40
2) Caecile Schalker 2e V20 20.50 2) Maarten Bloem 1e M35 17.42
3) Patty Kuiper ( H.R.R ) 21.24 3) Joury Kuiper (H.R.R.) 18.08
4) Eeke Landman Sinnema 1e V35 22.06 4) Dennis Rog 2e M20 18.11
5) Marijke Rog 1e V50 23.02 5) Bert Boter 2e M35 18.39
6) Ingeborg de Boorder 2e V50 23.13 6) Hugo de Graaf (H.R.R.) 19.23
7) Esther v.d. Ende (Edstafette) 23.17 7) Freek van Zoest 3e M35 19.25
8) Jasja v. Ark 2e V35 23.22 8) Mathieu Hilgersom 3e M20 19.41
9) Maria v.d. Velden 3e V20 23.26 9) Egon v.d. Broek ( H.R.R.) 20.17
10) Mirjan v. Ormondt 3e V35 24.21 10) Fons Schrijver 4e M35 20.52
11) Fee Man 4e V35 25.27 11) Ton Goossens 1e M 50 21.19
12) Elvira Bakker 5e V35 26.36 12) Mark Versteden (Gast) 22.40
13) Pauline Sweers 3e V50 28.40 13) Frank v.d. Valk 5e M35 22.48
14) Laura Brink 4e V50 28.51 14) Frank Snieder 2e M50 23.07
15) Marieke Bouwman 5e V50 28.52 15) Arjan Vos 3e M50 23.09
16) Jacqueline Hoek 6e V50 28.53 16) Piet Hein v.d. Ploeg (Edstafette) 23.27
17) Nanda v.d. Burg 6e V35 28.57 17) Hein v.d. Kallen 4e M50 23.40
18) Charlotte Bornhaupt (Edstafette) 29.10 18) Waldo de Boer 6e M35 24.18
19) Miriam v.d. Heuvel 7e V50 29.24 19) Maurice v.d. Heuvel 7e M35 24.36
20) Marianne Kuiper 8e V50 32.41 20) Henri Nieuwenhuizen 5e M50 24.56
21) Arita Jol 9e V50 33.00 21) Edwin Bronsgeest 8e M35 25.00
22) Sija Lanser 10e V50 36.21 22) Siem Nugteren 6e M50 25.06
- - - 23) Jeroen Sannen 7e M50 25.20
- - - 24) Jaap Hoek 8e M50 25.22
- - - 25) Rob Rog 9e M50 25.36
- - - 26) Jean Claessens (H.R.R.) 25.40
- - - 27) Dick v.d. Boon 10e M50 26.00
- - - 28) Evert de Boer 11e M50 26.53

Als er nog correcties op de uitslag nodig zijn dit svp mailen aan Ed Zijl

8 okt 2017: De 15 van Wassenaar 

PltsNaamCategorieAfstandNettoTijd
13 Marijke Rog Vrouwen 15 km 01:13:08
111 Rob Rog Mannen 15 km 01:18:06
41 Rosa Brink-Elshoff Vrouwen 15 km 01:20:34

17 okt 2017: 1500 meter op eigen baan

De trainingsgroep van Ed liep een 1500 m op de baan:

NaamTijd
1) Jimmy v. Bemmel 4.38 min.
2) Dennis Rog 5.06 min.
3) Freek v. Zoest 5.22 min.
4) Mathieu Hilgersom 5.27 min.
5) Jolijn Swager 5.38 min.
6) Niek Molenaar 5.58 min.
7) Maria v. Velden 6.27 min.
8) Cindy v. Dijk 6.40 min.
9) Ingeborg de Boorder 6.41 min.
10) Marijke Rog 6.55 min.
11) Mirjan Ormondt 7.07 min.
12) Fee Man 7.08 min.
13) Marlous Jespers 7.25 min.
14) Corry Mechelse 8.46 min.

15 okt 2017: Amsterdam Marathon 

Pl in catnaamcatafstandtijd
2004 Peter Ruesink Mrecr Halve marathon 01:47:18

8 okt 2017: Lopen tegen Kanker, Warmond

Op een zeer nat en modderig parcours. 

