Don 16 aug: 10e  Star Balm Strandloop in Noordwijk

 

Vrij 24 aug: 2e Goudse Kaas&Stroopwafelwedstrijd, AV Gouda, Gouda

 

Vrij 24 aug: Instuif Zuiderpark, AV Sparta, Den Haag

 

Zon 26 aug: Nazomer-instuif, AV De Spartaan, Lisse

 

Zon 26 aug: Turfveld Zomercross Den Burg, Texel

 

Zon 2 sep: Vlietloop Voorschoten

 

Vrij 7 sep: Leiden LadiesRun

 

 

 

Hoofdmenu

 

Uitslagen Baanatletiek

*= p.r. ** = c.r.

Persoonlijke records bijgewerkt t/m 26 juni 2016

Clubrecords bijgewerkt t/m 10-11-2017

 

1 jul 2018: Senioren 3e Divisie Wedstrijd 3, Huizen, AV Zuidwal

Senioren Mannen

#NaamOnderdeelprestatiewindTeam punten
17 Ties Wilde 100m 13,10 -2.9 m/s 374
13 Kris Vergouwen 400m 1:00,97 --- 402
6 Ties Wilde Kogel 9,48 --- 422
8 Jeroen Schouten Kogel 8,68 --- 0
3 Ties Wilde Hoog 1,75 --- 634
24 Kris Vergouwen Ver 4,32 +0.4 m/s 199
14 Voorschoten '97 team - - 2031

30 jun 2018: Junioren C/D Wedstrijd 3, AV Sparta - Den Haag

Jongens Junior D

#NaamOnderdeelPrestatiewindTeam punten
11 Levente Eekhof Speer 21,05 --- 344
20 Thijs van der Torre Speer 11,18 --- 0
19 Thijs van der Torre Discus 12,75 --- 157
16 Levente Eekhof Kogel 5,95 --- 303
20 Levente Eekhof Ver 3,53 -2.1 m/s 324
25 Thijs van der Torre Ver 2,47 -2.3 m/s 0
13 Voorschoten '97 team - - 1128

Meisjes Junior C

#NaamOnderdeelPrestatiewindTeam punten
10 Aïsha Snieder 80m 11,31 +0.1 m/s 569
15 Lotte de Ruiter 800m 2:59,47 --- 322
14 Aïsha Snieder 300mH 56,23 --- 386
8 Lotte de Ruiter Speer 17,90 --- 283
8 Aïsha Snieder Hoog 1,35 --- 499
10 Voorschoten '97 team - - 2059

Meisjes Junior D

#NaamOnderdeelPrestatiewindTeam punten
26 Femke Niersman 60 m 10,13 +0.8 m/s 358
6 Rosa den Outer 1000m 3:29,34 --- 484
27 Fiene Jonker 1000m 4:30,44 --- 185
23 Fiene Jonker Discus 11,82 --- 134
26 Rosa den Outer Discus 10,60 --- 0
22 Rosa den Outer Kogel 6,64 --- 345
26 Fiene Jonker Kogel 4,91 --- 0
19 Femke Niersman Hoog 1,10 --- 316
25 Femke Niersman Ver 2,80 +0.9 m/s 178
13 Voorschoten '97 team - - 2000

22 jun 2018: Avondinstuif voor junioren AV Sparta - Voorburg

Het is weer het seizoen voor instuif-wedstrijden !

#NaamCategorieOnderdeel100mwind
1 Lisa Brink Meisjes Junior A 100 m 14,92 +0.3
1 Lisa Brink Meisjes Junior A Kogel 9,70 -
2 Sterre Mulder Meisjes Junior A Kogel 6,50 -
1 Lisa Brink Meisjes Junior A Ver 3,92 -
2 Sterre Mulder Meisjes Junior A Ver 3,86 -
1 Aïsha Snieder Meisjes Junior C 80 m 11,34 -1.6
3 Aïsha Snieder Meisjes Junior C 800 m 2:51,24 -
1 Aïsha Snieder Meisjes Junior C 80 m horden 14,79 -0.2
1 Aïsha Snieder Meisjes Junior C Kogel 9,19 -

23 jun 2018: 3e ZHM pupillen AV de Spartaan - Lisse

Jongens Pupil B - Meerkamp

NaamDuur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaal
Steven van der Torre 925,00 8,47 5,30 15,00 0,85 2,55 292

Meisjes Pupil B - Meerkamp

NaamDuur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaal
Imme Zandstra 825,00 8,73 4,00 9,00 0,80 2,75 252
Lisa Schuurman 825,00 8,99 4,20 10,00 0,85 2,55 254
Sofie van der Zalm 875,00 8,94 4,40 13,00 0,75 2,45 263

16 jun 2018: Clubkampioenschappen Atletiek  

1500 meter

# in catNaamCategorie1500m
1 Dennis Rog Senioren Mannen 4:53,0
2 Mathieu Hilgersom Senioren Mannen 4:59,0
1 Bert Boter Masters Mannen 5:09,0
1 Jolijn Swager Senioren Vrouwen 5:35,0
2 Michael Westerbeek Masters Mannen 5:38,0
3 Armand Schuurman Masters Mannen 5:49,0
4 Joost van Kempen Masters Mannen 5:57,0
1 Rosa Den Outer Meisjes Junior D 5:59,0
1 Eeke Landman-Sinnema Masters Vrouwen 6:02,0
5 Frank vd Valk Masters Mannen 6:03,0
2 Maria van der Velden Senioren Vrouwen 6:07,0
2 Jasja Van Ark Masters Vrouwen 6:19,0
6 Frank den Herder Masters Mannen 6:22,0
7 Hein van der Kallen Masters Mannen 6:31,0
8 Arjan Vos Masters Mannen 6:32,0
3 Marieke Ferguson-Versleijen Senioren Vrouwen 6:37,0
3 Ingeborg de Boorder-Bartelds Masters Vrouwen 6:40,0
9 Siem Nugteren Masters Mannen 6:47,0
4 Marijke Visscher Masters Vrouwen 7:23,0
5 Ellen Vroon Masters Vrouwen 7:45,0
6 Anja Van Herk Masters Vrouwen 8:01,0
7 Paulien Sweers Masters Vrouwen 8:08,0
10 Ed Zijl Masters Mannen 8:24,0

Meerkampen

# in catNaamCategorie40mBalVortexVerPunten totaal
1 Loes Hilgersom Meisjes Pupil C 7,5 5,19 9,88 3,06 924
# in catNaamCategorie40mKogelVortexVerPunten totaal
1 Lisa Schuurman Meisjes Pupil B 8,3 4,21 9,18 2,91 993
2 Sofie van der Zalm Meisjes Pupil B 8,6 5,00 11,32 2,52 970
3 Elin Landman Meisjes Pupil B 8,3 4,65 9,77 2,49 953
4 Sascha Verheij Meisjes Pupil B 8,6 3,96 8,37 2,66 864
# in catNaamCategorie60mKogelVortexVerPunten totaal
1 Fien Sannen Meisjes Pupil A1 10,7 4,47 16,43 2,68 1169
2 Lisa Rolfes Meisjes Pupil A1 11,0 4,57 13,18 2,75 1098
1 Chiara Kolfin Meisjes Pupil A2 9,6 5,62 27,45 3,56 1729
2 Floor van der Ploeg Meisjes Pupil A2 10,6 6,88 18,32 2,99 1427
# in catNaamCategorie60mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Jette Sannen Meisjes Junior D 9,9 7,77 13,20 3,15 1195
2 Rosa Den Outer Meisjes Junior D 9,9 6,01 12,07 3,51 1138
3 Iris van der Ploeg Meisjes Junior D 10,4 5,95 10,42 2,66 851
4 Fiene Jonker Meisjes Junior D 11,0 5,75 9,83 2,83 778
# in catNaamCategorie80mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Aïsha Snieder Meisjes Junior C 11,4 8,94 19,72 3,93 1712
# in catNaamCategorie100mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Lisa Brink Meisjes Junior A 14,6 8,80 26,46 3,87 1809
2 Sterre Mulder Meisjes Junior A 15,2 6,34 14,10 4,02 1304
# in catNaamCategorie40mBalVortexVerPunten totaal
1 Pascal Hendriksen Jongens Pupil Mini 8,0 5,12 16,66 2,76 895
1 Bas van Leeuwen Jongens Pupil C 8,1 5,38 16,37 3,07 945
# in catNaamCategorie40mKogelVortexVerPunten totaal
1 Faas Glasbergen Jongens Pupil B 7,0 5,54 24,88 3,39 1655
2 Steven van der Torre Jongens Pupil B 8,1 6,09 15,32 2,53 1186
# in catNaamCategorie60mKogelVortexVerPunten totaal
1 Orlando van Leeuwen Jongens Pupil A1 10,2 5,20 16,75 3,14 1384
2 Victor Hillebrink Jongens Pupil A1 10,4 5,36 14,28 3,21 1341
3 Sasha de Dood Jongens Pupil A1 DNS 5,32 24,39 2,68 993
4 Joris Bosch Jongens Pupil A1 12,3 4,04 12,33 2,37 827
1 Jurre Glasbergen Jongens Pupil A2 10,1 5,28 11,90 3,54 1402
# in catNaamCategorie80mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Levente Eekhof Jongens Junior D DNS 5,27 18,27 3,37 841
2 Thijs van der Torre Jongens Junior D 15,7 5,35 11,67 2,48 580
# in catNaamCategorie100mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Mike Perel Jongens Junior C 16,0 6,65 24,85 3,33 1333
2 Stijn Sannen Jongens Junior C 15,7 6,80 16,11 3,56 1251
1 Peter Schrijver Jongens Junior B 13,9 8,46 30,54 4,08 1025
1 Ties Wilde Jongens Junior A 12,7 10,23 26,23 5,19 1558
2 Kris Vergouwen Jongens Junior A 13,2 6,98 22,61 4,41 952
3 Robbert Solleveld Jongens Junior A 14,2 7,98 22,89 4,33 867
1 Dennis Rog Senioren Mannen 12,9 9,61 35,22 4,65 1499
2 Dennis Huijssteden De Wit Senioren Mannen 12,4 8,56 33,70 4,71 1498
1 Frank vd Valk Masters Mannen 14,9 7,51 17,94 3,97 534
2 Joost van Kempen Masters Mannen 16,0 5,19 17,72 3,41 140
3 Bert Boter Masters Mannen 15,8 4,84 12,27 3,77 64

