Zon 4 okt: Strandloop 4 km Wassenaarseslag

 

 

 

Hoofdmenu

 

Uitslagen Baanatletiek

** = clubrecord

Clubrecords bijgewerkt t/m 3 sep 2020

 

3 sep 2020: 2e Westlandse Avondinstuif te Naaldwijk

# Naam Categorie afstand Resultaat
42 (van Masters mannen) Hein van der Kallen Masters mannen 65 1500 m 6:32,51 **

23 mrt 2020: Eindstand QuatroCrosscircuit

Inmiddels is duidelijk dat de laatste cross niet meer gelopen zal worden.

en daarmee is de stand na drie lopen de eindstand.

Alleen wie drie keer heeft meegelopen is nu in de eindstand opgenomen.

Of er nog prijzen worden of zijn uitgereikt is mij niet bekend.

Plek Naam Categorie score
5 Senna van Paridon MpC 5.67
4 Bas Hilgersom JpC 7.67
6 Noah Bahe JpC 11
7 Tygo van der Wees JpC 13
2 Pascal Hendriksen JpB 2.33
2 Roemer van der Wilt JpA1 2.33
3 Bas van Leeuwen JpA1 4.33
4 Fenne Könemann MpB 6
15 Lukas Bahe JpA1 19.33
7 Steven van der Torre JpA2 14.67

8 feb 2020: Keukenhofboscross Lisse

Volledige Uitslag en stand staat bij Kurt Dockhorn.

Rang Naam Cat afstand Tijd
4 Senna van Paridon MpC 800 m 5,32,4
8 Bas Hilgersom JpC 800 m 5,33,2
10 Didier Roodakkers JpC 800 m 5,46,1
11 Noah Bahé JpC 800 m 5,47,2
13 Tygo van der Wees JpC 800 m 6,37,0
14 Tycho van Dorp JpC 800 m DNS
3 Pascal Hendriksen JpB 1000 m 6,40,7
8 Fenne Köneman MpB 1000 m 7,42,3
3 Roemer van der Wilt JpA1 1200 m 6,29,6
4 Bas van Leeuwen JpA1 1200 m 6,33,6
13 Steven van der Torre JpA2 1200 m 7,58,3
20 Lukas Bahé JpA1 1200 m 8,29,4

25 jan 2020 : Leidsehoutcross

Plek Naam Categorie Afstand Tijd
4 Jasmine van Alderwegen MpC 600 m 03:43,2
7 Tycho van Dorp JpC 600 m 03:49,4
4 Timo Könemann Jpmini 600 m 03:52,2
5 Simon Kranenburg Jpmini 600 m 03:53,8
10 Bas Hilgersom JpC 600 m 04:03,1
11 Noah Bahe JpC 600 m 04:13,0
7 Senna van Paridon MpC 600 m 04:18,0
13 Tygo van der Wees JpC 600 m 04:53,1
2 Roemer van der Wilt JpA1 1200 m 06:01,9
2 Pascal Hendriksen JpB 1200 m 06:12,3
6 Bas van Leeuwen JpA1 1200 m 06:46,7
5 Fenne Könemann MpB 1200 m 07:19,2
16 Tim Verbeek JpA1 1200 m 07:20,8
20 Lukas Bahe JpA1 1200 m 08:05,8
19 Steven van der Torre JpA2 1200 m 09:45,8
5 Olivier Ferrier JD 1800 m 09:10,3
4 Veronique Verweij MD 1800 m 09:38,7
7 Hidde de Jong JD 1800 m 09:51,6

30 nov 2019: Quatrocross Voorschoten '97 in Vlietland

Voor uitslag alle verenigingen zie hier.

plaats naam categorie afstand tijd
3 Simon Kranenburg Jongens Mini ca. 800 meter 3.52
4 Tycho van Dorp Jongens Pupillen C ca. 800 meter 3.40
5 Bas Hilgersom Jongens Pupillen C ca. 800 meter 3.48
6 Didier Roodakkers Jongens Pupillen C ca. 800 meter 3.51
9 Senna van Paridon Jongens Pupillen C ca. 800 meter 4.09
12 Noah Bahé Jongens Pupillen C ca. 800 meter 4.12
14 Tygo van der Wees Jongens Pupillen C ca. 800 meter 5.08
2 Pascal Hendriksen Jongens Pupillen B ca. 1.000 meter 4.24
5 Fenne Könemann Meisjes Pupillen B ca. 1.000 meter 5.24
13 Tijmen van Rijn Jongens Pupillen B ca. 1.000 meter 5.47
2 Floriaan Steens Jongens Pupillen A (2e jrs) ca. 1.200 meter 4.28
2 Roemer vd Wilt Jongens Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 meter 4.31
3 Bas van Leeuwen Jongens Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 meter 4.34
15 Tim Verbeek Jongens Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 meter 5.27
18 Lukas Bahé Jongens Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 meter 6.05
12 Steven van der Torre Jongens Pupillen A (2e jrs) ca. 1.200 meter 5.40
13 Marnix Flipse Jongens Pupillen A (2e jrs) ca. 1.200 meter 5.41
8 Hidde de jong Jongens Junioren D ca. 1.500 meter 6.04