Plnaamcatafstandtijd
5 Jasja van Ark VROUWEN 5 km 00:24:25

7 okt 2017: Kustmarathon Zeeland, Burgh-Haamstede

PltsNaamCatAfstandNettoSnelheid
11 Frank den Herder M65 MARATHON 4:32:59 9,27 km/u

8 okt 2017: Kopjesloop, Delft

PltsNaamcatAfstandTijd
7 Arnold Verkuylen M 10KM 44:50

7 okt 2017: De Haagse Tien, Haag atletiek 

Mooie resultaten:

PltsNaamCatAfstandTijd
3 Jimmy van Bemmel MS DE HAAGSE TIEN 36:09
9 Freek van Zoest M35 DE HAAGSE TIEN 39:42
2 Jolijn Swager VS DE HAAGSE TIEN 40:50
4 Caecile Schalker VS DE HAAGSE TIEN 43:28
2 Eeke Landman Sinnema V35 DE HAAGSE TIEN 46:30
47 Ed Zijl PRESTATIELOOP 5KM 30:23

1 okt 2017: Glencoe Marathon

De Glencoe (half) marathon is een trail run door de bergen bij Fort William in Schotland.

Het was Schots herfst weer:

Maar een uitslag om trots op te zijn:

Cat posNameCategoryDistanceTime
1 Col Grootjans Male Over 50 Half marathon 01:53:50

30 sep 2017: De halve van Katwijk

Positie in catNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
2 Jimmy van Bemmel  Male 5 km 0:19:57 4:00
7 Freek van Zoest Male 5 km 0:22:07 4:26
7 Eeke Landman-Sinnema  Female 5 km 0:27:19 5:28
59 Ed Zijl  Male 5 km 0:33:44 6:45
58 Corrie Mechelse  Female 5 km 0:34:45 6:57
123 Sandra Heeren  Female 10 km 1:09:53 7:00
8 Bert Boter  M35 Halve van Katwijk 1:33:38 4:27
7 Dennis Rog  Msen Halve van Katwijk 1:33:51 4:27
37 Peter Ruesink  M45 Halve van Katwijk 1:48:52 5:10
2 Ingeborg de Boorder  V45 Halve van Katwijk 1:53:34 5:23
5 Marijke Rog  V55 Halve van Katwijk 1:57:10 5:34

23 sep 2017: Stuwwalloop in Oosterbeek

pl in catNaamcatafstandtijd
86 Arjan Vos Mannen 10,2 km 00:54:51

24 sep 2017 : Groene Hardloop in Zoeterwoude

ClasseringNaamCategorieAfstandEindtijd
3 Loes Hilgersom Meisjes tm 8 jaar 1,4 km 187
4 Maarten Bloem Heren v.a. 17 jaar 6,5 km 23,31
12 Michael Westerbeek Heren v.a. 17 jaar 6,5 km 27,08
13 Mathieu Hilgersom Heren v.a. 17 jaar 6,5 km 27,10
2 Norma v.d. Horst Dames v.a. 17 jaar 6,5 km 30,50
37 Ed Zijl Heren v.a. 17 jaar 6,5 km 41,18
21 Walter Boon Heren 11 km 52,53

24 sep 2017: Vredesloop in Den Haag 

POSNAMECATAFSTANDTIME
20 Jasja van Ark V 5 KM 00:22:26
122 Eva Louise van Delft V 10 KM 00:52:09

22 sep 2017: Dublin Half Marathon

Een top prestatie in een grote stads halve marathon.

Category PositionFirst NameSurnameGenderCategoryChip TimeChip Position
4 Jolyn Swager Female FS 01:29:38 342

17 sep 2017: st PietersBear trail, Maastricht 

# in catNaamCategorieAfstandEindtijd
7 Col Grootjans Male 18 km 1:29:54.4

13 sep 2017: 4e HRR Clubwedstrijd om Boetveld, Den Haag

# in catNaamCat.AfstandTijd
1 Freek van Zoest M40 5 km 0:19:17
1 Eeke Landman-Sinnema V40 5 km 0:22:56

29 aug 2017: Ronde van Abcoude 

PltsNaamcatafstandNettoSnelheid
91 Frank den Herder HV10 10 KM WEDSTRIJD 58:12 10,30 km/u

3 sep 2017: 42e Vlietloop in Voorschoten

4 tweede plaatsen!

Dezelfde groen-gele blokken als vrijdag, kennen we die niet?, maar de 2 staat dit keer rechts.

PositieNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
2 Levente Eekhof Male 1200m 0:04:15 3:32
2 Rosa den Outer Female 1200m 0:04:23 3:39
11 Jette Sannen Female 1200m 0:04:51 4:03
25 Laura Marchand Female 1200m 0:05:18 4:25
38 Teun Jonker Male 1200m 0:05:23 4:29
67 Loes Hilgersom Female 1200m 0:06:03 5:03
94 Daan Siera Male 1200m 0:06:46 5:39
170 Imme Zandstra Female 1200m 0:08:14 6:52
11 Freek van Zoest Male 5km 0:19:04 3:49
2 Jolijn Swager Female 5km 0:19:26 3:54
13 Jimmy van Bemmel Male 5km 0:19:27 3:54
14 Mathieu Hilgersom Male 5km 0:19:32 3:55
28 Wouter Dollekamp Male 5km 0:22:09 4:26
6 Jasja van Ark Female 5km 0:23:14 4:39
8 Norma van der Horst Female 5km 0:23:31 4:43
40 ruud bol Male 5km 0:24:44 4:57
16 Fee Man Female 5km 0:25:19 5:04
17 Mariken Segers Female 5km 0:25:27 5:06
33 Jacqueline Hoek Female 5km 0:29:01 5:49
43 Petra Veerman Female 5km 0:30:08 6:02
66 Dirk Broekhuizen Male 5km 0:30:13 6:03
47 Danika Marquis Female 5km 0:30:33 6:07
29 Fiene Jonker Female 5km 0:31:52 6:23
62 Miriam van den Heuvel Female 5km 0:32:33 6:31
2 Maarten Bloem Male 10km 0:38:21 3:51
4 Caecile Schaker Female 10km 0:45:18 4:32
43 Fons Schrijver Male 10km 0:48:45 4:53
88 Frank van der Valk Male 10km 0:52:58 5:18
90 Hein van der Kallen Male 10km 0:53:08 5:19
96 Arjan Vos Male 10km 0:53:51 5:24
101 Jaap Hoek Male 10km 0:54:09 5:25
103 Dick van der Boon Male 10km 0:54:22 5:27
6 Bert Boter Male 10EM 1:04:02 3:59
14 Dennis Rog Male 10EM 1:08:35 4:16
151 Tekin Kutlubay Male 10km 1:18:23 7:51
43 Peter Ruesink Male 10EM 1:19:16 4:56
45 Walter Boon Male 10EM 1:19:56 4:58
5 Ingeborg De Boorder-Bartelds Female 10EM 1:21:21 5:04
6 Marijke Rog Female 10EM 1:21:53 5:06
73 Michel van der Plas Male 10EM 1:28:00 5:29
74 Wilco Schepen Male 10EM 1:28:02 5:29
14 Ilona Stoop Female 10EM 1:28:18 5:30
103 Frank den Herder Male 10EM 1:45:37 6:34

1 sep 2017: Leiden Ladiesrun 

Bij de goed bezochte Ladies run wordt er niet op tijd gelopen, maar er is wel een podium:

Jolijn 2e op de 5 km.

Caecile 5e op de 10 km.

26 aug 2017: Inloopochtend Coopertest

Dus 12 minuten

DamesCategorieAfstandHerenCategorieAfstand
Jolijn Swager 20-29 3196 Jimmy van Bemmel 20-29 3981
Caecile Schalker 20-29 2750 Bert Boter 40-49 3584
Jasja van Ark 40-49 2581 Mathieu Hilgersom 30-39 3375
Fee Man 40-49 2538 Egon van den Broek 40-49 2975
Mirjan van Ormondt 30-39 2460 Michael Westerbeek 30-39 2850
Ilona Stoop 40-49 2444 Frank den Herder 60-69 2700
Marieke Bouwman 50-59 2240 Arjan Vos 50-59 2570
Mirjam vd Heuvel 50-59 1980 Dick vd Boon 70+ 2560
Renate Akerboom 30-39 1974 Edwin Bronsgeest 40-49 2456
Sija Lanser 60-69 1692 Siem Nugteren 50-59 2400
- - - Maurice vd Heuvel 40-49 2320
- - - Evert de Boer 50-59 2306
- - - Tekin Kutlubay 40-49 2170
- - - Mark Schwarze 50-59 2090