10 jun 2018: Junioren B Wedstrijd 2, AV de Spartaan - Lisse

Jongens Junior B

#NaamOnderdeelPrestatiewindpunten
25 Daan Hooij 100m 13,06 +3.1 m/s 381
16 Peter Schrijver Speer 30,72 --- 342
21 Daan Hooij Discus 19,92 --- 221
23 Peter Schrijver Ver 4,30 +1.4 m/s 194
17 Voorschoten '97 Vereniging - - 1138

21 mei 2018: T-meeting Tilburg 

#NaamCategorieonderdeelUitslag
21 Teun Wilde Mannen 400m 51.92

27 mei 2018: Senioren 3e Divisie Wedstrijd 2, Spijkenisse, Spark

Senioren Mannen

#NaamOnderdeelPrestatiewindTeam punten
7 Teun Wilde 100m 11,62 +0.3 m/s 661
18 Ties Wilde 100m 12,56 -0.1 m/s 0
4 Teun Wilde 200m 23,36 -0.4 m/s 705
13 Ties Wilde Kogel 8,55 --- 350
3 Ties Wilde Hoog 1,65 --- 540
15 Voorschoten '97 vereniging - - 2256

26 mei 2018: Junioren A Wedstrijd 1, ARV Ilion - Zoetermeer

Meisjes Junior A

#NaamOnderdeelprestatiewindTeam punten
19 Lisa Brink 100m 14,69 +0.4 m/s 405
20 Sterre Mulder 100m 14,79 +0.4 m/s 0
11 Lisa Brink Speer 25,08 --- 506
16 Eveline Nales Speer 18,13 --- 0
8 Lisa Brink Kogel 9,32 --- 542
15 Sterre Mulder Ver 4,30 +1.9 m/s 502
13 Voorschoten '97 vereniging - - 1955

26 mei 2018: 2e ZHM pupillen SC Reeuwijk

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

Naam60mDuurSlingVortexVerPunten totaal
Sasha de Dood 11,30 900,00 13,00 27,00 2,20 179
Victor Hillebrink 10,48 850,00 14,50 18,00 2,40 173

Jongens Pupil A2 - Meerkamp

NaamDuur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaal
Stan Berger DNS 11,14 6,60 28,00 1,20 4,45 357

Jongens Pupil B - Meerkamp

Naam40mDuurSlingVortexHurkPunten totaal
Steven van der Torre 7,91 800,00 11,50 9,00 0,75 201

Pupil Mini - Meerkamp

NaamDuur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaal
Pascal Hendriksen 900,00 8,61 2,90 19,50 0,75 2,45 413

Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

NaamDuur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaal
Chiara Kolfin 925,00 11,01 5,90 28,50 1,15 3,55 372

Meisjes Pupil B - Meerkamp

Naam40mDuurSlingVortexHurkPunten totaal
Imme Zandstra 8,26 775,00 7,00 7,50 0,65 157
Lisa Schuurman 8,34 775,00 9,00 9,50 NM 144
Sofie van der Zalm 8,83 400,00 10,00 13,00 0,65 156

19 mei 2018: Junioren C/D Wedstrijd 2, Leiden Atletiek  

Jongens Junior C

#NaamOnderdeelprestatiewindTeam punten
19 Stijn Sannen 150m 23,67 +1.4 m/s 336
17 Stijn Sannen 100mH 21,30 +1.2 m/s 296
12 Stijn Sannen Hoog 1,25 --- 426
9 Voorschoten '97 vereniging - - 1058

Jongens Junior D

#NaamOnderdeelprestatiewindTeam punten
17 Levente Eekhof 80mH 16,80 +0.8 m/s 272
17 Levente Eekhof Discus 11,56 --- 128
18 Levente Eekhof Hoog 1,15 --- 352
13 Voorschoten '97 vereniging - - 752

Meisjes Junior D

#NaamOnderdeelprestatiewindTeam punten
17 Jette Sannen 1000mD 3:55,70 --- 336
24 Fiene Jonker 1000m 4:14,38 --- 250
19 Jette Sannen Kogel 6,56 --- 340
24 Fiene Jonker Ver 3,02 +0.8 m/s 222
14 Voorschoten '97 vereniging - - 1148

13 mei 2018: Junioren B Wedstrijd 1, Leiden Atletiek

Wel aangemeld, maar uiteindelijk toch niet ingeschreven...

Jongens junioren B

#NaamOnderdeelPrestatiewindTeam punten
17 Voorschoten '97 vereniging DNS - 0


22 apr 2018: Senioren 3e Divisie Wedstrijd 1, Leiden Atletiek 

Senioren Mannen

#NaamOnderdeelPrestatiewindTeam punten
7 Teun Wilde 100m 11,65 +0.0 m/s 654
23 Kris Vergouwen 100m 13,24 -1.8 m/s 0
13 Teun Wilde 200m 23,79 +2.5 m/s 664
18 Dennis Huyssteden De Wit 200m 25,67 +3.8 m/s 0
20 Kris Vergouwen 400m 1:02,71 --- 351
20 Dennis Huyssteden De Wit Discus 18,85 --- 191
13 Maarten Ferguson Kogel 8,84 --- 373
18 Dennis Huyssteden De Wit Kogel 8,07 --- 0
14 Voorschoten '97 vereniging - - 2233

  

21 apr 2018: 1e ZHM pupillen SC Reeuwijk

Naamcategorie40mDuurSlingVortexHurkPunten totaal
Pascal Hendriksen Jongens Pupil Mini 8,00 925,00 9,50 18,50 0,75 395
Loes Hilgersom Meisjes Pupil C 7,57 825,00 8,50 11,50 0,80 296
Bas van Leeuwen Jongens Pupil C 8,05 900,00 8,00 16,00 0,85 280
Roemer van der Wilt Jongens Pupil C 8,50 900,00 6,00 9,00 0,75 202
NaamcategorieDuur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaal
Steven van der Torre Jongens Pupil B 875,00 8,43 4,10 7,00 0,80 2,50 226
Lisa Schuurman Meisjes Pupil B 750,00 8,81 3,50 7,00 0,80 2,55 216
Imme Zandstra Meisjes Pupil B 750,00 9,19 3,30 7,00 0,75 2,25 190
Naamcategorie60mDuurSlingVortexVerPunten totaal
Chiara Kolfin Meisjes Pupil A2 9,59 1400,00 16,50 26,50 3,35 351

15 apr 2018: Junioren A Wedstrijd 1, Barendrecht, CAV Energie

Meisjes Junior A

#NaamonderdeelprestatiewindTeam punten
22 Sterre Mulder 100m 14,99 -1.1 m/s 363
15 Lisa Brink Speer 26,09 --- 526
21 Eveline Nales Speer 17,55 --- 0
17 Lisa Brink Discus 19,94 --- 317
20 Eveline Nales Discus 19,67 --- 0
14 Lisa Brink Kogel 9,16 --- 531
13 Sterre Mulder HSS 9,10 +2.4 m/s 532
15 Voorschoten '97 team - - 2269

14 apr 2018: Junioren C/D Wedstrijd 1, AV de Spartaan - Lisse

4 (kleine) teams.

