« jul 2020 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Blessurespreekuur
Blessurespreekuur
Blessurespreekuur
Blessurespreekuur
Blessurespreekuur
Blessurespreekuur
Hoofdmenu

Programma



  

 

ZATERDAG 3 OKTOBER 2020
14:30 Voorschoten`97 Honselersdijk Scheidsr.        Jesse Knetsch
Ass.Scheidsr. Neddal Issa
Ass.Scheidsr. Joop van Ditmarsch
10:15 Voorschoten'97 2 Honselersdijk 2 Johan Strijd
14:15 ARC 5 Voorschoten'97 3 Marcel Rietveld
14:45 Blauw-Zwart 3 Voorschoten'97 5
DUNO 5 Voorschoten'97 6 Verzet naar 17/10
16:45 Voorschoten'97 7 FC Lisse 5 Cees Meijer
14:00 Voorschoten'97 9 Oliveo 5 Paulo de Jesus
14:00 Quick Boys 14 Voorschoten'97 10
15:15 FC Lisse 15 Voorschoten'97 12
16:45 Voorschoten'97 14 Ter Leede 7 Koos de Bruijn
Voorschoten'97 15 HVZ 2 Verzet naar 17/10
13:45 RCL 35+1 Voorschoten'97 35+1
14:00 Voorschoten'97 VR1 SJZ VR1 Wim Odding
12:20 Kon. HFC JO19-1 Voorschoten'97 JO19-1 Kian Smit
11:30 Voorschoten'97 JO19-2 Bernardus JO19-1 Sem Weijand
14:30 Voorschoten'97 JO19-3 Rijnsb.Boys JO19-5 Jason Ton
15:30 Foreholte JO19-3 Voorschoten'97 JO19-4
12:30 Legmeervogels JO17-1 Voorschoten'97 JO17-1
16:45 Voorschoten'97 JO17-2 Valken'68 JO17-1 Matthias Hoefnagel
14:00 Overbos JO17-1 Voorschoten'97 JO17-3
15:00 Voorschoten'97 JO17-4 Haz. Boys JO17-2 Wessel Smit
11:35 FC Lisse JO17-4 Voorschoten'97 JO17-5
10:15 Voorschoten'97 JO16-1 Sportlust '46 JO16-1 Stephan Bronmeijer
16:45 Gr.WII VAC JO16-2 Voorschoten'97 JO16-2
14:30 Wilhelmus JO16-5 Voorschoten'97 JO16-3
12:15 Voorschoten'97 JO16-4 Rijnsb.Boys JO16-3 Wout Peeters
10:45 SJO DOSR/WVC JO15-1G Voorschoten'97 JO15-1
09:00 S.V. Kickers'69 JO15-1 Voorschoten'97 JO15-2
13:00 Voorschoten'97 JO15-3 Nootdorp JO15-4 Dionne v.Stralen
(Begeleider Wessel Smit)
10:00 Blauw-Zwart JO14-1 Voorschoten'97 JO14-1
10:15 Voorschoten'97 JO14-2 Forum Sport JO14-3 Mart du Pré
14:15 Voorschoten'97 JO14-3 DVC JO14-1 Robin de Vries
08:30 Voorschoten'97 JO14-5 Foreholte JO14-3 Stefan Berg
08:30 Voorschoten'97 JO13-1 RCL JO13-1G Koen Elert
08:30 ARC JO13-5 Voorschoten'97 JO13-2
08.45 Valken'68 JO13-2 Voorschoten'97 JO13-3
08:30 Voorschoten'97 JO13-4 FC Oegstgeest JO13-3 Anouk van Aken
(Begeleidster Manon Plandsoen))
12:30 Voorschoten'97 JO13-5 BSC '68 JO13-3 Finn de Reede
(Begeleide Donovan Ton)
11:30 FC Lisse JO12-1 Voorschoten'97 JO12-1
10:00 DoCoS JO12-2 Voorschoten'97 JO12-2
11:00 Nootdorp JO12-2 Voorschoten'97 JO12-3
10:15 Voorschoten'97 JO12-4 Leidschenveen JO12-3
08:30 Voorschoten'97 JO12-5 Rijnvogels JO12-2
13:00 HVV JO11-2 Voorschoten'97 JO11-1
10:00 ASC JO11-1 Voorschoten'97 JO11-2
10:15 Voorschoten'97 JO11-3 Bernardus JO11-1
12:00 Voorschoten'97 JO11-5 RCL JO11-5G
10:30 RCL JO10-1 Voorschoten'97 JO10-1
10:00 Voorschoten'97 JO10-2 Rijnsb.Boys JO10-1
09:30 Katwijk JO10-4 Voorschoten'97 JO10-4
10:00 Voorschoten'97 JO10-5 Wilhelmus JO10-7G
08:30 Voorschoten'97 JO9-1 UVS JO9-1
11:15 DoCoS JO9-1 Voorschoten'97 JO9-2
10:00 Gr.WII VAC JO9-5 Voorschoten'97 JO9-4
08:30 Voorschoten'97 JO9-5 Gr.WII VAC JO9-4
08:30 Voorschoten'97 JO9-6 Quick Boys JO9-7
10:00 Voorschoten'97 JO9-7 Blauw-Zwart JO9-3
09:00 Blauw-Zwart JO8-1 Voorschoten'97 JO8-1
10:00 Voorschoten'97 JO8-2 Katwijk JO8-2
12:00 FC Oegstgeest JO8-2 Voorschoten'97 JO8-3
08:30 Stompwijk JO8-1 Voorschoten'97 JO8-4
10:00 Voorschoten'97 JO7-1 Forum Sport JO7-3 Sportpark 't Loo