24 aug 2017: Eindstand Strandlopen Noordwijk

Jimmy en Jolijn winnen met maximale score

Voor foto's/verslag zie nieuwsbericht 

RangNaamCategorie - Afstand12345678910Beste 6
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar - 4 km Mannen 91 99 98 99 100 100 100 100 100 100 600
6. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - 4 km Mannen 93 93 0 94 98 97 96 95 96 0 576
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar - 4 km Vrouwen 0 100 100 100 100 0 100 100 100 100 600
2. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar - 4 km Vrouwen 100 99 99 99 99 100 0 99 0 83 596
2. Freek van Zoest Veteranen 40+ - 4 km Mannen 100 98 99 100 0 0 100 99 99 100 598
2. Marlous Jespers Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 100 99 99 99 0 0 0 98 98 97 593
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 98 98 98 98 99 99 98 99 97 99 592
15. Ed Zijl Veteranen 60+ - 4 km Mannen 91 89 91 85 83 0 0 0 89 90 535
5. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar - 8 km Mannen 96 98 97 98 97 94 98 97 98 96 586
7. Arnold Verkuylen Veteranen 40+ - 8 km Mannen 94 97 96 96 97 0 95 0 0 0 575

24 aug 2017: 10e Strandloop Noordwijk

RangNaamCategorieAfstandTijd
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:15:06.0
1. Freek van Zoest Veteranen 40+ 4 km Mannen 0:17:20.6
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:17:35.1
2. Marijke Visscher Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:21:15.2
4. Marlous Jespers Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:22:05.6
11. Ed Zijl Veteranen 60+ 4 km Mannen 0:26:07.3
5. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar 8 km Mannen 0:33:25.7
18. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:38:10.2

Caecile liep echter 8 km en geen 4, en was daar 1e dame.

20 aug 2017: Bos en Duin Zomercross op Texel

Dagje Texel met Voorschoten '97 en Edstafette.

Texel werd bezocht en er werd gelopen 

en gewonnen !

plnaamcatafstandtijdsnelheid
2 Freek van Zoest m 4150 m 16:53 14,75
2 Esther van den Ende v 4150 m 21:51 11,40
3 Marijke Visscher  v 4150 m 22:01 11,31
4 Marlous Jespers v 4150 m 22:10 11,23
16 Arjan Vos m 4150 m 22:16 11,18
6 Fee Man v 4150 m 22:52 10,89
12 Corrie Mechelse v 4150 m 27:47 8,96
1 Jimmy van Bemmel m 8300 m 33:04 15,06
2 Maarten Bloem m 8300 m 33:05 15,05
3 Eva van Delft v 8300 m 44:30 11,19

17 aug 2017: 9Strandloop Noordwijk

Volgende week prijzen ophalen!

RangNaamCategorieAfstandTijd
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:14:57.1
2. Freek van Zoest Veteranen 40+ 4 km Mannen 0:16:28.4
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:16:35.0
5. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:17:27.8
3. Marlous Jespers Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:22:01.2
4. Marijke Visscher Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:22:26.2
12. Ed Zijl Veteranen 60+ 4 km Mannen 0:24:55.5
3. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar 8 km Mannen 0:32:08.4

14 aug 2016: 25e Saton Optiek Triathlon Leiderdorp

Onderdeel Sprint Triatlon 

PltsNaamCatZwem

Plts

Zwem

Wiss

1

Fiets

Plts

Fiets

Wiss

2

Loop

Plts

Loop

Totaal

Tijd

20 Freek van Zoest M 13:01 21 02:14 41:00 38 01:56 20:25 10 1:18:34

12 aug 2017: 32ste Bradelierloop in De Lier

Nr.NaamAfstandBruto tijd
45 Dennis Rog 10 km 39:55

10 aug 2017: 8e Strandloop Noordwijk

RangNaamClubAfsandTijd
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:15:17.8
2. Freek van Zoest Veteranen 40+ 4 km Mannen 0:17:25.3
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:17:25.6
2. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:18:23.6
6. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:18:39.0
2. Marijke Visscher Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:20:42.6
3. Marlous Jespers Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:21:16.3
4. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar 8 km Mannen 0:34:04.5

9 aug 2017: De Krimstrandloop op Texel

pl AfstandTijdSnelheid
30 Ed Zijl 4150 m 25:35 9,38

6 aug 2017:Bos-en-duin-zomercross op Texel

pl AfstandTijdSnelheid
2 Marvy Zijl Voorschoten 18:10 13,71
40 Ed Zijl Voorschoten 27:54 8,92

3 aug 2017 : 7e Strandloop Noordwijk

Jolijn blijft bijna alle mannen voor.