Jongens Junior C

#NaamOnderdeelprestatiewindTeam punten
12 Arend de Graaff 100m 13,50 +2.5 m/s 599
16 Stijn Sannen 800m 2:51,48 --- 378
13 Stijn Sannen 100mH 20,84 +0.0 m/s 319
6 Tim Overduin Speer 35,83 --- 582
- Arend de Graaff Hoog DNS --- 0
7 Arend de Graaff Ver 4,62 +2.4 m/s 544
13 Stijn Sannen Ver 3,37 +1.8 m/s 0
8 Voorschoten '97 team - - 2422

Jongens Junior D

#NaamonderdeelprestatiewindTeam punten
19 Levente Eekhof 80m 12,44 +0.7 m/s 409
18 Levente Eekhof 80mH 16,94 +0.1 m/s 263
10 Levente Eekhof Speer 19,81 --- 320
17 Thijs van der Torre Speer 12,66 --- 0
20 Thijs van der Torre Kogel 5,18 --- 253
22 Thijs van der Torre Ver 2,42 +0.0 m/s 102
13 Voorschoten '97 team - - 1347

Meisjes Junior C 

#NaamonderdeelprestatiewindTeam punten
19 Lotte de Ruiter 800m 3:00,44 --- 315
16 Jisca Dingjan Hoog 1,15 --- 352
14 Lotte de Ruiter Ver 3,48 +1.3 m/s 314
18 Jisca Dingjan Ver 2,86 +0.0 m/s 0
10 Voorschoten '97 team - - 981

Meisjes Junior D

#NaamonderdeelprestatiewindTeam punten
26 Maud Dernee 60m 9,92 +1.3 m/s 390
7 Rosa den Outer 1000m 3:37,70 --- 433
27 Fiene Jonker 1000m 4:12,31 --- 259
11 Voorschoten '97 4 x 60m 38,60 -- 404
10 Maud Dernee Speer 16,67 --- 258
8 Jette Sannen Discus 15,88 --- 226
12 Jette Sannen Kogel 7,11 --- 372
23 Rosa den Outer Hoog 1,05 --- 279
23 Fiene Jonker Ver 2,50 +1.6 m/s 118
11 Voorschoten '97 team - - 2739

7 apr 2018: Regio pupillen wedstrijd bij Voorschoten '97

uitslag alle verenigingen zie hier.

De eigen vereniging had een goede opkomst en mooie resultaten.

C-Pupillen en mini

# in catNaamVereniging40mDuurVortexHurkVerPunten totaal
1 Pascal Hendriksen Jongens Pupil Mini 8,2 902,00 9,00 0,70 2,60 306
2 Loes Hilgersom Meisjes Pupil C 7,5 827,00 9,50 0,65 2,80 279
1 Bas van Leeuwen Jongens Pupil C 8,3 877,00 10,50 0,70 2,70 232
7 Zahra Aziz Meisjes Pupil C 8,2 802,00 DNS 0,60 2,55 195
2 Roemer van der Wilt Jongens Pupil C 8,5 902,00 6,50 0,60 2,50 192
2 Twan Haverkort Jongens Pupil Mini 9,7 777,00 8,50 0,55 1,35 149

B-pupillen

# in catNaamVereniging40mDuurVortexHurkVerPunten totaal
1 Noah Haverkort Jongens Pupil B 7,6 977,00 19,50 0,80 2,60 275
3 Chivano Bavelaar Jongens Pupil B 7,9 852,00 10,50 0,80 2,50 205
4 Daan Siera Jongens Pupil B 8,2 827,00 14,00 0,65 2,70 197
5 Sofie van der Zalm Meisjes Pupil B 8,5 877,00 10,50 0,70 2,35 197
5 Sepp Schwarz Jongens Pupil B 8,3 827,00 12,00 0,70 2,40 183
6 Lisa Schuurman Meisjes Pupil B 8,0 827,00 7,00 0,60 2,55 179
7 Sascha Verheij Meisjes Pupil B 8,6 676,00 10,00 0,70 2,65 172
6 Steven van der Torre Jongens Pupil B 8,4 827,00 6,50 0,75 2,45 166

A-pupillen

# in catNaamcategorie60mDuurVortexPolsverVerPunten totaal
3 Chiara Kolfin Meisjes Pupil A2 9,7 1378,00 23,00 2,65 3,30 307
1 Victor Hillebrink Jongens Pupil A1 10,4 1253,00 15,00 2,85 3,00 208
2 Sasha de Dood Jongens Pupil A1 11,3 1303,00 24,50 2,35 2,65 202
3 Laurens Veninga Jongens Pupil A2 10,8 1228,00 16,00 2,40 3,10 190
5 Floor van der Ploeg Meisjes Pupil A2 11,2 977,00 17,50 2,65 2,75 189
1 Fien Sannen Meisjes Pupil A1 11,4 1303,00 15,00 2,20 2,60 188
3 Orlando van Leeuwen Jongens Pupil A1 10,8 1172,00 15,50 2,10 2,60 160
4 Jelle van der Kroft Jongens Pupil A1 10,6 426,00 14,00 2,20 2,75 135
5 Joris Bosch Jongens Pupil A1 12,1 1153,00 12,50 1,90 2,00 106

24 mrt 2018: Eindstand Quatrocrosses 

zie https://www.dockhornsoftware.nl/COEF/Site/Rankings.php?ID=2

plNaamcatscore
1 Pascal Hendriksen Jongens Minipupillen 1.33
4 Wiebe Zoet Jongens Minipupillen 3.00
5 Zahra Aziz Meisjes C-pupillen 6.33
9 Sofie van der Zalm Meisjs B-pupillen 7.67
6 Xue van Dril Meisjes A1-pupillen 7.33
8 Louisa Vink Meisjes A1-pupillen 8.67
4 Chiara Kolfin Meisjes A2-pupillen 4.33
4 Levente Eekhof Jongens D-junioren 3.33

24 mrt 2018: Quatrocross AV Rijnsoever

Fotorapportage zie https://bit.ly/2GnxnKn

plNaamcatafstandtijd
1 Pascal Hendriksen Jongens Minipupillen 700m 3:13
7 Zahra Aziz Meisjes C-pupillen 700m 3:38
8 Loes Hilgersom Meisjes C-pupillen 700m 3:46
8 Sofie van der Zalm Meisjs B-pupillen 900m 5:39
6 Louisa Vink Meisjes A1-pupillen 1100m 8:02
5 Levente Eekhof Jongens D-junioren 1500m 6:17

18 mrt 2018: Kinderloop bij De VoorschotenLoop 

De prijswinnaars van de Kinderloop bij de VoorschotenLoop waren

   6 t/m 9 jaar  10 t/m 12 jaar  
   meisjes jongens   meisjes jongens 
Anne Ties de Graaf Carmen Eurlings Levente eeekhof 
2 Isable Ivar van der Knijff Emma Blazer Niels Axnacher
3 Madelon

Daan Creyghton en

Shane Kock

Olivia Lauret Jelle Eisema

17 feb 2018: Quatrocross Voorschoten '97

Uitslag alle verenigingen zie cross2018.