10:20 Wilhelmus JO7-2 Voorschoten'97 JO7-1 Sportpark 't Loo
11:00 Voorschoten'97 JO7-1 Sporting Leiden JO7-1 Sportpark 't Loo
11:20 Wilhelmus JO7-3 Voorschoten'97 JO7-1 Sportpark 't Loo
09:10 SVC'08 JO7-3 Voorschoten'97 JO7-2 Oostersportpark Wassenaar
08:30 SVC'08 JO7-3 Voorschoten'97 JO7-3 Oostersportpark Wassenaar
12:15 Voorschoten'97 MO17-2 Forum Sport MO17-1 Fred Veldman
10:15 Nieuwkoop MO15-1 Voorschoten'97 MO15-1
11:00 Jodan Boys MO15-1 Voorschoten'97 MO15-2
11:00 Voorschoten'97 MO15-3 FC Oegstgeest MO15-3 Wim Odding
12:00 SVC'08 MO15-1 Voorschoten'97 MO15-4
12:00 Voorschoten'97 MO13-1 Trainen
13:00 Katwijk MO13-2 Voorschoten'97 MO13-2
08:30 Ter Leede MO13-1 Voorschoten'97 MO13-3
08:45 FC Lisse MO11-1 Voorschoten'97 MO11-1
08:30 Quick Boys MO11-3 Voorschoten'97 MO11-2
08:30 Voorschoten'97 MO11-3 Quick Boys MO11-2
08:30 Voorschoten'97 MO9-2 Voorschoten'97 MO9-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
14:30 sv Madestein Voorschoten`97 Louis Wagner
11:30 Nicolaas Boys 2 Voorschoten'97 2 Wesley Kamping
12:00 Quick 7 Voorschoten'97 3
10:45 Voorschoten'97 4 MMO 3 Henry van Belkum (KNVB)
10:45 Voorschoten'97 35+1 Wilhelmus 35+1 Maarten Kriek
13:00 Voorschoten'97 35+2 (zat) Wilhelmus 35+2 (zat) Koos de Bruijn
10:45 Voorschoten'97 JO11-4 DoCoS JO11-4G
10:45 Voorschoten'97 JO10-6 ASC JO10-4
10:45 Voorschoten'97 JO8-5 SJZ JO8-2
10:45 Voorschoten'97 MO17-1 Altior MO17-1 Maurice Plandsoen
MAANDAG 5 OKTOBER 2020
22:00 Multicult 7 Voorschoten'97 2 Zuidhaghe (Den Haag)
DINSDAG 6 OKTOBER 2020
18:45 Voorschoten'97 JO13-5 SJZ JO13-2 Maurice Plandsoen
WOENSDAG 7 OKTOBER 2020
21:30 Voorschoten'97 1 Woubrugge 2 Vliethorst, de (Voorschoten)
VRIJDAG 9 OKTOBER 2020
20:30 Rijnvogels 35+1 Voorschoten'97 35+1 Sportpark De Kooltuin
21:00 Voorschoten'97 35+1 Quick Boys 35+1 Sportpark De Kooltuin
21:30 Noordwijk 35+3 Voorschoten'97 35+1 Sportpark De Kooltuin
22:00 Voorschoten'97 35+1 Roodenburg 35+1 Sportpark De Kooltuin
20:00 Voorschoten'97 35+2 Gr.WII VAC 35+1 Sportpark Noord
21:00 Sporting Leiden 35+1 Voorschoten'97 35+2 Sportpark Noord
21:30 Voorschoten'97 35+2 Lugdunum 35+1 Sportpark Noord
22:00 Roodenburg 35+2 Voorschoten'97 35+2 Sportpark Noord
20:00 Noordwijk 35+1 Voorschoten'97 35+3 Sportpark Adegeest
20:30 Voorschoten'97 35+3 Quick Boys 35+2 Sportpark Adegeest
21:30 Sporting Leiden 35+2 Voorschoten'97 35+3 Sportpark Adegeest
22:00 Voorschoten'97 35+3 Rijnvogels 35+2 Sportpark Adegeest
20:00 Die Haghe VR30+3 Voorschoten'97 VR30+1 Sportpark Ockenburgh
20:30 Voorschoten'97 VR30+1 Quick Boys VR30+1 Sportpark Ockenburgh
21:00 Rijnvogels VR30+1 Voorschoten'97 VR30+1 Sportpark Ockenburgh
21:30 Voorschoten'97 VR30+1 Die Haghe VR30+2 Sportpark Ockenburgh
20:00 Kagia VR30+1 Voorschoten'97 VR30+2 Sportpark Roodemolen
20:20 Voorschoten'97 VR30+2 UVS VR30+1 Sportpark Roodemolen
20:40 FC Oegstgeest VR30+1 Voorschoten'97 VR30+2 Sportpark Roodemolen
21:00 Voorschoten'97 VR30+2 Teylingen VR30+1 Sportpark Roodemolen
20:00 Voorschoten'97 VR30+3 RCL VR30+1 Sportpark De Bloemerd
20:30 DSO VR30+1 Voorschoten'97 VR30+3 Sportpark De Bloemerd
21:00 Voorschoten'97 VR30+3 Floreant VR30+1 Sportpark De Bloemerd
22:00 Alphia VR30+1 Voorschoten'97 VR30+3 Sportpark De Bloemerd

                        

 

 




© 2020-2021 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.