RangNaamCategorieAfstandTijd
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:14:57.5
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:16:37.9
1. Freek van Zoest Veteranen 40+ 4 km Mannen 0:16:46.3
5. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:17:17.5
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:23:10.7
3. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar 8 km Mannen 0:34:15.6
6. Arnold Verkuylen Veteranen 40+ 8 km Mannen 0:38:59.4

30 jul 2017: Bos en Duin Zomercross op Texel

plnaamafstandtijdsnelheid
4 Marvy Zijl 4150 meter 18:18 13,61
32 Ed Zijl 4150 meter 26:20 9,46

27 jul 2017 : 6e Strandloop Noordwijk

RangNaamCategorieAfstandTijd
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:15:47.5
4. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:19:04.5
1. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:19:30.8
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:22:37.1
7. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar 8 km Mannen 0:37:06.3

26 jul 17: De Krimstrandloop , Texel

plnaamafstandtijd
23 Ed Zijl 4 kilometer 25:43

23 jul 2017: Bos en Duin Zomercross op Texel

plnaamcatAfstandtijdsnelheid
2 Col Grootjans 51 8, 3km 37:09 13,41

20 jul 2017 : 5e Strandloop Noordwijk 

RangNaamCategorieAfstandTijd
1. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:14:43.3
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:18:02.4
3. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:18:14.5
2. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:18:15.0
2. Marijke Visscher Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:21:56.5
18. Ed Zijl Veteranen 60+ 4 km Mannen 0:25:55.4
4. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar 8 km Mannen 0:32:50.7
4. Arnold Verkuylen Veteranen 40+ 8 km Mannen 0:37:02.8

16 jul 2017: 10 van Noordwijk

Pos in catNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
1 Jimmy van Bemmel Male 5 km 00:18:10 03:38
18 Mathieu Hilgersom Male 5 km 00:21:39 04:20
9 Caecile Schalker Female 5 km 00:23:06 04:38
26 Rosa den Outer Female 5 km 00:28:29 05:42
90 Ed Zijl Male 5 km 00:32:38 06:32
12 Jasja van Ark V45-54 10 km 00:52:15 05:14

16 jul 2017: 85e Jagersplasloop, Zaandam

PltsNaamCatAfstandTijdSnelheid
8 Col Grootjans M10KM 10KM RECREATIE 41:26 14,48 km/u

13 jul 2017 : 4e Strandloop Noordwijk 

RangNaamCategorieAfstandTijd
2. Jimmy van Bemmel Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:15:23.2
1. Freek van Zoest Veteranen 40+ 4 km Mannen 0:17:00.3
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:17:51.8
7. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar 4 km Mannen 0:18:08.4
2. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar 4 km Vrouwen 0:18:25.2
2. Marlous Jespers Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:21:12.8
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ 4 km Vrouwen 0:22:16.0
16. Ed Zijl Veteranen 60+ 4 km Mannen 0:25:50.6
3. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar 8 km Mannen 0:34:01.4
5. Arnold Verkuylen Veteranen 40+ 8 km Mannen 0:38:24.9

08 jul 2017: Appelternloop, Appeltern

PltsNaamCatAfstandNettoSnelheid
13 Col Grootjans MAN10 10 KILOMETER 40:52 14,68 km/u

6 jul 2017 : 4e Strandloop Noordwijk

Afgelast wegens onweer dreiging. 

4 jul 2017: 3e HRR Clubwedstrijd om Boetveld

Pl in catnaamcatafstandtijd
1 Maarten Bloem Mannen  5 km 0:17:33

 

https://www.athlinks.com/event/35934/results/Event/787705/Course/1361760/Bib/5385

<table cellspacing="0" border="1">

<tr><th># in cat</th><th>Naam</th><th>Cetegorie</th><th>Afstand</th><th>Tijd</th></tr>

<tr><td>361</td><td>Maurice Van_Den_Heuvel</td><td>M45</td><td>marathon</td><td>4:08:47</td></tr>

</table>

 

© 2018-2019 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.