Uitslag eigen vereniging:

Pl in catnaamcategorieafstandtijd
1 Pascal Hendriksen Jongens Mini ca. 800 meter 3.25
3 Wiebe Zoet Jongens Mini ca. 800 meter 3.31
4 Roemer van der Wilt Jongens Pupillen C ca. 800 meter 3,36
4 Rianne van Eeuwijk Meisjes Pupillen C ca. 800 meter 3,44
4 Sofie v/d Zalm Meisjes Pupillen B ca. 1.000 meter 4.42
11 Daan Siera Jongens Pupilen B ca. 1.000 meter 4.44
3 Chiara Kolfin Meisjes Pupillen A (2e jrs) ca. 1.200 meter 4.48
7 Jona van de Poel Jongens Pupillen A (2e jrs) ca. 1.200 meter 4.59
4 Fien Sannen Meisjes Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 meter 5.20
7 Xue van Dril Meisjes Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 meter 6.12
10 Louisa Vink Meisjes Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 meter 7.35
2 Levente Eekhof Jongens Junioren D ca. 1.500 meter 4.59
10 Louise Noppe Meisjes Junioren D ca. 1.500 meter 6.18

10 feb 2018: Indoor pupillen ARV Ilion Zoetermeer

Jongens Pupil A2 - Meerkamp

#Naam60mKogelHoogVerPunten totaal
4 Stan Berger 9,99 7,40 1,20 3,65 251

Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

#Naam60mKogelHoogVerPunten totaal
9 Chiara Kolfin 9,39 5,30 1,15 3,40 261
18 Veronique Verweij 10,42 5,00 1,05 3,05 202

Meisjes Pupil C - Meerkamp

#Naam40mHoogVerPunten totaal
6 Loes Hilgersom 7,73 0,80 2,75 186

27 jan 2017: Quatrocross Leiden Atletiek 

PositieNaamGeb JaarCategorieHoofdcategorieTijd
7 Pascal Hendriksen 2011 JPMini Mini 03:31.3
11 Wiebe Zoet 2012 JPMini Mini 03:37.2
6 Zahra Aziz 2010 MPC C 03:44.6
11 Steven van der Torre 2009 JPB B 07:17.0
11 Sofie van der Zalm 2009 MPB B 07:35.1
4 Fien Sannen 2008 MPA1 A1 07:08.8
7 Xue van Dril 2008 MPA1 A1 08:01.7
10 Louisa Vink 2008 MPA1 A1 08:39.5
4 Chiara Kolfin 2007 MPA2 A2 06:09.8
7 Stan Berger 2007 JPA2 A2 06:19.0
2 Rosa den Outer 2006 MJD D 09:02.7
10 Jette Sannen 2005 MJD D 10:37.1

20 jan 2018: Indoor pupillen ARV Ilion te Zoetermeer

Meisjes Pupil C - Meerkamp

#Naam40mM-balVerPunten totaal
3 Loes Hilgersom 7,77 4,50 2,40 180

Jongens Pupil A2 - Meerkamp

#Naam60mKogelHoogPunten totaal
4 Stan Berger 9,58 7,90 1,25 209

Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

#Naam60mKogelHoogPunten totaal
6 Chiara Kolfin 9,47 5,10 1,15 190

16 dec 2017: Indoor Onderwater te Lisse

# in catNaamcategorie50m600mKogelHoogPunten totaal
6 Stan Berger Jongens Pupil A2 8,46 2:20,50 6,93 1,20 1786
6 Chiara Kolfin Meisjes Pupil A2 8,46 2:16,60 4,88 1,10 1617

19 nov 2017: Indoor pupillenmeerkamp bij AV Olympus `70, te Naaldwijk

#Naamcat40mVortexVerPunten totaal
5 Loes Hilgersom Meisjes Pupil C 7,85 9,02 2,72 778

11 nov 2017: 1e Quatro Cross  AV De Spartaan Lisse

PlaatsNaamJaarCat.AfstandTijd
2 Wiebe Zoet 2012 JPM 1000 m 05:11,2
5 Loes Hilgersom 2010 MPC 1000 m 05:25,0
6 Zahra Aziz 2010 MPC 1000 m 05:32,4
12 Steven van der Torre 2009 JPB 1500 m 07:47,8
4 Stan Berger 2007 JPA 1500 m 06:36,2
2 Rosa den Outer 2006 MD 2000 m 09:01,2
7 Louise Noppe 2006 MD 2000 m 11:05,2
2 Levente Eekhof 2006 JD 2000 m 08:28,7

24 sep 2017: Groene Hardloop, Zoeterwoude

 

Loes Hilgersom 3e bij meisjes tot 8 jaar

17 sept 2017: Baanrecord races Voorschoten '97 

1 ronde = 376 m.2 ronden = 752 m
Teun Wilde Msen 00:55,2 Levente Eekhof JpupA2 02:52,3
Dennis Huysstede de Wit JJA 01:02,0 Stan Berger JpupA1 03:05,5
Kris Vergouwen JJB 01:02,7 Veronique Verweij MPA 03:07,4
Hilde Pracht Vsen 01:04,9 Abel Zoet JpupC 03:15,2
Jolijn Swager Vsen 01:05,4   -  
Bert Boter Mmas 01:06,3 4 ronden = 1504 m
Robbert Solleveld JJA 01:07,3 Robin Zoet Mmas 05:10,1
Boaz van BaardwiJk JJB 01:09,9 Freek van Zoest Mmas 05:13,7
Jisca Dingjan MJD 01:15,6 Michael Westerbeek Msen 05:43,4
Lotte de Ruijter MJD 01:19,4 Rosa den Outer MPA 06:12,3
Jelle Zoet JJD 01:20,0 Eeke Landman Vmas 06:17,3
Laura Marchand MPB 01:30,1 Frank van der Valk Mmas 06:37,6
Pascal Hendrikse JPMini 01:35,2 Fee Vinkesteyn Vmas 07:02,0
Xue van Dril MPB 01:37,5 Ed Zijl Mmas 08:29,9
Marijke Rog Vmas 01:38,7   -  
Sasha de Dood JPB 01:39,0   -  
Fee Vinkestijn Vmas 01:40,1 8 ronden = 3008 m
Steven van der Torre JPC 01:41,9 Jimmy van Bemmel Msen 10:13,2
Loes Hilgersom MPMini 01:47,9 Bert Boter Mmas 11:16,7
Zahra Aziz MPMini 02:03,2 Dennis Rog Msen 11:26,4
Sofie van der Zalm MPC 02:03,4 Mathieu Hilgersom Msen 11:49,0
Anouk Steger MPMini 02:03,6 Jolijn Swager Vsen 12:08,0
Lisa Brink MJA 02:03,6 Marijke Rog Vmas 13:58,2

17 sept 2017: Clubkampioenschappen Voorschoten '97 

#NaamCategorie40mBalVortexVerPunten totaal
1 Loes Hilgersom Meisjes Pupil Mini 7,9 3,61 9,90 2,17 636
2 Zahra Aziz Meisjes Pupil Mini 8,2 1,88 5,86 2,25 514
3 Anouk Steger Meisjes Pupil Mini 10,1 1,56 6,00 1,77 186
1 Wiebe Zoet Jongens Pupil Mini 8,6 2,88 8,47 2,07 482
2 Pascal Hendrikse Jongens Pupil Mini 8,2 2,69 4,38 2,28 479
1 Xue van Dril Meisjes Pupil C 7,9 4,10 8,25 2,63 703
2 Sofie van der Zalm Meisjes Pupil C 9,4 3,99 9,18 2,33 453
1 Abel Zoet Jongens Pupil C 8,6 4,44 12,17 2,32 624
2 Steven van der Torre Jongens Pupil C 8,7 4,35 6,47 2,44 512
1 Fien Sannen Meisjes Pupil B 7,6 5,67 12,04 2,71 1221
2 Laura Marchand Meisjes Pupil B 7,6 5,48 7,99 2,88 1162
1 Viktor Hillebrink Jongens Pupil B 7,6 7,11 15,01 2,94 1405
2 Orlando van Leeuwen Jongens Pupil B 7,5 5,79 13,38 2,67 1263
3 Sasha de Dood Jongens Pupil B 8,0 4,89 19,49 2,43 1166
#NaamCategorie60mKogelVortexVerPunten totaal
1 Rosa den Outer Meisjes Pupil A2 9,7 5,48 18,61 3,45 1566
1 Levente Eekhof Jongens Pupil A2 9,6 6,20 32,01 3,05 1716
1 Stan Berger Jongens Pupil A1 9,7 6,27 26,45 3,49 1728
#NaamCategorie60mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Lotte de Ruijter Meisjes Junior D 10,0 7,67 15,83 3,41 1285
2 Linde Berger Meisjes Junior D 10,1 8,74 14,93 3,01 1227
3 Noa van der Woude Meisjes Junior D 9,7 5,96 14,03 2,86 1080
4 Jisca Dingjan Meisjes Junior D 10,0 6,40 11,44 2,77 982
5 Jette Sannen Meisjes Junior D 10,2 5,76 10,14 2,36 799
#NaamCategorie80mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Jelle Zoet Jongens Junior D 13,2 6,07 16,80 3,42 1162
2 Stijn Sannen Jongens Junior D 12,7 6,09 13,98 3,20 1116
3 Thijs van der Torre Jongens Junior D 16,2 4,97 10,54 2,23 437
1 Aïsha Snieder Meisjes Junior C 12,0 8,06 19,50 3,45 1481
#NaamCategorie100mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Peter Schrijver Jongens Junior C 14,4 8,52 28,30 3,89 1771
1 Myrthe Vermaase Meisjes Junior B 15,6 7,85 18,99 3,60 1378
1 Kris Vergouwen Jongens Junior B 13,4 8,13 20,40 4,41 969
2 Boaz van Baardwijk Jongens Junior B 14,2 6,88 25,50 4,36 833
1 Lisa Brink Meisjes Junior A 15,6 8,47 24,30 3,66 1554
2 Paloma Jol Meisjes Junior A 14,6 6,69 19,09 3,84 1485
3 Sterre Mulder Meisjes Junior A 15,0 6,15 14,32 4,25 1379
4 Eveline Nales Meisjes Junior A 18,5 5,90 17,19 3,05 760
5 Merel Donker Meisjes Junior A 16,6 5,77 16,96 DNS 731
1 Dennis Huyssteden de Wit Jongens Junior A 12,8 8,74 35,59 4,59 1441
2 Robbert Solleveld Jongens Junior A 13,6 8,13 21,99 4,28 937
1 Hilde Pracht Senioren vrouwen 13,9 8,83 20,00 4,51 1949
1 Dennis Rog Senioren mannen 12,7 10,09 34,88 4,96 1643
2 Jimmy van Bemmel Senioren mannen 12,9 9,18 38,30 5,05 1615
1 Robin Zoet Masters mannen 14,7 7,00 21,17 3,81 540