23 nov 2019 : Indoor CD junioren ARV Ilion te Zoetermeer

# Naam Categorie Onderdeel Resultaat
6 Chiara Kolfin Meisjes Junior D2 60 meter 9,29

14 sep 2019: ZHM Pupillen bij AAV '36- Alphen aan den Rijn

# Naam Categorie Onderdeel Resultaat
28 Steven van der Torre Jongens Pupil A1 60 meter 11,26
33 Steven van der Torre Jongens Pupil A1 Meters maken 1225,00
25 Steven van der Torre Jongens Pupil A1 Slingeren 14,50
31 Steven van der Torre Jongens Pupil A1 Vortexwerpen 20,50
17 Steven van der Torre Jongens Pupil A1 Verspringen 3,00
24 Bas Leeuwen Jongens Pupil B 40 meter 7,76
28 Roemer van der Wilt Jongens Pupil B 40 meter 7,91
1 Roemer van der Wilt Jongens Pupil B Meters maken 1050,00
4 Bas Leeuwen Jongens Pupil B Meters maken 1000,00
27 Roemer van der Wilt Jongens Pupil B Slingeren 10,00
31 Bas Leeuwen Jongens Pupil B Slingeren 9,50
16 Roemer van der Wilt Jongens Pupil B Vortexwerpen 19,50
18 Bas Leeuwen Jongens Pupil B Vortexwerpen 19,00
3 Bas Leeuwen Jongens Pupil B Hoogspringen 0,95
24 Roemer van der Wilt Jongens Pupil B Hoogspringen 0,75
6 Pascal Hendriksen Jongens Pupil C Meters maken 950,00
8 Pascal Hendriksen Jongens Pupil C 40 meter horden 8,26
11 Pascal Hendriksen Jongens Pupil C Balwerpen 5,30
1 Pascal Hendriksen Jongens Pupil C Vortexwerpen 27,00
13 Pascal Hendriksen Jongens Pupil C Hoogspringen 0,90
13 Pascal Hendriksen Jongens Pupil C Verspringen 2,90
6 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupil Mini Meters maken 850,00
10 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupil Mini 40 meter horden 9,83
10 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupil Mini Balwerpen 3,40
9 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupil Mini Vortexwerpen 10,00
13 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupil Mini Hoogspringen 0,70
17 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupil Mini Verspringen 2,15

30 aug 2019: Nazomerwedstrijd Voorburg

# Naam Categorie 40m 60m 600m Punten totaal
3 Dannya Hamidi Meisjes Pupil A1 7,31 10,63 2:38,76 1072
# Naam Categorie Onderdeel Resultaat
2 (masters mannen) Hein van der Kallen Masters Mannen 65+ 800 m 3:05,28 **

9 aug 2019: Runnersworld Utrecht Track Meetings


Gert in tenue van Leiden Atletiek

# Naam Categorie Onderdeel Resultaat wind
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ 200 meter horden 39,02 +0.7 m/s
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ Hink-stap-springen 8,06 ** +1.0 m/s

20 juli 2019: 2e Slinger/gewichtwerp wedstrijd bij AV Gouda, te Gouda

# Naam Categorie Onderdeel Resultaat
12 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ Gewichtwerpen 9,47 **
8 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ Kogelslingeren 26,03

29 jun 2019: Clubkampioenschappen voor baan- en wegatleten van Voorschoten '97

Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m Bal Vortex Ver Punten totaal
1 Jasmine van Alderwegen 9,1 3,63 9,91 2,19 131
2 Francesca Marzolo 10,5 2,85 6,54 2,04 70

Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m Bal Vortex Ver Punten totaal
1 Tim Van Heijningen 8,5 3,85 6,97 2,97 155
2 Bas Hilgersom 8,6 4,30 11,59 2,11 141
3 Tygo van der Wees 10,0 2,83 6,18 2,12 69
4 Tycho van Dorp 8,8 3,28 DNS DNS 37

Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m Bal Vortex Ver Punten totaal
1 Pascal Hendriksen 7,6 5,60 25,92 3,02 1154

Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Loes Hilgersom 7,5 5,90 15,51 3,03 226
2 Emma Boonstra 7,8 4,78 6,66 2,51 145
3 Julieta Marzolo 8,5 4,10 7,67 2,11 112

Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Bas van Leeuwen 7,5 5,17 16,88 3,31 213
2 Roemer van der Wilt 8,2 5,51 14,70 2,78 173

Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Lisa Schuurman 11,4 4,37 13,98 2,90 149
2 Sascha Verheij 12,0 4,14 12,37 2,77 125
3 Elin Landman 11,3 3,77 11,09 2,59 122

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Faas Glasbergen 9,8 5,65 25,30 3,51 231
2 Tycho Willemse 9,9 5,27 21,82 3,57 213
3 Leon Van Heijningen 10,8 5,20 19,69 3,19 176
4 Steven van der Torre 11,5 4,73 14,26 3,00 135
5 Marnix Flipse 10,9 4,18 11,49 2,83 125

Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Fien Sannen 10,3 5,35 20,62 3,04 215
2 Laura Marchand 10,7 5,49 15,01 3,03 185
3 Hanna va Osch 11,6 5,88 15,43 2,95 170
4 Lisa Rolfes 11,1 4,17 13,14 3,20 159
5 Louisa Vink 11,7 4,13 15,60 2,15 123

Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Orlando Van Leeuwen 10,0 6,59 18,75 3,26 1554
2 Matti Dijkhuijs Vroeger Oude Breuyl 10,6 5,64 17,39 3,60 1459
3 Sasha de Dood 11,3 7,00 25,21 2,71 1386

Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Chiara Kolfin 9,2 6,43 13,03 3,77 1350
2 Wietske van 't Veer 9,1 6,71 11,67 3,66 1330
3 Femke van Zeijl 9,5 6,26 12,06 3,48 1209
4 Rosa den Outer 9,4 6,40 12,73 3,20 1193
5 Veronique Verweij 10,1 6,05 12,69 3,51 1125
6 Iris van der Ploeg 10,5 6,38 12,37 2,07 794
7 Nina Vreuls 12,5 4,14 6,38 2,22 290

Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Stan Berger 12,1 6,38 20,41 3,84 1469
2 Levente Eekhof 12,5 6,17 20,15 3,69 1370
3 Jurre Glasbergen 12,8 5,10 12,45 3,30 1024
4 Olivier Ferrier 12,8 5,40 11,07 3,12 974
5 Hidde De Jong 13,5 4,97 9,82 3,16 842

Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Lotte De Ruiter 12,9 6,45 15,22 3,58 1217
2 Jette Sannen 12,6 7,19 13,66 3,13 1171

Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Aïsha Snieder 13,8 9,68 26,49 3,81 1974

Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Peter Schrijver 13,0 9,52 37,82 4,90 1580
2 Tim Overduin 13,2 8,86 42,77 4,00 1336

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Wouter Dollekamp 14,3 5,73 17,79 3,88 425

Senioren Vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Lisa Brink 14,9 9,40 25,35 3,61 1717
2 Sterre Mulder 15,2 6,65 13,96 4,00 1321

Senioren Mannen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Dennis Huijssteden de Wit 12,5 8,54 36,45 4,63 1502
2 Dennis Rog 12,6 9,73 35,10 4,27 1460

Masters vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Martine Hendriksen 16,3 6,90 14,22 2,85 861

Masters mannen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Maarten Bloem 14,3 7,06 25,70 4,05 756
2 Waldo de Boer 15,1 8,15 29,25 3,09 679
3 Bert Boter 16,2 5,00 13,49 3,39 32

28 juni 2019 : Kogel-Discus wedstrijd 3 bij AV Rijnsoever in Katwijk

Masters Mannen - Meerkamp

# Naam Discus Kogel Punten totaal
3 Gert Velthuizen 21,66 7,22 509

22 jun 2019: 3e comp. wedstrijd Junioren C/D Leiden Atletiek Leiden

Jongens Junior C

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
10 Luuk van der Kraan 100 meter 13,11 +0.6 m/s 652
15 Luuk van der Kraan 800 meter 2:31,26 - 547
18 Stijn Sannen 300 meter horden (76cm) 57,20 - 365
9 Stijn Sannen Hoogspringen 1,35 - 499
13 Luuk van der Kraan Verspringen 3,95 - 408
14 Stijn Sannen Verspringen 3,83 - 0
10 Voorschoten '97 Totaal - - 2471

