« sep 2020 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Blessurespreekuur
Blessurespreekuur
Blessurespreekuur
Blessurespreekuur
Blessurespreekuur
Blessurespreekuur
Hoofdmenu

Trainingsschema

Trainingsschema 2020-2021 (m.i.v. 24-08-2020)

 

 Maandag

    

 

Tijd

Teams

Veld

Trainer

15.30 – 17.45

BSO

1b

 

16.45 – 17.45

JO8-1/2   & JO9-1/2   & JO10-1/2

1&2

MarceldH / DjiriM

17.45 – 18.45

JO11-1/2 & JO12-1/2 & JO9-3/4

1&2

MarceldH / DjiriM

17.00 – 18.00

MO15-3   &

3ab

Sybco /

17.00 – 18.00

JO11-3    & JO15-3

4ab

GuidoV / SaidB

17.00 – 18.00

JO12-5    & JO12-6

5ab

TomW / FrancisdH

17.00 – 18.00

JO10-3/4 & JO9-6 +JO8-3

6ab

 

18.00 – 19.00

JO13-1    & JO12-3

3ab

SanderD / ArjanS

18.30 – 19.30

JO14-1    & MO17-2   

4ab

NickG / PaulvW

18.00 – 19.00

MO9-1/2  & MO11-1/2/3

5ab

 

18.00 – 19.00

MO13-1   & MO13-3

6ab

TessavdL / ClemensB

18.45 – 20.00

JO19-1    & JO19-2

1ab

DjiriM / MatthewvL

18.45 – 20.00

JO17-1    & JO17-2

2ab

KaramM / RonaldvdG

19.00 – 20.15

JO15-1    & JO15-2

3ab

EvertvZ / CarlovV

19.30 – 20.30

JO17-4    & MO19-1

4ab

MaartenH / JaccoS

19.00 – 20.15

JO16-1    & JO16-2  

5ab

JonJoostC / MarcelG

19.00 – 20.00

MO15-1   & MO15-2  

6ab

 

20.00 – 21.30

Zaterdagselectie

1ab

TheoD / MarceldH

20.00 – 21.30

Zaterdagselectie + keepers

2a

TheoD / MarceldH

20.00 – 21.00

Keepers Zat.sel + O16-O19

2b

ErikT

20:15 – 21.00

Zaterdag 6 &

5ab

 

20.00 – 21.45

JO19-3 & MO17-1 + VR1 Zat.

6ab

MatthewvL / AllanN

Dinsdag

    

 

14.00 – 15.00

Walking Football

1a

 

15.30 – 17.15

BSO

1b

 

16.30 – 17.30

JO9-7

1a

 

17.00 – 18:00

JO12-4

2a

RamonR /

17.00 – 20.30

Atletiek

4

 

18.00 – 19.15

JO14-1 & JO14-2

1ab

NickG /SebasS+EddyW

18.00 – 19.00

JO15-1 & JO14-4

2ab

EvertvZ / RenzovS

18.00 – 19.00

JO19-1 & JO14-5

3ab

DjiriM / MaartenV

18.00 – 19.00

JO13-4 & MO13-2

5ab

FrancisdK /

18.00 – 19.00

JO13-1 & JO13-2

6ab

SanderD /

19.00 – 20.15

JO17-1 & JO14-3

2ab

KaramM / CarlR+MaartenB

19.00 – 20.15

JO16-1

3b

JonJoostC

19.00 – 20.15

JO19-4 & MO15-4

5ab

HansB / MichielK

19.00 – 20.15

JO17-3 & JO17-5

6ab

QuintL / HarmvdB

19.30 – 21.00

Zaterdagselectie

1ab

TheoD / MarceldH

20.15 – 21.30

Zondagselectie

2ab

DenisL / JeffreyvV

19.30 – 21.30

Zaterdagselectie

3a

TheoD / MarceldH

19.30 – 21.30

Keepers Zon.sel.

3b

DanielG

20.15 – 21.30

Zaterdag 10 & VR1 Zo.