9 sep 2017: 4e ZHM Pupillenwedstrijd AAV '36 - Alphen aan den Rijn

NaamCategorie60mslingVerVortexmmaken
Chiara Kolfin Meisjes Pupil A1 9,77 15,00 3,25 27,00 1350,00
Stan Berger Jongens Pupil A1 10,45 18,50 3,25 28,50 1350,00

26 aug 2017: 3e ZHM Pupillenwedstrijd Ilion Zoetermeer

plNaamcat40m*hindernhhoogvortexSlingMmakenpunten
24 Abel Zoet JpC 8,48 1,19 0,75 12,50 10,00 850 242
plNaamcat60mH*polshoogvortexkogelMmakenpunten
19 Stan Berger JpA1 11,44 4,10 1,15 30,00 6,30 400 336

25 aug 2017: 2e Goudse Kaas- en Stroopwafelinstuif

#(Masters mannen )NaamCategorieOnderdeelPrestatie
5 Hein van der Kallen Masters Mannen 60+ 800m 3:02,29**
7 Hein van der Kallen Masters Mannen 60+ 3000m 13:54,94**

8/9 jul 2017: Meerkamp ABCD-junioren AV de Spartaan - Lisse

Meisjes Junior A - Meerkamp

4 clubrecords voor Britt!!!

#Naam100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPtn
2 Britt Gerdes 16,95** 1,58 10,61** 28,97 4,60 37,36** 2:52,09 3952**

25 juni 2017: 2e competitie Meisjes A AV de Spartaan - Lisse

Meisjes Junior A

#NaamOnderdeelPrestatiewindPtn
21 Paloma Jol 100m 14,19 -0.3 m/s 479
13 Britt Gerdes 800m 2:49,20 --- 485
16 Merel Donker 1500m 6:27,43** --- 257
13 Britt Gerdes 100mH 17,38** +0.9 m/s 524
11 Voorschoten '97 4x100m 57,18 --- 461
19 Lisa Brink Speer 22,92 --- 463
21 Merel Donker Speer 17,49 --- 0
18 Lisa Brink Kogel 8,76 --- 502
6 Britt Gerdes Hoog 1,55 --- 779
26 Sterre Mulder Ver 3,97 +2.6 m/s 415
28 Paloma Jol Ver 3,86 +1.2 m/s 0
12 Voorschoten '97 Totaal - - 4365

Een mooi puntentotaal als team !

18 jun 2017:  3e competitie Vrouwen/Mannen  Den Haag 

Senioren Mannen

#NaamOnderdeelPrestatiewindT Ptn
17 Dennis Huyssteden De Wit 100m 12,84 -2.4 m/s 419
21 Kris Vergouwen 100m 13,58 -2.4 m/s 0
16 Dennis Huyssteden De Wit 200m 26,70 -0.1 m/s 423
2 Robbert Solleveld Hoog 1,80 --- 680
13 Robbert Solleveld Ver 4,92 -0.7 m/s 352
15 Kris Vergouwen Ver 4,66 +0.6 m/s 0
12 Voorschoten '97 Totaal - - 1874

Senioren Vrouwen

#NaamOnderdeelPrestatiewindT Ptn
4 Hilde Pracht 100m 13,72 +1.0 m/s 553
13 Lisa Brink 100m 14,99 +1.0 m/s 0
7 Paloma Jol 200m 29,93 -1.8 m/s 486
5 Lisa Brink Kogel 9,03 --- 522
3 Hilde Pracht Kogelsl 30,51 --- 597
3 Paloma Jol Ver 4,60 +0.9 m/s 579
7 Voorschoten '97 Totaal - - 2737

17 jun 2017:  Lustrum 4 kamp 

VoornaamAchternaamGeslachtJaarTak van sportVortex werpen (in meters)Verspringen (in meters)Sprint 60 meter (in seconden)600 meter (in minuten)
Dominic van Weijen Jongen 2011 atletiek 4,00 1,62 15,44 3,24
Max Drzewinski Jongen 2009 voetbal 17,20 2,54 11,38 2,51
Steven van der Torre Jongen 2009 atletiek 7,70 1,85 12,97 3,00
Fien Sannen Meisje 2008 atletiek 11,20 2,25 11,53 2,51
Sasha de Dood Jongen 2008 atletiek 17,40 2,12 12,25 2,48
Jari Hoogendoorn Jongen 2008 atletiek 9,30 2,36 13,40 3,13
Dominik Hurrelbrinck Jongen 2008 atletiek 12,90 2,32 12,14 3,07
Fenna Berg Meisje 2007 atletiek 13,10 2,53 11,38 2,57
Stan Berger Jongen 2007 atletiek 29,00 3,33 10,16 2,25
Robin van Paassen Jongen 2007 voetbal 17,70 3,21 10,53 2,19
Rosa Slob Meisje 2006 atletiek 19,60 3,05 10,28 2,33
Adrian Geus Jongen 2006 atletiek 26,20 3,09 10,10 2,57
Luuk Jonker Jongen 2006 atletiek 21,60 3,14 10,59 2,29
Marijn van Paassen Jongen 2006 voetbal 20,30 3,29 9,97 2,36
Timo Hoogendoorn Jongen 2006 atletiek 8,60 2,37 12,63 3,12
Jette Sannen Meisje 2005 atletiek 15,50 3,03 10,31 2,23
Thijs van der Torre Jongen 2005 atletiek 17,00 2,12 11,63 2,45
Stefan Berg Jongen 2005 voetbal 13,90 2,76 10,12 2,25
Aïsha Snieder Meisje 2003 atletiek 31,00 3,76 8,40 2,16
Peter Schrijver Jongen 2002 atletiek 47,70 3,97 8,89 2,20
Boaz Van Baardwijk Jongen 2001 atletiek 39,40 3,85 8,60 2,16
Annabel Schrijver Meisje 2000 voetbal 19,80 3,20 9,54 2,35
Lisa Brink Meisje 1999 atletiek 27,30 3,59 9,00 2,32
Merel Donker Meisje 1999 atletiek 13,90 3,29 9,52 2,31

5 jun 2017: T-Meeting bij AV Attila in Tilburg

PlNaamCategorieOnderdeelprestatiewind
33 Teun Wilde Senioren mannen 100 m 11,53 +0.4 m/s

11 jun 2017: 2e competitie Meisjes B Heerhugowaard (AV Hera)

Meisjes Junior B

#NaamOnderdeelprestatiewindPtn
17 Aïsha Snieder 100m 13,67 +2.9 m/s 561
17 Aïsha Snieder Speer 20,98 --- 422
22 Myrthe Vermaase Speer 17,17 --- 0
28 Myrthe Vermaase Discus 16,48 16,45 226
16 Aïsha Snieder Hoog 1,40 --- 615
20 Voorschoten '97 Totaal - - 1824

Helaas geen CR voor Aisha op de 100m, teveel rugwind.