Jongens Junior D

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
18 Olivier Ferrier 80 meter 12,49 -0.9 m/s 402
15 Olivier Ferrier 1000 meter 3:41,17 - 413
18 Levente Eekhof 80 meter horden (76cm) 16,85 -0.5 m/s 269
6 Voorschoten '97 4 x 80m 47,62 - 455
8 Stan Berger Speerwerpen 400 gram 24,25 --- 401
12 Levente Eekhof Discuswerpen 1 kilogram 14,54 --- 197
18 Hidde de Jong Kogelstoten 3 kilogram 4,78 --- 226
15 Stan Berger Hoogspringen 1,10 --- 316
14 Hidde de Jong Verspringen 3,15 --- 248
10 Voorschoten '97 Totaal - - 2927

Meisjes Junior C

# Naam Team Resultaat wind Team punten
18 Jette Sannen 800 meter 3:06,19 --- 278
11 Maud Dernee Speerwerpen 500 gram 19,88 --- 322
19 Jette Sannen Speerwerpen 500 gram 12,59 --- 0
14 Jette Sannen Kogelstoten 3 kilogram 6,84 --- 356
11 Voorschoten '97 Totaal - - 956

Meisjes Junior D

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
4 Wietske van 't Veer 60 meter 9,12 +1.3 m/s 526
7 Chiara Kolfin 60 meter 9,30 +1.3 m/s 494
4 Rosa den Outer 1000 meter 3:28,84 --- 487
24 Veronique Verweij 60 meter horden (76cm) 16,37 -0.4 m/s 62
6 Voorschoten '97  4 x 60m 36,24 - 504
12 Rosa den Outer Discuswerpen 0,75 kilogram 12,52 - 151
14 Wietske van 't Veer Kogelstoten 2 kilogram 6,61 --- 343
18 Veronique Verweij Kogelstoten 2 kilogram 6,11 --- 0
10 Chiara Kolfin Verspringen 3,54 --- 326
17 Fiene Jonker Verspringen 2,99 --- 0
9 Voorschoten '97 Totaal - - 2893

16 jun 2019: 3e comp. wedstrijd Senioren 3e divisie AV `47 Boskoop

Senioren Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
19 Kris Vergouwen 100 meter 13,39 +0.1 m/s 325
15 Tim Overduin Kogelstoten 7,26 kilogram 7,02 - 223
9 Tim Overduin Kogelslingeren 7,26 kilogram 15,96 - 196
19 Kris Vergouwen Verspringen 4,89 +0.2 m/s 344
13 Voorschoten '97 Totaal - - 1088

Senioren Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Team punten
13 Aïsha Snieder 100 meter 13,88 +0.9 m/s 527
23 Lisa Brink 100 meter 14,85 +1.0 m/s 0
21 Sterre Mulder 200 meter 31,64 -0.3 m/s 387
8 Aïsha Snieder 100 meter horden (84cm) 18,24 +1.1 m/s 457
2 Lisa Brink Kogelstoten 4 kilogram 9,98 ** - 588
26 Sterre Mulder Kogelstoten 4 kilogram 6,80 - 0
14 Lisa Brink Kogelslingeren 4 kilogram 19,46 --- 393
10 Aïsha Snieder Hoogspringen 1,35 - 550
15 Sterre Mulder Verspringen 4,14 +0.1 m/s 460
13 Voorschoten '97 Totaal - - 3362

15 juni 2019: ZHM Pupillen bij ARV Ilion- Zoetermeer

Meisjes Pupil Mini

# Naam Vereniging Resultaat
11 Jasmine van Alderwegen 40 meter 9,33
4 Jasmine van Alderwegen Meters maken 825,00
9 Jasmine van Alderwegen Slingeren 6,50
4 Jasmine van Alderwegen Vortexwerpen 9,50
8 Jasmine van Alderwegen Hoogspringen 0,65

Jongens Pupil C

# Naam Vereniging Resultaat
6 Pascal Hendriksen 40 meter 7,64
2 Pascal Hendriksen Meters maken 975,00
9 Pascal Hendriksen Slingeren 11,00
1 Pascal Hendriksen Vortexwerpen 24,50
12 Pascal Hendriksen Hoogspringen 0,80

Jongens Pupil B

# Naam Vereniging Resultaat
2 Roemer van der Wilt Meters maken 1025,00
5 Bas Leeuwen Meters maken 1000,00
20 Bas Leeuwen 40 meter horden 8,39
31 Roemer van der Wilt 40 meter horden 9,13
12 Bas Leeuwen Balwerpen 5,00
12 Roemer van der Wilt Balwerpen 5,00
18 Roemer van der Wilt Medicienbalstoten 5,00
22 Bas Leeuwen Medicienbalstoten 4,90
17 Roemer van der Wilt Vortexwerpen 17,00
21 Bas Leeuwen Vortexwerpen 16,00
7 Bas Leeuwen Hoogspringen 1,05
24 Roemer van der Wilt Hoogspringen 0,90
12 Bas Leeuwen Verspringen 3,05
25 Roemer van der Wilt Verspringen 2,75