5ab

JonathanT / MichielK

20.15 – 21.30

Zaterdag 3/4 & Zaterdag 8

6ab

KasperK / ThijsvdM

Woensdag

    

 

12.00 – 16.00

Da Vinci College 

2

 

13.30 – 14.30

O7 & O8 - circuit

1ab

MarceldH / DjiriM

14.30 – 15.30

O9 & O10 - circuit

1ab

MarceldH / DjiriM

14.30 – 17.15

BSO

4a

 

15.30 – 16.30

O11 & O12 - circuit

1ab

MarceldH / DjiriM

17.30 – 18.15

Keeperstraining O8 t/m O12

1a

JeroenV

18.15 – 19.15

Keeperstraining O13 t/m O16

1a

JeroenV

18.00 – 19.15

MO17-1

1b

AllenN

18.00 – 19.00

JO15-3   & JO15-4

2ab

FlorisE / FloresG

18.00 – 19.00

MO13-1  &

3ab

TessavdL /

18.00 – 19.00

MO15-1  & MO15-2

4ab

 

18.00 – 19.00

JO13-3   & JO13-5

5ab

MarcovdH / nnb

18.00 – 19.00

JO15-2   & MO15-3

6ab

CarlovV / FlorisE

19.15 – 20.30

MO19-1  & JO17-4

1ab

JaccoS / MaartenH

19.15 – 20.30

Zat 14    & JO16-3

2ab

TommyN / CollinvV

19.00 – 20.15

JO17-2   & JO16-2

3ab

RonaldvdG / MarcelG

19.00 – 22.00

Atletiek

4ab

 

19.00 – 20.15

JO16-4  & MO17-2

5ab

GeorgeP / PaulvW

19.00 – 20.15

JO19-2  & JO19-3

6ab

MatthewvL / MatthewvL

20.30 – 22.00

Zaterdag 11 & Zat.35+ 1/2

1ab

René / PaulW

20.30 – 22.00

Zaterdag 5 & 9

2ab

SjoerdO / TjeerddV

20.30 – 22.00

Zaterdag 7

3ab

ArjunS /

20.30 – 22.00

Zaterdag 12 & 13

5ab

Allard / Matthias

20.15 – 21.30

Zondag 35+ / VR1 Zat.

6ab

Cor / AllanN

Donderdag

   

15.30 – 17.15

BSO

1b

 

17.00 – 18.00

JO9-5 + JO10-5

6a

 

17.00 – 20.00

Atletiek

4ab

 

16.45 – 18.45

O8-1/2 t/m O12-1/2

1ab

MarceldH / DjiriM

17.45 – 18.45

O8-1/2 t/m O12-1/2

2a

MarceldH / DjiriM

18.00 – 19.00

JO14-2

2b

SebasS+EddyW

18.00 – 19.00

JO14-4

3ab

RenzovS /

18.00 – 19.00

JO13-1  & JO13-2

5ab

SanderD / Tymen&Jonathan

17.45 – 19.00

JO19-1  & JO14-1

6ab

DjiriM / NiekG

18.45 – 19.15

Keepers zat.sel. + O16-O19 sel.

1a

ErikT

19.15 – 20.45

Zaterdagselectie

1ab

TheoD / MarceldH

19.15 – 20.30

Zaterdagselectie

2a

TheoD / MarceldH

19.00 – 20.00

Keepers Zon.sel

2b

DanielG

19.00 – 20.15

MO15-4 & JO17-3

3ab

PetervN / QuintL+ChristianD

19.00 – 20.15

JO17-1 & JO16-1

5ab

KaramM / JonJoostC

19.00 – 20:15

JO15-1 & JO14-3

6ab

EvertvZ / MaartenB

20.45 – 22.00

Zat 3 & Zat 4

1ab

KasperK /

20.30 – 22.00

Zon 3 & Zon 4

2ab

LeandervV / MarcelG

20.15 – 21.30

Zaterdag 6 & Zaterdag 15

5ab

JasperM / ReindervZ

20.15 – 21.30

Zondagselectie

6ab

DenisL / JeffreyvV

Vrijdag

    

 

15.30 – 17.15

BSO

1b

 

16.00 – 19.00

Play2improve

1a

 

16.00 – 17.00

JO10-6

2ab

RonaldK /

17.30 – 19.00

JO11-4/5

5a

FabianI /

17.00 – 18.00

 

6ab

 

18.00 – 19.00

 

1b

 

18.00 – 19.00

JO13-5 & JO15-4

2ab

RaymondB / DudleyS

18.00 – 19.00

 

5b

 

19.00 – 20.00

JO16-4 & JO14-5

1ab

GeorgeP / MaartenV

19.00 – 20.00

 

2ab

 

19.00 – 20.00

Atletiek

4ab

 

19.00 – 20.00

 

5ab

 

20.00 – 21.00

7 x 7 heren/dames

1ab

 

20.00 – 21.00

7 x 7 heren/dames

 2ab

 

20.00 – 21.00

 

5ab

 

20.00 – 21.00

 

6ab

 

 

Veldhelft A is de kleedkamerzijde – veldhelft B is de Adm de Ruytersingel kant

 

© 2020-2021 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.