10 jun 2017: 3e competitie CD-junioren AV de Spartaan - Lisse

Meisjes Junior D

#NaamOnderdeelprestatiewindPtn
19 Mayke van Laar 60m 9,67 -0.5 m/s 430
22 Lotte de Ruiter 1000m 4:02,02 --- 305
- Mayke van Laar 60mH DNF -0.2 m/s 0
5 Linde Berger Discus 18,95 --- 287
8 Linde Berger Kogel 8,13 --- 428
20 Lotte de Ruiter Ver 3,20 -0.4 m/s 258
16 Voorschoten '97 Totaal - - 1708

Jongens Junior D

#NaamOnderdeelprestatiewindPtn
18 Sander Velzen 80m 12,26 -0.8 m/s 432
11 Sander Velzen Speer 18,31 --- 291
17 Thijs van der Torre Discus 9,58 --- 77
18 Thijs van der Torre Kogel 4,94 --- 237
14 Sander Velzen Ver 3,47 +0.6 m/s 312
19 Thijs van der Torre Ver 2,23 +0.7 m/s 0
12 Voorschoten '97 Totaal - - 1349

Jongens Junior C

#NaamOnderdeelprestatiewindPtn
16 Daan Hooy 800m 2:39,35 --- 474
4 Daan Hooy Discus 28,48 --- 451
16 Stefan Hofman Discus 18,16 --- 0
12 Peter Schrijver Hoog 1,30 --- 462
9 Peter Schrijver Ver 4,21 +1.1 m/s 460
14 Stefan Hofman Ver 3,89 +2.3 m/s 0
10 Voorschoten '97 Totaal - - 1847

28 mei 2017: 2e competitie Vrouwen/Mannen ARV Ilion - Zoetermeer

Met veel mooie individuele prestaties.

Senioren Mannen

#NaamOnderdeelPrestatiewindPtn
3 Teun Wilde 100m 11,51 +1.1 m/s 685
18 Kris Vergouwen 100m 13,89 +1.1 m/s 0
1 Teun Wilde 200m 23,36** -0.2 m/s 705
14 Dennis Huyssteden De Wit 200m 25,52 -0.2 m/s 0
2 Jimmy van Bemmel 1500m 4:15,86** --- 690
9 Voorschoten '97 4 x 100m 49,10 - 526
9 Dennis Huyssteden De Wit Speer 37,42 --- 452
3 Robbert Solleveld Hoog 1,75 --- 634
20 Robbert Solleveld Ver 4,65 +0.0 m/s 284
10 Voorschoten '97 Totaal 4,65 - 3976

Senioren Vrouwen

#NaamOnderdeelPrestatiewindPtn
7 Britt Gerdes 200m 28,92** +0.2 m/s 550
1 Britt Gerdes Speer 34,16 --- 671
2 Britt Gerdes HSS 10,11** +1.7 m/s 655
10 Voorschoten '97 Totaal   - 1876

27 mei 2017: 2e competitie CD-junioren Leiden Atletiek

Meisjes Junior D

#NaamOnderdeelPrestatieWindPtn
20 Mayke van Laar 60m 9,88 -2.0 m/s 397
31 Linde Berger 60m 10,35 -2.0 m/s 326
21 Lotte de Ruiter 1000m 3:59,72 --- 316
30 Mayke van Laar 60mH 13,90 -2.5 m/s 215
14 Voorschoten '97  4 x 60m 4 43,06 195
22 Jisca Dingjan Speer 12,13 --- 155
11 Linde Berger Kogel 7,73 --- 406
19 Jisca Dingjan Hoog 1,15 --- 352
19 Lotte de Ruiter Ver 3,22 +4.0 m/s 262
13 Voorschoten '97 Totaal - - 2624

Jongens Junior D

#NaamOnderdeelPrestatieWindPtn
16 Sander Velzen 80m 12,16 - 446
23 Stijn Sannen 80m 12,74 - 371
20 Stijn Sannen 1000m 3:54,43 --- 342
20 Stijn Sannen 80mH 17,58 -0.5 m/s 225
12 Sander Velzen Discus 14,83 --- 203
18 Thijs van der Torre Discus 10,67 --- 0
18 Thijs van der Torre Kogel 4,60 --- 213
12 Sander Velzen Ver 3,75 +0.0 m/s 368
22 Thijs van der Torre Ver 2,37 -0.9 m/s 0
11 Voorschoten '97 Totaal - - 2168

Jongens Junior C

#NaamVerenigingOnderdeelPrestatieWindPtn
10 Tim Overduin Voorschoten '97 Speer 25,83 --- 428
12 Stefan Hofman Voorschoten '97 Speer 22,25 --- 0
12 Peter Schrijver Voorschoten '97 Hoog 1,30 --- 462
7 Peter Schrijver Voorschoten '97 Ver 4,23 +0.6 m/s 464
8 Stefan Hofman Voorschoten '97 Ver 4,19 +4.4 m/s 0
10 Voorschoten '97 - Totaal - - 1354

21 mei 2017: 1e competitie Amsterdam (Phanos) Meisjes Jun B

#NaamOnderdeelprestatiewindptn
17 Aïsha Snieder 100m 14,08 +0.4 m/s 495
23 Aïsha Snieder 800m 2:48,73 --- 489
24 Myrthe Vermaase Discus 16,45 --- 225
22 Myrthe Vermaase Hoog 1,30 --- 484
20 Voorschoten '97 - - - 1693

20 mei 2017: 2e ZHM Pupillen wedstrijd SC Reeuwijk

Plcatnaam40mHverhoogvortexbalstMmakenPtn
32 JpC Abel Zoet 10,37 2,60 0,80 11,50 3,80 825 249
Plcatnaam60mhindernvervortexSlingMmakenPtn
23 MpA1 Chiara Kolfin 10,32 1,30 2,80 16,50 14,50 - 199
16 JpA1 Stan Berger 10,82 1,17 3,35 26,50 18,50 1.325 277
PlcatJongens pup A260mh*polshoogvortexkogelMmakenPtn
44 JpA2 Adrian de Geus 12,21 2,20 1,00 30,00 4,20 - 218

7 mei 2017: 1e competitie Meisjes A Haarlem (AV Haarlem)

Met 4 meisjes nu een echt compleet team.

En Britt sprong wéér hoger. 

Meisjes Junior A

#NaamOnderdeelprestatiewindPtn
15 Paloma Jol 100m 13,87 +2.0 m/s 528
22 Sterre Mulder 100m 14,77 +2.0 m/s 0
22 Paloma Jol 200m 29,71 +2.0 m/s 499
8 Britt Gerdes Speer 32,98 --- 651
20 Lisa Brink Speer 26,25 --- 0
23 Lisa Brink Discus 20,48 --- 330
4 Britt Gerdes Kogel 9,92 --- 584
12 Lisa Brink Kogel 9,34 --- 0
3 Britt Gerdes Hoog 1,60** --- 832
18 Sterre Mulder HSS 8,81 +3.7 m/s 496
14 Voorschoten '97 Totaal - - 3920

 

Helaas voor Sterre geen CR bij het hinkstapspringen i.v.m. teveel rugwind.

 

6 mei 2017: 1e competitie CD-junioren AAV '36 - Alphen aan den Rijn

Meisjes Junior D

#NaamOnderdeelprestatiewindPtn
30 Jisca Dingjan 1000m 4:12,38 --- 258
32 Mayke van Laar 60mH 14,00 -1.1 m/s 208
17 Lotte de Ruiter Speer 13,87 --- 197
19 Jisca Dingjan Hoog 1,15 --- 352
20 Lotte de Ruiter Ver 3,22 +0.3 m/s 262
15 Voorschoten '97 Totaal - - 1277

Jongens Junior D

#NaamOnderdeelprestatiewindPtn
21 Stijn Sannen 80m 13,03 -2.8 m/s 336
23 Stijn Sannen 1000m 4:06,85 --- 283
14 Stijn Sannen 80mH 17,41 -3.0 m/s 235
17 Thijs van der Torre Speer 9,83 --- 96
17 Thijs van der Torre Kogel 4,45 --- 203
19 Thijs van der Torre Ver 2,29 +1.5 m/s 76
12 Voorschoten '97 Totaal - - 1229

Jongens Junior C

#NaamOnderdeelprestatiewindPtn
9 Peter Schrijver Speer 23,08 - 381
6 Stefan Hofman Discus 24,16 - 381
13 Peter Schrijver Hoog 1,30 - 462
12 Stefan Hofman Ver 4,05 +0.1 m/s 428
13 Peter Schrijver Ver 3,96 +1.9 m/s 0
11 Voorschoten '97 Totaal - - 1652

30 apr 2017: 1e competitie Vrouwen/Mannen AV '47 - Boskoop

Senioren Mannen

#Naamonderdeel100mwindpunten
13 Dennis Huyssteden De Wit 100m 12,94 -1.2 m/s 402
18 Kris Vergouwen 100m 14,01 -1.2 m/s 0
17 Kris Vergouwen Discus 13,84 - 35
14 Dennis Huyssteden De Wit Kogel 7,69 - 280
3 Robbert Solleveld Hoog 1,80** - 680
12 Voorschoten '97 Mannen Totaal - - 1397

Senioren Vrouwen

#NaamVerenigingprestatiewindpunten
5 Britt Gerdes Kogel 9,64 - 565
1 Britt Gerdes Hoog 1,55 - 779
3 Britt Gerdes Ver 4,86 +5.0 m/s 643
9 Voorschoten '97 Vrouwen Totaal - - 1987

Helaas voor Britt bij het verspringen teveel rugwind waardoor het CR niet geldig is.