Jongens Pupil A1

# Naam Vereniging Resultaat
36 Steven van der Torre Meters maken 1200,00
29 Steven van der Torre 60 meter horden 12,83
23 Steven van der Torre Kogelstoten 5,20
35 Steven van der Torre Vortexwerpen 15,50
38 Steven van der Torre Hoogspringen 0,90
38 Steven van der Torre Polsstokverspringen 3,05

26 mei 2019: 2e comp. wedstrijd Senioren 3e divisie Haag Atletiek Den Haag

De vrouwen scoorden iets beter dan de mannen.

En beiden hadden nog 4 onbezettte onderdelen.

Senioren Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
13 Ties Wilde 100 meter 12,62 +0.0 m/s 460
15 Dennis Huyssteden De Wit 100 meter 12,81 +0.0 m/s 0
12 Kris Vergouwen 400 meter 59,25 --- 456
9 Voorschoten '97 4 x 100m 50,07 - 479
10 Tim Overduin Speerwerpen 800 gram 39,11 - 478
11 Dennis Huyssteden De Wit Speerwerpen 800 gram 37,89 --- 0
5 Ties Wilde Kogelstoten 7,26 kilogram 10,35 - 486
16 Tim Overduin Kogelstoten 7,26 kilogram 6,25 - 0
17 Kris Vergouwen Verspringen 4,85 +4.4 m/s 334
12 Voorschoten '97 Totaal - - 2693

Senioren Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
10 Aïsha Snieder 100 meter 14,08 -1.7 m/s 495
23 Sterre Mulder 100 meter 15,27 -1.7 m/s 0
12 Voorschoten '97 4 x 100m 57,70 - 442
11 Lisa Brink Speerwerpen 600 gram 26,82 --- 540
12 Lisa Brink Kogelstoten 4 kilogram 9,13 --- 529
9 Aïsha Snieder Hoogspringen 1,35 --- 550
12 Sterre Mulder Hink-stap-springen 9,03 +3.7 m/s 524
13 Voorschoten '97 Totaal - - 3080

25 mei 2019: 2e comp. wedstrijd Junioren C/D ARV Ilion Zoetermeer

Mooie resultaten bij Jongens C en Meisjes D

Jongens Junior C

# Naam Onderdeel Resultaat   Team punten
12 Luuk van der Kraan 150 meter 20,36 +0.0 m/s 586
22 Tobias van Doesburg 150 meter 23,10 +0.0 m/s 374
14 Luuk van der Kraan 800 meter 2:26,14 - 597
17 Tobias van Doesburg 800 meter 2:36,34 - 500
14 Stijn Sannen 100 meter horden (84cm) 20,13 -0.2 m/s 355
6 Voorschoten '97 JC 4 x 100m 53,75 - 580
9 Sander Velzen Speerwerpen 600 gram 26,53   440
19 Thijs van der Torre Speerwerpen 600 gram 14,07 --- 0
9 Stijn Sannen Hoogspringen 1,40 --- 541
11 Sander Velzen Verspringen 4,25 +0.4 m/s 468
9 Voorschoten '97 Totaal - - 4441

Jongens Junior D

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
16 Stan Berger 80 meter 12,19 +1.1 m/s 442
19 Levente Eekhof 80 meter 12,56 +1.0 m/s 394
10 Olivier Ferrier 1000 meter 3:39,00 - 425
16 Levente Eekhof 80 meter horden (76cm) 16,37 -0.5 m/s 301
7 Voorschoten '97 JD 4 x 80m 48,32 - 432
11 Stan Berger Discuswerpen 1 kilogram 15,50 --- 218
18 Olivier Ferrier Kogelstoten 3 kilogram 5,20 --- 255
18 Hidde de Jong Hoogspringen 1,10 --- 316
16 Hidde de Jong Verspringen 3,15 +0.5 m/s 248
11 Voorschoten '97 Totaal - - 3031

Meisjes Junior C

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
20 Jette Sannen 150 meter 23,72 -0.1 m/s 333
13 Jette Sannen Discuswerpen 1 kilogram 15,61 --- 220
11 Jette Sannen Kogelstoten 3 kilogram 7,45 --- 391
12 Voorschoten '97 Totaal - - 944