 

15 apr 2017: Pupillenwedstrijd Voorschoten '97 (eigen vereniging)

Voor volledige uitslag zie atletiek.nl of 

pupillenwedstrijd bij Voorschoten '97( alle verenigingen)

# in CatNaamCat40m600mVortexVerPtn
6 Sofie van der Zalm Meisjes Pupil C 9,1 DNS 12,59 2,03 488
7 Steven van der Torre Jongens Pupil C 9,7 3:03,4 6,38 2,16 378
# in CatNaam 40m1000mVortexVerPtn
4 Victor Hillebrink Jongens Pupil B 7,2 4:45,7 12,43 2,77 1160
2 Yanou Sasburg Meisjes Pupil B 8,0 5:08,0 9,92 2,51 849
8 Jari Hoogendoorn Jongens Pupil B 8,4 5:30,7 11,07 2,78 802
# in CatNaamCat60m1000mKogelHoogPtn
5 Stan Berger Jongens Pupil A1 10,1 4:19,5 5,12 0,90 1373
4 Rosa Slob Meisjes Pupil A2 10,3 4:20,5 4,32 0,90 1285
5 Rosa den Outer Meisjes Pupil A2 10,0 3:51,4 5,22 DQ 1256
7 Iris van der Ploeg Meisjes Pupil A2 10,9 5:06,0 5,06 1,00 1174
7 Chiara Kolfin Meisjes Pupil A1 10,0 DNS 4,82 1,00 1113
10 Adrian Geus Jongens Pupil A2 11,0 4:52,3 4,58 0,90 1097
8 Sarah den Outer Meisjes Pupil A1 11,1 4:17,0 2,71 0,85 1028
9 Floor van der Ploeg Meisjes Pupil A1 10,6 4:49,9 4,29 DNS 866

8 apr 2017: 1e ZHM pupillen wedstrijd bij Leiden Atletiek

PlcatNaam40mH*verhoogvortexbalstMmakenPtn
10 Meisjes pup B Sasha de Dood 9,25 2,35 0,90 16,50 5,20 850 309
PlcatNaam60mH*polshoogvortexkogelMmakenPtn
27 Meisjes pup A1 Chiara Kolfin 11,95 3,15 1,05 17,50 4,70 - 233
PlcatNaam60mH*polshoogvortexkogelMmakenPtn
17 Jongens pup A1 Stan Berger 11,34 3,20 1,05 26,50 5,80 1.400 309
PlcatNaam 60m*hindernvervortexSlingMmakenPtn
47 Jongens pup A2 Adrian de Geus 10,09 1,11 2,90 30,50 12,50 - 222

1 apr 2017: Openingswedstrijd Leiden Atletiek 2017

#NaamCategorieOnderdeelPrestatiewind
4 Jelle Zoet Jongens Junior D1 8o m 13,33 +0.7 m/s
3 Thijs van der Torre Jongens Junior D1 Discus 10,31 ---
6 Thijs van der Torre Jongens Junior D1 Speer 10,08 ---
3 Jelle Zoet Jongens Junior D1 Hoog 1,15 ---
2 Jelle Zoet Jongens Junior D1 Ver 3,28 --
1 Hilde Pracht Senioren Vrouwen 400mH 1:09.02 --

12 mrt 2017: Kinderloop De VoorschotenLoop

De winnaars van de kinderloop waren:

6 t/m 9 jaar :     1. Chiara

                               2.Veronique

                               3. Julia

6 t/m 9 jaar :     1. Daan

                               2. Jesse

                               3. Stan

 

10 t/m 12 jaar: 1. Rosa 

                               2. Carmen

                               3. Femke 

10 t/m 12 jaar:  1. Zakaria

                               2. Ryan

                               3. Robin

 

11 mrt 2017: Eindstand Quatrocross

Volledige uitslag en stand Quatrocross staan bij Kurt Dockhorn 

#CatNaamCategoriePunten
14 Steven van der Torre Jongens C-Pupillen 14,67
15 Stan Berger Jongens A1-Pupillen 13,33
2 Chiara Kolfin Meisjes A1-Pupillen 2,33
14 Fenna Berg Meisjes A1-Pupillen 13,33
1 Rosa den Outer Meisjes A2-Pupillen 1
10 Thijs van der Torre Jongens D-Junioren 11

11 mrt 2017: Quatrocross AV Rijnsoever - Katwijk  

plaatsNaamCategorieTijd
18 Steven van der Torre Jongens C-Pupillen 0:04:30
7 Xue van Dril Meisjes B-Pupillen 0:05:03
16 Stan Berger Jongens A1-Pupillen 0:05:12
2 Chiara Kolfin Meisjes A1-Pupillen 0:04:48
14 Fenna Berg Meisjes A1-Pupillen 0:05:54
1 Rosa den Outer Meisjes A2-Pupillen 0:04:40
10 Thijs van der Torre Jongens D-Junioren 0:08:47

11 mrt 2017: NSK Indoor 2017 in Apeldoorn

#NaamCategorieOnderdeelPrestatie
8 Teun Wilde Senioren Mannen 60 meter 7,39
8 Teun Wilde Senioren Mannen 60 meter halve finale 7,42
10 Teun Wilde Senioren Mannen 200 meter 23,90
15 Hilde Pracht Senioren Vrouwen 200 meter 28,01**
7 Hilde Pracht Senioren Vrouwen 400 meter 1:01,74**

 12 feb 2017: NK Indoor Senioren 2017 in Apeldoorn (2e dag)

#NaamCategorieonderdeelPrestatie
11 Teun Wilde Senioren Mannen 200 meter 23,28

11 feb 2017: NK Indoor Senioren 2017 in Apeldoorn (1e dag)

#NaamCategorieonderdeelprestatie
31 Teun Wilde Senioren Mannen 60 meter 7,31

11 feb 2017: Quatrocross AV de Spartaan - Lisse 

Volledige uitslag en stand Quatrocross staan bij Kurt Dockhorn 

Overall plaatsNaamCategorieafstandTijd
16 Steven van der Torre Jongens C-Pupillen 1000 m 00:06:16
16 Stan Berger Jongens A1-Pupillen 1500 m 00:08:24
4 Chiara Kolfin Meisjes A1-Pupillen 1500 m 00:07:29
15 Fenna Berg Meisjes A1-Pupillen 1500 m 00:09:37
1 Rosa den Outer Meisjes A2-Pupillen 1500 m 00:07:01
11 Thijs van der Torre Jongens D-Junioren 2000 m 00:13:03

28 jan 2017: 9e PEC 1910 Indoor te Apeldoorn

#NaamCategorieonderdeelPrestatie
18 Teun Wilde Senioren Mannen 60m 7,44

15 jan 2017: 2e Indoor Track Special TeamSotra te Apeldoorn

#Naamcategorieonderdeelprestatie
8 Teun Wilde Senioren Mannen 60m 7,26**
9 Teun Wilde Senioren Mannen 200m 23,23**

8 jan 2017: Indoor wedstrijd bij AV Olympus '70 te Naaldwijk 

#NaamCategorieonderdeelPrestatie
2 Teun Wilde Senioren Mannen 60m 7,41
2 Teun Wilde Senioren Mannen 60m_finale 7,35**
8 Hilde Pracht Senioren Vrouwen 60m 8,48**
7 Hilde Pracht Senioren Vrouwen 60m_finale 8,55
4 Hilde Pracht Senioren Vrouwen 60mH 10,73**
5 Hilde Pracht Senioren Vrouwen Kogel 9,70**

21 jan 2017: Quatrocross Leiden Atletiek

Volledige uitslag en stand Quatrocross staan bij Kurt Dockhorn 

Overall plaatsNaamCategorieAfstandTijd
16 Steven van der Torre Jongens C-Pupillen circa 600 meter 00:04:03
15 Stan Berger Jongens A1-Pupillen circa 1200 meter 00:07:01
6 Chiara Kolfin Meisjes A1-Pupillen circa 1200 meter 00:06:40
1 Rosa den Outer Meisjes A2-Pupillen circa 1200 meter 00:06:00
13 Thijs van der Torre Jongens D-Junioren circa 1800 meter 00:12:48

10 dec 2016: Quatrocross Voorschoten '97 (Vlietland) (eigen vereniging)

Uitslag alle verenigingen: zie cross2016.

plaatsnaamcategorieafstandtijd
10 Abel Zoet Jongens Pupillen C ca. 800 m 4.13.9
12 Steven van der Torre Jongens Pupillen C ca. 800 m 4.18.7
7 Xue van Dril Meisjes Pupillen B ca. 1.000 m 5.51.6
1 Rosa den Outer Meisjes Pupillen A (2e jrs) ca. 1.200 m 4.48.3
1 Chiara Kolfin Meisjes Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 m 5.11.2
9 Stan Berger Jongens Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 m 5.16.8
4 Sarah den Outer Meisjes Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 m 5.21.0
11 Luuk Jonker Jongens Pupillen A (2e jrs) ca. 1.200 m 5.32.7
11 Fenna Berg Meisjes Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 m 6.36.0
17 Timo Hoogendoorn Jongens Pupillen A (2e jrs) ca. 1.200 m 6.52.6
5 Stijn Sannen Jongens Junioren D ca. 1.500 m 6.34.7
6 Jelle Zoet Jongens Junioren D ca. 1.500 m 6.35.8
12 Thijs van der Torre Jongens Junioren D ca. 1.500 m 8.10.9

9 okt 2016: Open Voorschotense Atletiek Kampioenschappen

Voor uitslag alle verenigingen zie hier

Uitslag eigen vereniging: 

#NaamCategorie40m600mBalVerPtn
2 Thijs Walraven Jongens Pupil Mini 7,9 2:31,0 19,75 2,97 1211
2 Victor Hillebrink Jongens Pupil C 7,7 2:34,0 12,16 2,69 1047
1 Laura Marchand Meisjes Pupil C 8,1 2:38,0 11,17 2,29 858
1 Femke van Zoest Meisjes Pupil Mini 7,9 2:35,0 9,53 2,10 838
2 Julia van Zoest Meisjes Pupil Mini 8,4 2:45,0 13,52 2,16 785
4 Xue van Dril Meisjes Pupil C 8,1 DNS 6,94 2,31 569
4 Sofie van der Zalm Meisjes Pupil Mini 9,5 2:50,0 9,45 1,98 503
5 Steven van der Torre Jongens Pupil Mini 9,0 3:01,0 6,53 2,23 491
5 Lotte Borsboom Meisjes Pupil Mini 10,1 3:12,0 7,45 1,82 255
#NaamCategorie40m1000mBalVerPtn
2 Stan Berger Jongens Pupil B 7,2 4:12,0 27,74 3,35 1626
2 Chiara Kolfin Meisjes Pupil B 7,2 4:17,0 17,98 3,11 1426
3 Xander Engelbert Jongens Pupil B 7,2 4:35,0 20,07 3,26 1416
5 Sarah den Outer Meisjes Pupil B 7,7 4:22,0 10,52 2,87 1141
6 Kirsten Beelen Meisjes Pupil B 7,7 4:45,0 16,90 2,53 1097
7 Sophie van Zoest Meisjes Pupil B 7,7 4:52,0 14,49 2,68 1065
8 Robin van Paassen Jongens Pupil B 7,4 DNS 17,47 2,86 993
8 Floor van der Ploeg Meisjes Pupil B 7,7 4:39,0 10,06 2,44 982
9 Fenna Berg Meisjes Pupil B 7,8 5:48,0 11,57 2,83 875
10 Anais Bénier Meisjes Pupil B 8,7 4:55,0 11,35 2,25 761
#NaamCategorie60m1000mKogelVerPtn
1 Steijn van der Horst Jongens Pupil A1 10,2 3:52,0 5,58 3,30 1625
2 Marijn van Paassen Jongens Pupil A1 10,2 4:24,0 5,62 3,50 1523
3 Tommie Friedhoff Jongens Pupil A1 10,2 4:01,0 4,25 3,19 1467
2 Rosa den Outer Meisjes Pupil A1 10,2 4:01,0 4,27 3,06 1443
7 Stefan Berg Jongens Pupil A2 10,7 4:04,0 4,19 3,01 1346
4 Anne Zani Meisjes Pupil A1 10,4 4:58,0 4,18 3,25 1227
4 Adrian Geus Jongens Pupil A1 10,8 4:56,0 5,00 2,94 1177
8 Till Blonski Jongens Pupil A2 11,2 4:39,0 5,31 2,75 1169
6 Rosa Slob Meisjes Pupil A1 10,8 4:27,0 3,78 2,81 1164
7 Iris van der Ploeg Meisjes Pupil A1 11,1 5:20,0 4,80 2,28 923
9 Thijs van der Torre Jongens Pupil A2 13,0 5:20,0 5,74 2,30 796
10 Kirsten van Noort Meisjes Pupil A1 12,3 5:10,0 3,12 2,31 699
12 Carlijn van Laar Meisjes Pupil A1 12,3 5:32,0 2,92 2,18 597
#NaamCategorie60m600mKogelSpeerVerPtn
1 Aïsha Snieder Meisjes Junior D 9,0 2:05,0 7,37 20,70 3,67 1952
2 Linde Berger Meisjes Junior D 10,0 2:24,0 6,65 14,69 2,91 1305
3 Mayke van Laar Meisjes Junior D 10,0 2:01,0 5,21 7,09 3,09 1263
8 Stijn Sannen Jongens Junior D 13,3 2:25,0 5,31 15,34 3,02 1187
9 Thijs van Tol Jongens Junior D DNS DNS 7,01 23,56 3,08 989
5 Lotte de Ruiter Meisjes Junior D DNS DNS 0,01 20,70 DNS 337
#NaamCategorie100m600mKogelSpeerVerPtn
2 Daan Hooij Jongens Junior C 14,1 1:57,0 7,33 19,49 3,62 1993
3 Boaz van Baardwijk Jongens Junior C 14,5 2:09,0 7,98 21,82 4,02 1978
1 Lisa Brink Meisjes Junior B 14,6 2:23,0 9,78 21,27 3,52 1938
1 Dennis Huijssteden-deWit Jongens Junior A 12,7 2:00,0 7,95 37,65 4,50 1579
4 Peter Schrijver Jongens Junior C 15,2 2:20,0 7,42 16,90 3,29 1532

8 sep 2016: 4e Westlandse Avondinstuif 2016 in Naaldwijk

# in catNaamOnderdeelCategoriePrestatie
3 Teun Wilde 400m Jongens Junior A 51,78
2 Hilde Pracht 400m Senioren Vrouwen 1:03,60**
1 Hilde Pracht Kogel Senioren Vrouwen 9,86**

4 sep 2016: Nationale D-spelen Phanos - Amsterdam

#NaamCategorieOnderdeelPrestatiewind
25 Aïsha Snieder Meisjes Junior D2 60m 8,91 +1.6 m/s
32 Aïsha Snieder Meisjes Junior D2 1000m 3:42,53 -

25 aug 2016: Avondwedstrijd Junioren en Senioren te Leiden 

#NaamCategorieOnderdeelPrestatie
5 Hein van der Kallen Masters mannen 1500m 6:29,78**

1/3 jul 2016: NK Junioren AB AV Sprint - Breda

En wéér topprestaties van Teun. En op een dag zo constant !

plaatsnaamopcategorieonderdeelfaseprestatiewind
8 Teun WILDE 2-7-2016 JA 100m series 11.09 4.2
9 Teun WILDE 2-7-2016 JA 100m halve finale 11.08** 0.7
9 Teun WILDE 3-7-2016 JA 200m series 22.79 -0.5
8 Teun WILDE 3-7-2016 JA 200m halve finale 22.70 0.9
8 Teun WILDE 3-7-2016 JA 200m finale 22.75 0.1

© 2018-2019 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.