Meisjes Junior D

# Naam Vereniging Resultaat Wind Team punten
8 Wietske van 't Veer 60 meter 9,24 +0.9 m/s 504
9 Chiara Kolfin 60 meter 9,26 +0.9 m/s 501
10 Rosa den Outer 60 meter 9,51 -0.7 m/s 0
2 Rosa den Outer 1000 meter 3:24,50 - 515
8 Chiara Kolfin 60 meter horden (76cm) 12,39 +0.2 m/s 338
3 Voorschoten '97 MD 4 x 60m 35,09 - 557
7 Femke van Zeijl Speerwerpen 400 gram 16,00 --- 244
10 Wietske van 't Veer Hoogspringen 1,20 --- 389
12 Femke van Zeijl Verspringen 3,42 -0.2 m/s 302
7 Voorschoten '97 Totaal - - 3350

19 mei 2019: 7e Spectades Games te Vierpolders

# in cat Naam Categorie Onderdeel Resultaat Wind
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ 100 meter 15,52 **
+0.9 m/s
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ Speerwerpen 600 gram 18,67 -
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ Discuswerpen 1 kilogram 22,01 -

11 mei 2019: ZHM Pupillen bij SC Reeuwijk in Reeuwijk

Pl Naam categorie 40mH* ver hoog vortex balst Mmaken Pnt Tot
10 Jasmine van Alderwegen Meisjes pup C 10,26 1,85 0,65 7,50 3,00 725 243
Pl Naam categorie 40m* hindern hhoog vortex Sling Mmaken Pnt Tot
14 Bas Leeuwen Jongens pup B 7,61 1,146 0,85 14,00 13,50 975 283
15 Roemer van der Wilt Jongens pup B 7,80 1,146 0,80 15,00 13,00 1.025 281
Pl Naam categorie 60m* hindern ver vortex Sling Mmaken Pnt Tot
32 Steven van der Torre Jongens pup A1 11,18 1,398 2,45 16,50 15,50 1.175 180
Pl Naam categorie 60mh* pols hoog vortex kogel Mmaken Pnt Tot
33 Sasha de Dood Jongens pup A2 12,22 3,30 0,95 23,00 6,10 1.225 255

28 apr 2019 : NK Werpvijfkamp bij AV Edam, te Edam

# Naam Categorie Discus Gewicht Kogel Kogelsl Speer Punten totaal
3 Gert Velthuizen M60 19,35 9,40 ** 7,45 27,16 ** 18,63 1854

13 apr 2019: ZHM Pupillen bij Leiden Atletiek in Leiden

Pl in cat naam categorie 40m* hindern hhoog vortex Sling Mmaken Pnt Tot
14 Jasmine van Alderwegen Meisjes pup mini 10,37 1,379 0,60 9,00 5,50 425 122
13 Tygo van der Wees Jongens pup mini 10,55 1,379 0,55 5,00 3,00 750 94
4 Pascal Hendriksen Jongens pup C 7,53 1,225 0,75 23,50 10,50 950 348
Pl in cat naam categorie 40mH* ver hoog vortex balst Mmaken Pnt Tot
16 Bas Leeuwen Jongens pup B 8,70 3,00 1,00 17,50 4,30 925 320
23 Roemer van der Wilt Jongens pup B 9,26 2,80 0,75 11,00 4,90 1.000 269
Pl in cat naam categorie 60m* hindern ver vortex Sling Mmaken Pnt Tot
20 Fien Sannen Meisjes pup A2 10,93 1,375 2,75 17,50 13,50 1.300 229
26 Laura Marchand Meisjes pup A2 11,26 1,375 2,80 14,00 13,50 1.325 213
45 Joris Burgenbosch Jongens pup A2 12,57 1,356 2,60 16,00 13,00 1.150 148

14 apr 2019: 1e comp. wedstrijd Senioren 3e divisie AV `40 Delft

Senioren Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Team punten
14 Dennis Huystede de Wit 100 meter 12,90 -1.7 m/s 409
16 Kris Vergouwen 100 meter 13,57 -1.7 m/s 0
15 Dennis Huystede de Wit 200 meter 26,65 -0.8 m/s 427
15 Kris Vergouwen 400 meter 1:00,89 --- 405
15 Tim Overduin 800 meter 2:32,75 --- 303
15 Tim Overduin Discuswerpen 2 kilogram 18,16 --- 171
16 Peter Schrijver Discuswerpen 2 kilogram 17,19 --- 0
10 Ties Wilde Kogelstoten 7,26 kilogram 9,47 --- 421
12 Peter Schrijver Kogelstoten 7,26 kilogram 7,94 --- 0
9 Ties Wilde Hoogspringen 1,60 --- 492
12 Voorschoten '97 totaal - - 2628

Senioren Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Team punten
8 Aisha Schnieder 100 meter 14,13 -0.7 m/s 488
10 Myrthre Vermaase 3000 meter 14:49,16 --- 170
9 Aisha Schnieder 100 meter horden (84cm) 19,17 -1.3 m/s 391
12 Zweedse Estafette Vsen 2:46,09 - 712
15 Lisa Brink Discuswerpen 1 kilogram 23,82 --- 410
27 Myrthre Vermaase Discuswerpen 1 kilogram 16,77 --- 0
10 Lisa Brink Kogelstoten 4 kilogram 9,45 --- 552
16 Sterre Mulder Verspringen 4,12 - 455
20 Jasmijn Mulder Verspringen 3,58 - 0
13 Voorschoten '97 totaal - - 3178

6 apr 2019: 1e comp. wedstrijd Junioren C/D AV De Spartaan Lisse

Een flinke groep atleten, en een mooi puntentotaal voor de jongens C.

Jongens Junior C

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
14 Luuk vd Kraan 100 meter 13,60 -1.6 m/s 585
18 Tobias v Doesburg 100 meter 14,61 -1.6 m/s 461
16 Luuk vd Kraan 800 meter 2:31,73 --- 543
19 Tobias v Doesburg 800 meter 2:34,08 --- 521
15 Stijn Sannen 100 meter horden (84cm) 21,05 -3.7 m/s 308
6 4 x 100m JJC 4 55,16 535
8 Sander v Velzen Speerwerpen 600 gram 26,18 --- 434
19 Thijs vd Torre Speerwerpen 600 gram 13,01 --- 0
16 Thijs vd Torre Discuswerpen 1 kilogram 12,19 --- 143
13 Thijs vd Torre Kogelstoten 4 kilogram 4,92 --- 236
10 Stijn Sannen Hoogspringen 1,40 --- 541
11 Sander v Velzen Verspringen 4,14 - 446
8 Voorschoten '97 totaal - - 4753

Jongens Junior D

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
18 Levente Eekhof 80 meter 12,39 -0.1 m/s 415
12 Olivier Ferrier 1000 meter 3:46,30 --- 385
19 Levente Eekhof 80 meter horden (76cm) 17,46 -2.7 m/s 232
9 4 x 80m JJD 50,60 - 310
12 Stan Berger Speerwerpen 400 gram 17,91 --- 283
17 Olivier Ferrier Kogelstoten 3 kilogram 5,06 --- 245
11 Stan Berger Hoogspringen 1,20 --- 389
17 Hidde de Jong Verspringen 3,15 +1.6 m/s 248
11 Voorschoten '97 totaal - - 2507

Meisjes Junior C

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
24 Jette Sannen 80 meter 13,13 -1.0 m/s 325
16 Jette Sannen Discuswerpen 1 kilogram 15,44 --- 216
10 Jette Sannen Kogelstoten 3 kilogram 6,77 --- 352
12 Voorschoten '97 totaal - - 893

Meisjes Junior D

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
6 Chiara Kolfin 60 meter 9,27 +0.0 m/s 499
9 Wietske vant Veer 60 meter 9,48 +0.0 m/s 462
17 Femke van Zeijl 60 meter 9,81 +0.0 m/s 0
1 Rosa den Outer 1000 meter 3:37,87 --- 432
10 Chiara Kolfin 60 meter horden (76cm) 12,92 -0.8 m/s 291
7 4 x 60m MJD 39,70 - 361
12 Iris vd Ploeg Speerwerpen 400 gram 13,81 --- 195
14 Femke van Zeijl Speerwerpen 400 gram 12,27 --- 0
13 Rosa den Outer Discuswerpen 0,75 kilogram 12,66 --- 154
12 Iris vd Ploeg Kogelstoten 2 kilogram 6,62 --- 343
16 Veronique Verweij Kogelstoten 2 kilogram 5,09 --- 0
8 Wietske vant Veer Hoogspringen 1,20 --- 389
- Iris vd Ploeg Hoogspringen NM --- 0
13 Rosa den Outer Verspringen 3,17 -1.3 m/s 252
16 Veronique Verweij Verspringen 3,05 +0.0 m/s 0
8 Voorschoten '97 totaal - - 3378

31 mrt 2019: Openingswedstrijd 2019 AAV `36, te Alphen aan den Rijn

Outdoor - Handgemeten

# (bij Mannen overall) Naam Categorie Onderdeel Resultaat
32 Gert Velthuizen Masters mannen 100 meter 17,0
24 Gert Velthuizen Masters mannen 200 meter 33,1
16 Gert Velthuizen Masters mannen Discuswerpen 19,87
17 Gert Velthuizen Masters mannen Speerwerpen 19,30

30 mrt 2019 : Openingswedstrijd bij AV Passaat te Papendrecht

# Naam Categorie Onderdeel Resultaat
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ 100 meter horden (84cm) 22,26 **
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ Verspringen 3,93 **

23 mrt 2019: Eindstand Quatrocrosses

# Naam Categorie Score Deelnamen
5 Jasmine van Alderwegen Meisjes MiniPupillen 5.00 4
2 Pascal Hendriksen Jongens C-Pupillen 2.33 4
2 Roemer van der Wilt Jongens B-Pupillen 2.00 4
3 Bas van Leeuwen Jongens B-Pupillen 2.67 4
19 Steven van der Torre Jongens A1-Pupillen 17.33 4
9 Louisa Vink Meisjes A2-Pupillen 8.67 3
5 Chiara Kolfin Meisjes D-Junioren 5.00 3
1 Olivier Ferrier Jongens D-Junioren 1.33 4

23 mrt 2019: 4e Quatrocross AV Rijnsoever

# Naam Categorie Afstand Tijd
4 Jasmine van Alderwegen Meisjes Minipupillen 700 m 00:04:31.00
3 Pascal Hendriksen Jongens C-Pupillen 700 m 00:03:40.00
2 Roemer van der Wilt Jongens B-pupillen 900 m 00:04:28.00
3 Bas van Leeuwen Jongens B-pupillen 900 m 00:04:44.00
18 Steven van der Torre Jongens A1-Pupillen 1.100 m 00:07:02.00
3 Fien Sannen Meisjes A2-Pupillen 1.100 m 00:05:50.00
8 Laura Marchand Meisjes A2-Pupillen 1.100 m 00:06:44.00
11 Louisa Vink Meisjes A2-Pupillen 1.100 m 00:07:47.00
5 Chiara Kolfin Meisjes D-Junioren 1.500 m 00:06:59.00
6 Olivier Ferrier Jongens D-Junioren 1.500 m 00:06:52.00
9 Hidde de Jong Jongens D-Junioren 1.500 m 00:07:25.00

23 mrt 2019: OpeningsWedstrijd junioren en senioren Leiden Atletiek

# Naam Categorie Onderdeel Resultaat Wind
2 Tim Overduin Jongens Junior B Discuswerpen 18,07 -
2 Tim Overduin Jongens Junior B Speerwerpen 34,24 -
2 Luuk van der Kraan Jongens Junior C1 100 meter 13,58 +5.0 m/s
8 Stan Berger Jongens Junior D1 80 meter 12,74 +0.5 m/s
1 Stan Berger Jongens Junior D1 Discuswerpen 18,76 -
1 Stan Berger Jongens Junior D1 Speerwerpen 19,49 -
6 Stan Berger Jongens Junior D1 Hoogspringen 1,15 -
2 Lisa Brink Senioren Vrouwen Discuswerpen 22,58 -
1 Lisa Brink Senioren Vrouwen Kogelstoten 9,12 -

17 mrt 2019: Kinderloop bij De VoorschotenLoop 

De prijswinnaars van de Kinderloop bij de VoorschotenLoop waren

   6 t/m 9 jaar  10 t/m 12 jaar  
   meisjes jongens   meisjes jongens 
Fleur Favren
Milo v Rhoon
Carlien Roos
Daan Creyghton
2 Femke Bakker Roemer vd Wilt Thara vd Knijff Abel Molenaar
3 Feline vd Burg Ivar vd Klijss Goya Soto y Koelemeijer Samuel van Benschop

9 mrt 2019: 3e Quatrocross AV De Spartaan

# in cat naam categorie afstand tijd
2 Pascal Hendriksen Jongens Pupillen C ca 1000 m 4:42
18 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupillen Mini ca 1000 m 6:11
2 Roemer van der Wilt Jongens Pupillen B ca 1600 m 6:29
3 Bas van Leeuwen Jongens Pupillen B ca 1600 m 6:45
18 Steven van der Torre Jongens Pupillen A1 ca 1600 m 8:38
9 Louisa Vink Meisjes Pupillen A2 ca 1600 m 9:01
4 Olivier Ferrier Jongens Junioren D ca 2000 m 8:51
5 Chiara Kolfin Meisjes Junioren D ca 2000 m 9:38
11 Hidde de Jong Jongens Junioren D ca 2000 m 9:39

1 feb 2019: NK Indoor Masters 2019 te Apeldoorn

# Naam categorie onderdeel prestatie
3 Gert Velthuizen Mannen 60 60mH 11,93**
2 Gert Velthuizen Mannen 60 HSS 8,20**

© 2020-2021 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.